Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
przepiórki jako zarobek
Autor Wiadomość
malmax 


Województwo: lubelskie
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 4
Wysłany: 2009-11-19, 13:29   przepiórki jako zarobek

witam od jakiegoś czasu śledzą informacje na temat przepiórek i zastanawiam sie nad rozpoczęciem hodowli na większa skale mam potrzebne do tego pomieszczenia klatki wykonam w własnym zakresie ponieważ znam się na tym.
i tu moje pytania:
1. czy ilość 1000 sztuk jest juz opłacalna w hodowli? bo docelowo chciał bym około 5 tyś miec takie mam obecnie możliwości powierzchniowe,
2. jak jest z zbytem jajek i tusz? wiem ze sam musze sobie załatwic umowy i zbyt ale czy w ogóle to ktos w takich ilościach bedzie kupować ode mnie, nie mam zamiaru tego tylko w detalu sprzedać.
3. prosił bym o kontakt do osób które posiadają juz takie hodowle interesuje mnie odwiedzenie takiej osoby, plus nabycie jaj do dalszego odchowania od osoby zajmującej sie tym zawodowo a nie od hobbisty.
bede wdzieczny za kazde informacje i jak również za konstruktywna krytykę bo wiem ze nie jest to łatwe jak i moj post nie jest wyczerpujący.
 
 
gege 


Województwo: swietokrzyskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 161
Wysłany: 2009-11-19, 16:15   Re: przepiórki jako zarobek

1.Jeżeli będziesz miał gdzie sprzedawać jajka i tuszki to myślę,że tak.
2.No tutaj musisz się popytać,ale mi zaoferowano w sklepie ze zdrową żywnością 28groszy za sztukę,do tego musze mieć fakturę i coś od weta,że moje ptaki są zdrowe.Możesz się popytać w jakimś centrum,Tesco,Real,Biedronka itp.
3.Ja na razie ich nie posiadam,ale napisz do tego hodowcy(podaje stronkę) www.ecofarming.eu
 
 
malmax 


Województwo: lubelskie
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 4
Wysłany: 2009-11-24, 16:58   

dzieki juz byłem na tej stronie w sumie chyba trzeba bedzie do nich przedzwonic po zakup pierwszej tury mysle ze narazie kupie kilkadziesiąt tak na poczatek aby zobaczyc jak to z robota koło tego bedzie no i jak to wyglada od kuchni. a następnie sie zainwestuje juz wieksza kase jesli bedzie na to widac przyszłosc:) pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12