Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ceny paszy w Waszym regionie
Autor Wiadomość
ShowGirl 
REDAKTOR



Województwo: łódzkie
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 1000
Wysłany: 2010-07-19, 15:14   

Powódź była, a później mega susza.
 
 
Imagin 



Województwo: Mazowieckie
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 16
Wysłany: 2010-07-22, 19:28   

pszenica 30zł./50 kg.
"Kurka Naturka" dla niosek 38zł./25 kg
Kukurydza 40zł. /50 kg.
 
 
tancerz2005 


Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 91
Wysłany: 2010-07-22, 20:00   

pszenica - 25zl - 50kg
kukurydza mielona - 15zl-10kg
proso - 37,5zl - 25kg
mieszanka dla gołębi - 40zl - 25kg

Ja kupuje od lat pasze od tego samego czlowieka wiec skoki cen sa mi obce. :)
Ostatnio zmieniony przez tancerz2005 2010-07-22, 20:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paweł2304-1990 



Województwo: podlaskie
Wiek: 31
Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 134
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2010-07-29, 19:28   
   Skype: pawelek2304


Cytat:
właśnie dziwi mnie ten skok cen jak w Agro-Biznesie mówili ,że ceny spadają aby pozbyć sie nadwyżek przed żniwami.

a czego się dziwicie że tyle płacicie jeśli kupujecie po worku-i mniej tym drożej a tam ceny podają w tonach i po tyle rolnicy sprzedają a jak się kupuje jeden worek to logiczne że zapłaci się drożej
Ostatnio zmieniony przez Paweł2304-1990 2010-07-29, 19:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jolek 
REDAKTOR



Województwo: śląskie
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 992
Wysłany: 2010-07-30, 06:25   

:) Paweł2304-1990 - czytaj ze zrozumieniem. Drobny hodowca tonami nie kupuje zboża. Natomiast ,,handlarze?" widząc zysk bo powódź bo susza podbijają cenę zbóż nie mówiąc już o jakości tych zbóż.
_________________
Jolek
 
 
Mikołaj Piechocki 
drób ozdobny



Województwo: kujawsko-pomorskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 23
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 110
Wysłany: 2010-07-30, 08:59   
   Nr Tel.: 784913218


Ja płace 25zł /50kg-pszenica
-30zł /50kg śrutowana pszenica
-pasza dla kur 28zł /25kg
_________________
www.totenko.like.pl
 
 
 
Artur70 



Województwo: Lubelskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 81
Wysłany: 2010-07-30, 09:06   

Granulat ProBio dla kacząt 28zł za worek 20 kilo, ale myślę, że to nie jest aż tak drogo, bo są witaminy, minerały, białko itp.
 
 
andrzej 
andrzej


Województwo: śląskie
Wiek: 74
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 86
Wysłany: 2010-10-02, 23:04   

Należałoby wypowiedzieć wojnę handlarzom. Dzisiaj kupiłem przenicę bezpośrednio
u rolnika, po 30 zł. za 50 kg. U handlarza na targu po 45 - 50 zł. To przecież czyste
złodziejstwo a nie wolny rynek jak próbowasno mi tłumaczyć. Pozdrawiam. :ops: ;( :stop:
_________________
żyjmy zgodnie z naturą
 
 
daw 



Województwo: Rybnik
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 22
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2010-10-03, 05:47   

andrzej napisał/a:
Należałoby wypowiedzieć wojnę handlarzom. Dzisiaj kupiłem przenicę bezpośrednio
u rolnika, po 30 zł. za 50 kg. U handlarza na targu po 45 - 50 zł. To przecież czyste
złodziejstwo a nie wolny rynek jak próbowasno mi tłumaczyć. Pozdrawiam. :ops: ;( :stop:

Andrzej, podaj namiary na sprzedawcę. :)
_________________
Kilkadziesiąt odmian winorośli
 
 
Dariusz1970 


Województwo: wielkopolskie
Wiek: 51
Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 78
Wysłany: 2010-10-03, 08:36   

Wolny rynek każdy chce zarobić.Ja kupiłem pszenice po znajomości 20 zł za worek,a pasze kupiłem za 36 zł za 25 kg.
 
 
lolek9898 
MŁODSZY REDAKTOR



Województwo: Małopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 238
Skąd: Borzecin
Wysłany: 2010-10-17, 21:26   

Zgadzam się z ANDRZEJEM.Drogie jak piernik...Ja kupiłem na targu pszenice po 45zł/50kg tak samo i kukurydze ;( :x :/

MASAKRAAAAAAAAAAAA... :x :x :/
_________________
Karol Czernek
 
 
 
kagre 
kagre-Kaśka



Województwo: łódzkie
Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 152
Skąd: Bieliki
Wysłany: 2011-02-05, 12:04   
   Nr Tel.: 661-051-905


JA kupiłam od rolnika pół metra pszenicy, pół metra jęczmienia i metr przeżyta i zapłaciłam za wszystko 140 zloty dostałam jeszcze worek owsa gratis:) Jak teść mi zważył zborze w domu to się okazało że w każdym z worków była nadwyżka do prawie 10 kilo:) Nie wiem czy się opłacało ale myślę że moim 15 liliputkom, 4 gęsiom i trzem kaczkom wystarczy na trochę:)
 
 
 
Bartek89 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 202
Skąd: Miękinia
Wysłany: 2011-02-05, 12:37   

no to napewno Ci sie opłaciło, u mnie pszenica 100 zł za 100 kg pszenżyto i jęczmień też, owies około 80 zł. I już dzisiaj, mogę wam powiedzieć, że wszystko zdrożeje do żniw, jeszcze minimum 10 zł ,a najbardziej w czasie wiosennych siewów. Dlatego, lepiej zrobic zapasy wcześniej.,,
_________________
Bartek
Ostatnio zmieniony przez Bartek89 2011-02-05, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kagre 
kagre-Kaśka



Województwo: łódzkie
Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 152
Skąd: Bieliki
Wysłany: 2011-02-05, 16:24   
   Nr Tel.: 661-051-905


Przez przypadek w moim poprzednim poście wkradł się błąd:( Proszę moderatorów o poprawkę bo ja już nie mogę edytować:( przeżyto napisałam a powinno być pszenżyto:)
 
 
 
18marcinnn 
REDAKTOR



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 31
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 621
Wysłany: 2011-02-05, 16:29   

Ja właśnie dzisiaj byłem po zboże na targu i znowu podwyżka! w zależności od handlarza już 110-120zł za metr pszenicy - tragedia!
_________________
marcinnn
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13