Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sowa śnieżna
Autor Wiadomość
tancerz91 


Województwo: mazowieckie
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 58
Wysłany: 2010-09-29, 12:22   Sowa śnieżna

Witam chciałem się zapytać gdzie i za jaką cenę można nabyć sowę śnieżną ?? jest to piękny ptak i wiem, że odstępny do kupienei i nie jest pod ochroną
 
 
Karaba 



Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 35
Wysłany: 2010-10-10, 21:41   

Jeśli napisałeś ten post pod wpływem harrego pottera to to lepiej to przemyśl. Masz 19 lat, kto zajmie się sową jak pójdziesz na studia?

Cytat:
Popularność Harry'ego Pottera ma także inny wymiar: wielbiciele małego czarodzieja kupują sowy, a potem nie potrafią sobie z nimi dać rady. Porzucane sowy przyjmuje ośrodek na Wyspie Wight - pisze brytyjski dziennik „Daily Telegraph”.

W szkole czarodziejów w Hogwarth sowy pełniły rolę posłańców; główny bohater książek J. K. Rowling miał sowę śnieżną imieniem Hedwiga.

- Problem w tym, że sowę każdy może kupić - mówi Don Walser, który otworzył na Wyspie Wight Ostoję dla Sów i Małp.

- Wyglądały wspaniale w filamch o Harrym Potterze, ale trzeba lat, żeby je wyszkolić. Dzieci czytają te książki, oglądają filmy i mówią mamom i tatom, że też chcą mieć taką sowę. A rodzice nie zdają sobie sprawy, jak wymagająca jest nad nimi opieka. W tej chwili mamy 20 sów, które przywieziono z całego kraju - wyjaśnił.

- Jest też para śnieżnych sów, zostawionych bez jedzenia w ogrodzie przez właścicieli. Zdechłyby. Niektórzy ludzie trzymają je w okropnych warunkach - powiedział.

Rzeczniczka Królewskiego Towarzystwa Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt (RSPCA) Jo Barr mówi, że w przeszłości, po filmach Disneya, masowo kupowano dalmatyńczyki, potem, wraz z sukcesem komiksu, serialu animowanego i fabularnych filmów fabularnych o wojowniczych żółwiach ninja, przyszła moda na żółwie.

Zaznaczyła, że RSPCA odradza kupowanie sów, które wymagają opieki i mogą żyć 20 lat


cytat z http://ksiazki.wp.pl/tytu...,wiadomosc.html

Masz jakieś doświadczenie z dzikim ptactwem?
 
 
koklas 


Województwo: śląskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Kłobuck
Ostrzeżeń:
 9/6/9
Wysłany: 2010-10-11, 15:55   

tancerz91 napisał/a:
Witam chciałem się zapytać gdzie i za jaką cenę można nabyć sowę śnieżną ??

Na Litwie kosztuja 650euro szt.
 
 
tancerz91 


Województwo: mazowieckie
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 58
Wysłany: 2010-11-11, 23:24   

czesc nie zagladałem tu dawno interesują mnie te ptaki nei ze wzg la na harego potera bo nawet tego nei czytałem. doświadczenia nie mam ja ale ma kto inny dla którego chce nabyc tego ptaka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12