Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
KRAJOWA WYSTAWA ! GOŁĘBI RASOWYCH I DROBIU OZDOBNEGO...
Autor Wiadomość
edek13 


Województwo: Kujawsko-pomorskie
Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-02-07, 18:41   

Witam, wystawa w Poznaniu to raj dla "gołębiarzy" 99% to gołębie.
Mnie interesuje drób i egzotyka i z tym było marnie. Kilka klatek z papugami i chyba 9 kanarków to wszystko z egzotyki. Drób też nie zbyt liczny, trochę kur i większość nie z górnej półki. Dwa indory i jeden bażant oraz parę królików to wszystko.
Co do giełdy to to co napisał adamusk5, to przykra prawda. Chęć zysku za wszelką cenę powoduje, że ptaki cierpią i nie tylko. Zwrócenie uwagi powodowało tylko odzywki, że to nie moje ptaki i nie moja sprawa. Bezmyślność połączona z okrucieństwem to naprawdę przykry widok.
wojtas_p, nie masz czego żałować zaoszczędziłeś sobie przykrych widoków na giełdzie, za to gołębie były super.
 
 
adamusk5 



Województwo: Łódzkie
Wiek: 37
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 83
Wysłany: 2010-02-07, 18:54   
   Nr Tel.: (043)6071816


mówię wam naprawdę żal żal i jeszcze raz żal do takiego jednego jak powiedziałem że te ptaki sa chore to strasznie się oburzył i wręcz mnie przegonił ze swojego stoiska normalnie miałem ochotę gościowi wp.......
_________________
http://www.garnek.pl/adamusk/5882059
 
 
kubao 


Województwo: Wielkopolskie
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 115
Wysłany: 2010-02-07, 19:32   

było dużo ptaków chory jakies powinny być ograniczenie sprzedarzy chorych ptaków zakaz az zal było patrzec jak sie to meczy w tych klatkach
 
 
 
adalbert203 


Województwo: wielkopolskie
Wiek: 34
Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2010-02-07, 20:11   

zgadzam sie z Tobą edek13 za mało egzotyki i drobiu...mi osobiscie najbardziej chyba utkwił w głowie pewnien facet który trzymał gołębia pod pachą jak gazete...brak słów...
Ostatnio zmieniony przez adalbert203 2010-02-07, 20:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jakub1 


Województwo: Wielkopolska
Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2010-02-07, 20:36   

Witam wszystkich też tam dzisiaj byłem podzielam zdanie że są ludzie którzy sprzedają chore ptaki ale są też tacy którzy dbają o nie ja kupiłem kurke chabo nakrapianą bardzo ładna szukałem też srebrnej sebrytki ale z tym gorzej no i nie dostałem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12