Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ceny paszy w Waszym regionie
Autor Wiadomość
Ann 



Województwo: lubuskie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 376
Wysłany: 2011-02-05, 19:00   

Dzisiaj kupiłam pszenicę u rolnika: 80zł/100kg. Pasza granulowana dla niosek 33,50zł/25kg, pasza dla kurczaków 31,50zł/25kg. :?
Woj. lubuskie.
_________________
orpingtony, cochinka miniaturowa, leghorny, nioski jarzębiate, perliczki białe i lawendowe :-)
----------------------------------------------------
szukasz zwierzaka dla siebie? -----> http://azg.org.pl
 
 
Jolek 
REDAKTOR



Województwo: śląskie
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 992
Wysłany: 2011-02-05, 19:17   

:/ to w pow.Wodzisławskim ; Nioska ,,16" - 38zł inny 40,50zł, pszenica 50 kg - 50zł. pszenżyto i jęczmień 50 kg po 45zł, otręby po 22zł.
_________________
Jolek
 
 
dzik 


Województwo: wielkopolska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 125
Wysłany: 2011-02-05, 19:22   

Na targu wołają 80-90zł za 100kg pszenicy/jęczmienia. U gospodarza kupuje za 60zł-100kg. A kukurydze mam po znajomości za 17zł -70kg. z gorzelni :diabel::
 
 
jacek95 



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 25
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 54
Wysłany: 2011-02-07, 18:56   

umnie wregionie :
pszenica 100zł za 100kg
a granulat 35zł za 25kg
_________________
jacek
 
 
emmaokta 
emmaokta


Województwo: łódzkie
Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 46
Wysłany: 2011-03-04, 13:03   

:) :) witam
mam przed sobą paragon ze sklepu z wczoraj:
-kruszonka pisklak 25kg./38,60 zł.
-kruszonka nioska 25 kg./36,10 zł.
-delfos mieszanka paszowa uzupełniająca 1 kg./5,90 zł.

pszenica od gospodarza 80 zł./100kg.
 
 
biosteron 



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 108
Skąd: Nadbużańskie tereny
Wysłany: 2011-03-25, 11:10   

Wczoraj kupiłem kurkę naturke (nioska) 25kg = 42zł
 
 
Jolek 
REDAKTOR



Województwo: śląskie
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 992
Wysłany: 2011-03-25, 16:59   

;) starter dla kurcząt 25 kg/ 50 zł ; Nioska 25 kg/ 48 zł . Chyba zacznę rozglądać się za przesyłką kurierską i kupować przez internet jeśli u nas tak dalej będzie galopować z ceną ;)
_________________
Jolek
 
 
Ann 



Województwo: lubuskie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 376
Wysłany: 2011-03-25, 22:45   

Wiecie co? U nas powariowali! Cena z 80zł skoczyła do 120!
Ludzie wykupują pszenicę. Co się dzieje?
_________________
orpingtony, cochinka miniaturowa, leghorny, nioski jarzębiate, perliczki białe i lawendowe :-)
----------------------------------------------------
szukasz zwierzaka dla siebie? -----> http://azg.org.pl
 
 
18marcinnn 
REDAKTOR



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 31
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 621
Wysłany: 2011-03-26, 00:37   

Ann, u mnie to samo - 120zł za metr, masakra :!: Aż się boję, bo jutro jadę rano po zboże i mam nadzieję że cena nie wzrosła, bo jej aktualna cena i tak jest przerażająca. Jak tak dalej pójdzie to niebawem nie będzie mnie stać na utrzymanie mojego stadka :/
_________________
marcinnn
Ostatnio zmieniony przez 18marcinnn 2011-03-26, 00:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paweł2304-1990 



Województwo: podlaskie
Wiek: 31
Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 134
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2011-03-31, 15:21   
   Skype: pawelek2304


jak to co się dzieje-zboża mało jest
 
 
 
lolek9898 
MŁODSZY REDAKTOR



Województwo: Małopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 239
Skąd: Borzecin
Wysłany: 2011-03-31, 15:51   

U mnie identyczna masakra:/ Co to bedzie?? ;(
_________________
Karol Czernek
 
 
 
karo-install 



Województwo: dolnośląskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 126
Wysłany: 2011-04-11, 14:12   
   Nr Tel.: 512-636-364


wW okolicach Wrocławia dokładnie Strzelin gotowa karma wielo-ziarnista od 45 do 60 pln worek 25kg.asakra jakaś. pasza ponad 40pln. Teraz ceny utrzymania hodowli poszły jakieś 30%-50% w górę jakbym dalej chciał karmić gotowymi karmami :) Załatwiłem sobie 20 worów takich po 70 kilo :P pszenicy za wymianę instalacji elektrycznej w ciągniku ursus c-380 :) i mam spokoju na pół roku jak nie dalej. A cena pszenicy u chłopa przeszło 130pln za metr Masakra
 
 
lolek9898 
MŁODSZY REDAKTOR



Województwo: Małopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 239
Skąd: Borzecin
Wysłany: 2011-04-13, 09:00   

Ja nie wiem co to będzie :/ SZOK:/ jak ja utrzymam moje stadko?;/ ;(
_________________
Karol Czernek
Ostatnio zmieniony przez mirek_60 2011-04-16, 08:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zajac 


Województwo: podkarpackie
Wiek: 45
Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 123
Skąd: Rybotycze
Wysłany: 2011-04-13, 17:15   

U mnie pszenica jest po 110 zł za 100kg. Mi idzie tygodniowo 50 kg ziarna, te ceny to jest przegięcie. Ja w tym roku sadzę swoje ziemniaki, kukurydzę i słonecznik. Zobaczę jak na tym wyjdę.
 
 
karo-install 



Województwo: dolnośląskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 126
Wysłany: 2011-04-17, 00:11   
   Nr Tel.: 512-636-364


Zając ja już sadze od wielu lat i tak dokładam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13