Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie członków Stowarzyszenia HDR CP - Serock 2010
Autor Wiadomość
Wanda Rakoczy 



Województwo: Mazowieckie
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 129
Wysłany: 2010-03-11, 22:30   Spotkanie członków Stowarzyszenia HDR CP - Serock 2010

Drodzy Czubatkowicze
Z przyczyn od nas nie zależnych nie jest możliwe zorganozowanie w terminie wiosennym pokazu w Powsinie. Pomimo tego uważam, że nie powinniśmy rezygnować z naszych spotkań jakie odbywają się od początku powstania "Czubatki"
Mam możliwość zorganizowania takiego spotkania w ośrodku wypoczynkowym w Serocku.
Jest to miasteczko pięknie położone nad Zalewem Zegrzyńskim ok.38 km od Warszawy.
Ośrodek oferuje korzystne warunki w cenach bardzo przystępnych jak na ten region.
Mają ok. 60 miejsc noclegowych:
w głównym budynku ośrodka - 3 pokoje 2 osobowe po 45 zł od osoby
1 pokój 4 osobowy 40zł od osoby
1 pokój 2 osobowy z 1 podwójnym łóżkiem 45 zł
/w ceny wliczone śniadanie/
reszta miejsc jest w czystych, nowych domkach 8 osobowych /2 pokoje 4 osobowe + łazienka/ cena za domek 250 zł.
śniadanie 7 zł
obiad 15 zł, menu do uzgodnienia
Miejscem zorganizowania naszego wspólnego wieczoru może być elegancka stołówka albo zakątek ogrodu wyznaczony pod ognisko lub grila.
Kolację możemy zorganizować sami albo mogą nam przygotować, wszystko do uzgodnienia
Jest możliwość wynajęcia sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem ale cena 500 zł pewnie będzie zbyt dużym wydatkiem jak na nasz bardzo mizerny budżet. Może da się coś utargować, jak nie to pozostaje nam stołowka, albo wykłady w plenerze.

Proponowany termin spotkania to 29-30 maj.

Proszę Koleżanki i Kolegów o opinie i jak najszybsze zgłaszanie udziału w spotkaniu.Jeżeli decydujemy się na zorganizowanie spotkania, to trzeba już zarezerwować termin.

Mam nadzieję, że nasze spotkanie będzie równie ciekawe i pouczające jak wszystkie poprzednie, że nasi wiodący hodowcy jak zwykle podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

kontakt, zgłoszenia i opinie - forum
albo W.Rakoczy tel. 660 318 289 pw.



Przy okazji jeszcze głos skarbnika
Prosimy o wpłacanie składki członkowskiej za 2010 r. ponieważ w połowie kwietnia zobowiązani jesteśmy do odprowadzenia do Polskiego Związku opłaty od liczby członków Stowarzyszenia. Przepraszam za ten nie miły akcent na zakończenie, ale taki los skarbnika.

Pozdrawiam wszystkich
Wanda R.
Ostatnio zmieniony przez sroszkowski 2010-06-10, 09:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jacek


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 59
Wysłany: 2010-03-12, 11:51   

Oj,
w imieniu sklerotyków proszę o numer konta i wysokość składki.
Jacek.
 
 
Wanda Rakoczy 



Województwo: Mazowieckie
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 129
Wysłany: 2010-03-12, 21:46   

Jacek - na Twoje ręce pozdrowienia dla wszystkich Sklerotyków!
składka 80 zł/rok
nr konta: 69 8019 0000 2001 0201 1646 0001
 
 
Wanda Rakoczy 



Województwo: Mazowieckie
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 129
Wysłany: 2010-03-12, 22:21   spotkanie- zmiana terminu

Pomyślałam że zanim propozycja spotkania zostanie przedyskutowana i przyjęta, to może okazać się że już nie ma miejsc więc postanowiłam tak wstępnie zarezerwować proponowany termin 29-30.05 Okazało się że był już ktoś szybszy, więc zmuszeni jesteśmy przesunąć spotkanie o tydzień, na 5-6 czerwca.

pozdrawiam
Wanda R.
 
 
Bruno 
REDAKCJA FORUM
Lubię to co piękne.



Województwo: Podlaskie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 50
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 236
Wysłany: 2010-03-12, 22:30   
   Skype: j.rogowski


Po przesunięciu terminu okazało się że będę mógł w nim uczestniczyć!
Proszę o informację jak mogę włączyć się w przygotowania. Jako że Powsin tylko podziwiałem. A kilkoro z Was to wszytko ogarnęło i ma w głowie pewnie już plan to chętnie wezmę udział w jego realizacji wspierając go w miarę moich umiejętności.
_________________
Serdecznie Pozdrawiam
Bruno
___________________________
Zielononóżka, KP Liliput, KP Wisienka, Cochin miniaturowy, Araukana.
 
 
Markus Kurspiot 
STARSZY REDAKTOR
Kurczaczek



Województwo: opolskie
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 541
Skąd: Głogówek
Wysłany: 2010-03-12, 23:51   

Jestem oczywiście jak najbardziej za, jednak szkoda że nie będzie kontynuacji pokazu w Powsinie, na co bardzo liczyłem w tym sezonie.
_________________
Markus Kurspiot
www.markuskury.pl
 
 
Tedek 



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 78
Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 193
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Wysłany: 2010-03-13, 14:19   czerwcowe spotkanie
   Nr Tel.: 512342889


Jak zwykle jestem za. Zgłaszam siebie i moją małżonkę. Zachęcam aby tradycyjnie było to spotkanie rodzinne . Jeżeli będzie potrzeba , chętnie włączę się do pomocy. Uważam, że ceny są bardzo przystępne i nie ma co kombinować z własnym wyżywieniem. Gratuluję pomysłu. Do zobaczenia w Serocku.
_________________
Pozdrawiam Staszek O.
www.kuryrasowe.pl
 
 
Wanda Rakoczy 



Województwo: Mazowieckie
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 129
Wysłany: 2010-03-18, 22:21   program spotkania

Program
Spotkania członków Stowarzyszenia Hodowców Drobiu Rasowego . Czubatka Polska
w dniach 5-6 czerwca w Serocku /propozycja/

Dnia 5 czerwca

Do godz. 9.30 - przybycie członków Stowarzyszenia na teren Ośrodka
godz. 10.00 - wprowadzenie - Wanda Rakoczy, Stanisław Olbryś
godz. 10.15 - 11.15 - Zapomniane rasy kur - prowadzący dr Marek Łabaj
godz. 11.30 - 12.30 - Kury bojowe-za co je kochamy? - prowadząca - Aneta Zniszczyńska
godz. 12.45 - 13.45 - Kalendarz szczepień ochronnych - prowadzący - lek.wet.Jerzy Wysocki
godz. 14.00 - obiad
godz.15.00 - 15.30 - informacje o postępach prac nad nowymi rasami kur:
Złota Mazurska
Kura Chłopska
a także nad nowymi odmianami barwnymi zgodnie z przyjętym Programem
godz. 15.30 - 15.50 - kurki i inne zwierzątka to moje hobby.Pogadanka przygotowana przez Małgorzatę Gawędę-Lis
godz. 16.00 - 18.00 spotkanie z hodowcą.Wizyta w zagrodzie Wandy Rakoczy.
godz. 19.00 - wspólna kolacja /gril, ognisko/


Dnia 6 czerwca

godz.9.00 - sprawy statutowe, w tym :
- sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia w 2009r. oraz realizacja zadań w
bieżącym roku
- sprawy organizacyjne i hodowlane
Prowadący - Prezes Stowarzyszenia Stanisław Roszkowski


Dla osób towarzyszących/rodzin, przyjaciół przybyłych wraz z członkami
Stowarzyszenia/ zakładając, że będą to przede wszystkim Panie
proponujemy:

w dniu 5 czerwca

godz. 10.00 - 12.00 - Nauka tworzenia sztucznych kwiatów. Prowadząca - Bożena Zera
godz. 12.00 - 13.45 - Warsztaty ezoteryczne. Prowadząca - Bogumiła Olbryś
godz. 15.00 - 16.00 - Jak zadbać o nasze zwierzątka? Prowadząca - lek.wet. Wandzia
Wysocka
godz.16.00 - 18.00 - spotkanie z hodowcą

w dniu 6 czerwca

Przejażdżka po Zalewie Zegrzyńskim

Przedstawiamy Państwu wstępną propozycję czerwcowego spotkania.Istnieje możliwość uzupełnienia lub zmian w programie spotkania.
Czekamy na uwagi i propozycje od naszych członków Stowarzyszenia.

Do zobaczenia!
Wanda Rakoczy
Stanisław Olbryś
 
 
Wanda Rakoczy 



Województwo: Mazowieckie
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 129
Wysłany: 2010-04-21, 20:53   Spotkanie SHDR Czubatka Polska w Serocku

Drodzy Czubatkowicze
Ponieważ zbliża się termin naszego spotkania, bardzo proszę o możliwie jak najszybsze zgłaszanie liczby osób i dnia przyjazdu/ piątek czy sobota?/ Uważam że dla osób mieszkających w większej odległości korzystniejszy będzie przyjazd w piątek, ale ta informacja jest mi potrzebna ze względów organizayjnych.

wiadomość na PW lub tel. 660 318 289

Pozdrawiam i zapraszam
Wanda Rakoczy.
Ostatnio zmieniony przez Wanda Rakoczy 2010-04-21, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wanda Rakoczy 



Województwo: Mazowieckie
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 129
Wysłany: 2010-04-29, 23:12   spotkanie w Serocku

W dniu dzisiejszym podpisałam umowę z kierownictwem ośrodka, w którym odbędzie się nasze czerwcowe spotkanie.Mamy już czarno na białym zagwarantowane ceny, numery zarezerwowanych domków i wyżywienie.
Ze względów organizacyjnych do połowy maja zobowiązana jestem podać dokładną liczbę uczestników. Poza tym gdyby ilość zarezerwowanych miejsc okazała się za mała, póżniej mogą być trudności z uzupełnieniem brakujących noclegów.
Jeszcze dodatkowa informacja. Gdyby ktoś /może z młodzieży/ chciał pobiwakować sobie przy okazji we własnym namiocie to jest taka możliwość. Ośrodek nie pobierze od nas opłaty za postawienie namiotów na swoim terenie.
pozdrawiam
Wanda R.
 
 
Markus Kurspiot 
STARSZY REDAKTOR
Kurczaczek



Województwo: opolskie
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 541
Skąd: Głogówek
Wysłany: 2010-05-21, 16:06   

Proszę o zgłaszanie noclegów jak najszybciej do p. Wandy Rakoczy.
Tel. 660 318 289

Prosimy o jak najliczniejsze przybycie. Tego typu spotkania są podstawą większości klubów czy stowarzyszeń. A tym bardziej, że mamy wiele spraw do omówienia dotyczących stowarzyszenia i jego funkcjonowania.

Do większości z nas dotarły już biuletyny. Znajduje się tam szczegółowy, nieco zmieniony program.

Naprawdę warto przyjechać. Spotkania odbywają się zawsze w niesamowitej, rodzinnej atmosferze. A wszyscy nieco bardziej zainteresowani naszą działalności, będą mieli okazję, żeby wnieść swoje uwagi i spostrzeżenia.

Zapraszamy! :)
_________________
Markus Kurspiot
www.markuskury.pl
 
 
Wanda Rakoczy 



Województwo: Mazowieckie
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 129
Wysłany: 2010-06-08, 00:10   Spotkanie w Serocku

Dziękuję Kolegom Hodowcom i wszystkim Osobom Towarzyszącym za przybycie na nasze siódme już spotkanie Czubatkowiczów, tym razem do Serocka.
Wiem z własnego doświadczenia jakim problemem dla hodowcy bywa wyjazd z domu, tym bardziej że jest to sezon lęgów. Przyjeżdżając na spotkanie niezbyt liczną ale silną grupą wykazaliście troskę o losy Stowarzyszenia. Każdy miał okazję przedstawić swoje opinie i propozycje, dlatego uważam, że takie spotkania są bardzo potrzebne. Częśc szkoleniowa była bardzo ciekawa a w Walnym Zgromadzeniu wszyscy uczestnicy wzięli czynny udział, dzieląc się swoimi poglądami dotyczącymi dotychczasowej działalności i przyszłości Stowarzyszenia.
Podjęte zostały ważne decyzje i postanowienia a całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze dlatego myślę, że nikt nie uzna czasu spędzonego w Serocku za stracony.
Dziękuję również wszystkim za odwiedziny w moim skromnym "gospodarstwie"którego na skutek padających ciągle deszczy nie udało mi się lepiej przygotować na przyjęcie tak miłych gości.
Przepraszam za wszelkie niedociągnięcia.Opinie pozostawiam uczestnikom spotkania, mam tylko nadzieję że nie będą zbyt surowe.

Do zobaczenia na wielu jeszcze czubatkowych spotkaniach!

pozdrawiam
Wanda R.
Ostatnio zmieniony przez Wanda Rakoczy 2010-06-08, 00:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zajac 


Województwo: podkarpackie
Wiek: 48
Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 123
Skąd: Rybotycze
Wysłany: 2010-06-08, 06:56   

Ale jakie znowu niedociągnięcia! Spotkanie było naprawdę bardzo dobrze przygotowane, jeszcze raz wielkie dzięki dla Wandy za wszystko. Atmosfera była bardzo miła, cieszę się, że poznałem osobiście wiele bardzo ciekawych osób, które kojarzyłem tylko z "Woliery" lub z forum. Ja uważam, że bardzo potrzebne są takie spotkania, poza wartością edukacyjną bardzo ważna jest też integracja ludzi. Mnie osobiście bardzo motywują takie osoby, które zamiast np.kłócić się ile punktów ma który gołąb po prostu pracują nad swoją złotą mazurską, czy wisienkami. Dziękuję wszystkim za przybycie.
 
 
krzysztof kurpi 


Województwo: mazowieckie
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 25
Skąd: Pułtusk
Wysłany: 2010-06-10, 08:18   

Niech żałuje ten kto nie był.
Wandziu pozdrów organizatorkę jak będziesz sie z nią widziała.
_________________
kk
 
 
Wanda Rakoczy 



Województwo: Mazowieckie
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 129
Wysłany: 2010-06-10, 21:31   

krzysztof kurpi, popatrzyłam w lusterko i pozdrowiłam.Dziękuje.
A kto następny na ochotnika? To jeszcze dużo czasu, takie spotkania organizujemy raz w roku /szkoda/. Nie chcę nikomu odbierać tej przyjemności, ale gdyby nie było chętnego, to Serock jest zawsze do dyspozycji
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14