Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasi pupile.
Autor Wiadomość
Sindy 


Województwo: Wrocław
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 59
  Wysłany: 2010-04-30, 15:55   Nasi pupile.

Ja zacznę:
Mam kurczaka Sindy, jest mała , żółta i puchata. Biega za mną , a jak jest sama to piszczy.
Mam psa Yorka , nazywa się Kadumek i ma 4 latka.
Mam myszkę Nescę i myszkę Toffi, Nesca jest biało-szara , a Toffi biało-czarna.
Mam szczura Blue - samice. Jest rasy Dambo i ma kolor szaro-błękitny. Teraz wy! :lol:
Ostatnio zmieniony przez mirek_60 2011-04-23, 00:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sindy 


Województwo: Wrocław
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 59
Wysłany: 2010-04-30, 20:27   

no hej piszcie o ptakach też plis...
 
 
dino15124 


Województwo: Śląskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-04-30, 20:46   

Obecnie mam kotka i stadko bażantów :D a jeszcze nie dawno miałem papugi,rybki,gołębie,mysz,chomiki,zółwia,króliki,kury i psa :D Ogólnie zwierzyniec bo ja kocham zwierzęta jak My wszyscy tutaj :D
_________________
wito
 
 
 
Sindy 


Województwo: Wrocław
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 59
Wysłany: 2010-04-30, 21:33   

Wito, dzięki ze odpowiedz:) miałeś gołębie pocztowe?
 
 
wik18 


Województwo: lubelskie
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 100
Wysłany: 2010-05-21, 13:24   

Ja mam dwa psy szpice pomeraniany miniaturowe - Zygusia i Fafika :) ;) , papugę świergotkę seledynową samca, Zygmunta który jest fioletowy - to chyba jakaś krzyżówka. 8)
 
 
przemolll 



Województwo: Śląskie
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 10
Skąd: Radlin
Wysłany: 2010-05-21, 13:37   

U mnie przeważa ptactwo-kury,kaczki,gęsi,gołębie,papugi,są też króliki,świnki,morskie,koty,psy,jaszczurki,żółwie,ryby,a brat hoduje węże:D
Zapomniałbym:)Wczoraj dołączyła koza:D
Wstawcie fotki swoich zwierzątek:)
_________________
pozdrawiam przemolll
 
 
michal99 


Województwo: mazowsze
Pomógł: 2 razy
Wiek: 24
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 12
Wysłany: 2010-05-21, 13:43   

ja ma dwa psy Kulę i Krecika
3 króliki ( w czerwcu dojdą nowe)
i jeszcze gołębie miał bo będę dopiero gołębnik robił
1 kota rasy dachowiec :D :D
 
 
lolek9898 
MŁODSZY REDAKTOR



Województwo: Małopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 238
Skąd: Borzecin
Wysłany: 2010-05-21, 13:46   

Ja mam stadko bażantów łownych,kury,kanarki,kotki i psy.Jeszcze zamierzam króliki :D :D
_________________
Karol Czernek
 
 
 
golebnik97 


Województwo: świętokrzyskie
Wiek: 26
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-08-24, 18:04   

ja posiadam dwie suczki który wabią sie Luna i Pela
22 golebie
2 papugi faliste Rycerz i Królewna
1 świnke morską Dymixa
 
 
pawlikowski133 


Województwo: wielkopolska
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 24
Wysłany: 2010-11-16, 21:29   

u mnie sa kury; kochiny duze, silki, czubatki, cwergi, indyki, gesi, perlice, poza tym mam 3 psy; goldena lune, pudla fifi i kundla punie. jest jeszcze swinka morska pysia.
Ostatnio zmieniony przez pawlikowski133 2010-11-16, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tery 
Tery



Województwo: podlaskie
Dołączyła: 26 Mar 2010
Posty: 22
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-01-04, 22:56   
   Skype: nerola44


Urzekły mnie te reliktowe kurki pawłowskie - wychowałam je od jajka:) na balkonie i pewnie dlatego są takie oswojone, lubią ze mną "gaworzyć" i czasem występują na zajęciach terapeutycznych, które prowadzę wprowadzając swoisty klimat, możliwość dotknięcia kurzej natury...
Obserwując stado można zaobserwować w tej społecznosci kurzej wiele podobieństw do zachowań w społeczności ludzkiej.
_________________
http://www.tery.entro.pl/ptakoterapia-24-p.html
 
 
agnieszka177 


Województwo: dolnośląskie
Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 18
Wysłany: 2011-01-05, 06:47   

To i ja się podłącze
kakadu żółtoczube -klarcia(oswojona jest u mnie nie długo koło 2 miesięcy )
patagonka-pepi(moja pierwsza recznie wykarmiona papuga obecnie 3 latek )
rezelle -fifi i fiona (fifi mówi siada na rękę chodzi na ramieniu jest oswojony ,zaś fiona w krótkim czasie zaczeła jeść z ręki)
aleksy wielkie -tobi i panicz zielony(tobi oswojona chodzi na ramieniu , panicz mówi i je z ręki )
żako -kuba i koko(rozgadane rozrabiaki mam je od lipca ,obecnie szykują się do lęgów :)
lora wielka-georg(dostałąm od mojej wspaniałej koleżanki nie umiał dopasować się do stadka poprzez swoją historie)
aleksy obrozne -kurczak i stich,tatu i misza(kurczak i stich są oskubane takie do mnie trafiły po połączeniu ich zaczely odrastać piórka) tatu to moja pierwsza wieksza papużka miałam nie całe 18 lat jak go dostałam mam do niego ogromny sentyment misza ucieknie z każdej klatki)
stadko nimf:uzi,liza,kuba,napoleon,zenek,piko,ala,mozart,suki,cindy,i zły chłopak(uzi jest oswojona mieszka zdala od stada ze względu na już podeszły wiek i to że lubi spokój , piko wykarmiona przeze mnie ręcznie , liza i kuba moi najlepsi dotychczas rodzice, ala ma prześliczne ubarwienie głowy mozart bardzo łądnie ćwierka i oryginalnie , napoleon to młody odchowany u mnie ,suki to moja pierwsza nimfa, cindy kupiłam bo bardzo lubie mutację lutino , zły chłopak to samczyk od uzi był dla niej nie dobry ..)
psy:alaskan Benjamin 7 latek o duszy szczeniaka ma prawie 50 kg a łagodny jak baranek , kundelek jamnika szorstkowłosego mobi urodził sie u mnie w domu ma 8 lat, szczeniaczek 6 miesieczny pako
kot lucjan
pyton -walentyna mój prezent na 20 urodziny marzenie od 16 roku zycia :)
agamy brodate -lola i syjam(przypadkowo zakupione za namową taty któremu się spodobała lola)
kameleony -jaśmina i jaś (mój prezent na 20 urodziny)
świnka morska -Chuck.
każde z moich stworów jest jedyne i niepowtarzalne , ostatni szczeniak został znaleziony na chodniku jako 1 dniowy z pępowiną i odchowany przeze mnie na butelce jest nosicielem wirusa herpeswirus i ledwo został odratowany .Prawie każdy z moich ptaków został wykupiony z "drugiej ręki" mają swoje zawiłe historyjki .
Świnka odratowana ze świerzbu kupiona na giełdzie terarystycznej bo ktoś chciał ja dać węzowi a ja niestety mam słabość do swinek i szczurków . Kocura uratowałam przed utopieniem .Moja najwiekszą miłością są zwierzaki a najwięcej posiadam papug ze względu na ich długowieczność i przywiązanie do człowieka .
_________________
pozdrawiam Agnieszka
 
 
mewek 


Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 62
Wysłany: 2011-01-08, 18:40   

ja mam kury,gołębie rasowe:mewki, krymki polskie, gile. Psa rasy beagle tricolor który wabi się drops,kota,rybki, :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13