Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Niekończąca się opowieść.... REAKTYWACJA
Autor Wiadomość
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-12-22, 14:53   

Zachichotał wdzięcznie i poszedł prac skarpetki :wink:
 
 
Grzegorz Hulanicki 


Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 386
Wysłany: 2007-12-22, 19:15   

To będzie trudniejsze niż myślałyśmy, może wezwiesz swą matkę chszestną Kido, ona napewno zna jakiś sposób. Kida wypowiedziała zaklęcie - kókuryku fikumiku kwa kwa kwa trala la i natychmiast rozległ sie trzask i rozbłysło oślepiające światło. Gdy dziewczęta otworzyły oczy zobaczyły czarodziejkę Lusildę (ubraną jak łowca krokodyli lub poszukiwacz skarbów) i jej magicznego, bajecznego, ogromnego i lśniącego kogóta Filona. :P
 
 
dadzio 



Województwo: kujawsko-pomorskie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 605
Skąd: paterek
Wysłany: 2007-12-22, 19:25   

Matka chrzestna pomogła dziewczętą zdobyć mapę. Z jej pomocą była to bułka z masłem.Ndszedł czas na zadanie trzecie. Tymrazem księżniczi musiały
_________________
Zapraszam wszystkich na moje forum www.ptakiozdobne.pun.pl
 
 
 
Grzegorz Hulanicki 


Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 386
Wysłany: 2007-12-22, 20:23   

.......ukołysać i uśpić dziecko olbrzyma, które dostawało zębów i płakało tak, że cała ziemia się trzęsła.
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-12-22, 21:34   

Do ukołysania Olbrzymiątka niezbędna była specjalna machina, tylko skąd ją wziąc?
 
 
michal_93 
REDAKTOR
Michał



Województwo: małopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 256
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2007-12-23, 02:12   
   Nr Tel.: 502901206


...księżniczki szybko pobiegły po wielką księgę wynalazków dla olbrzymiątek i olbrzymów, znalazły sposob w jaki najprościej zbudować specjlną machine snu, ale do tego potrzebne były...
_________________
http://s1.onlyfight.pl/c.php?c=michal_93
 
 
 
dadzio 



Województwo: kujawsko-pomorskie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 605
Skąd: paterek
Wysłany: 2007-12-23, 13:45   

2 mózgi wiewiórek. Tylko to mogło usprawnić maszynę. Ale dziewczętą było smutno, że muszą zabić wiewiórki. Naszczęśćie gdy wybrały się na polowanie zobaczyły jak jastrząp zjada wiewiórkę. Odgoniły go i zdobyły mózg. Potrzebny był jeszcze jeden. Dziewczęta upolowały wiewiórkę i zbudowały machinę. Udało im się uśpić dziecko olbrzyma. Dużym problemem okazało się 4 zadanie. Tym razem królewny musiały ugotować obiad. Z tym, że nie tylko dla całej armi, a także dla ich rodzin. Może byłoby to zadanie niezbyt trudne, ale głównym daniem miał być pieczony jednorożec. A jednorożca musiały upolować same. Niby nic trudnego. Fuzja pif paf i upolowany. Ale to byłoby zbyt piękne. Jednorożca nie można upolować żadną pronią. Trzeba pozbawić go rogu. Róg ten jest 10 krotnie twardszy od diamentu. Nie można odrąbać go siekierą. Piła też nie pomoże. Musi być to nóż jednorazowy. Ale skąd go wziąźć? Restauracji w lesie nie ma. Naszczęście spotkałymędrca z grodu. Dał on im ten nóż i powiedział, gdzie znaleźć jednorożce.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Z tego postu jasno wynika moje zamiłowanie do polowań.
_________________
Zapraszam wszystkich na moje forum www.ptakiozdobne.pun.pl
 
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-12-23, 15:54   

Dał im też przestrogę, że zabiice jednorożca, magicznego stworzenia, ściągnie na nie wieczny gniew bogów.
Przerażone dziewczyny nie wiedziały co robić dalej ... Mędrzec widząc ich zrozpaczone miny rzekł w te słowa

- Dziewczęta, moje drogie. Zabicie jednorożca byloby równoznaczne z waszą śmiercią i wiecznymi mękami w Tartarze, ale dam wam radę ... Jednak w zamian zażądam przysługi.

Dziewczyny spojrzały na niego w oczekiwaniu.

Mędrzec uśmiechnął się pod wąsem i rzekł cico

- nie wolno wam zabić magicznych stworzeń, alejeżeli tego nie zrobicie, również czekają was kłopoty. Jednak możecie wybrnąć ało z tej patowej sytuacji. Musicie znaleźć rosnącego w Górach Straszliwych kaktusa jednorogiego, który jest wierną kopią tych szlachetnych stworzeń, a na dodatek odowiednio przyrządzony smakuje wyśmienicie.
W zamian poproszę was, żebyście odstąpiły mi kilka kolców wz niego, potrzebnych mi do badań .....


__________________________________________________________________________

nie wiem czy do polowań, czy do krwawych horrorów
 
 
michal_93 
REDAKTOR
Michał



Województwo: małopolskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 256
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2007-12-24, 10:52   
   Nr Tel.: 502901206


...które maja na celu stworzenie nowych rodzajów roślin, księżniczki przemyślały sprawe i wyruszyły w drogę ale zapomniały o najważniejszym czyli sprzecie który pomoże im dostać się w góry straszliwe ,po drodze czekały je straszne nebezpieczeństwa, takie jak dzikie i nieokiełznane jednorozce, w lesie ciemności czekały na nie groźne gargulce.....
_________________
http://s1.onlyfight.pl/c.php?c=michal_93
 
 
 
Grzegorz Hulanicki 


Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 386
Wysłany: 2007-12-25, 16:58   

......stworzenia bardzo złośliwe i o przerażającym wyglądzie. Ochronę przed gargulcami mogło im zapewnić jedynie odpowiednie zaklęcie, a brzmiało ono - "........
 
 
Qub@ 



Województwo: Mazowieckie
Wiek: 32
Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 18
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2007-12-27, 01:48   
   Nr Tel.: 508345107


"Expecto Patronum"!!haha...natomiast zaklęcie to nie wiele pomogło, ponieważ..
_________________
Wszystko kiedyś musi się skończyć...
 
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-12-27, 11:15   

..... dziewczęta w dzieciństwie odmiawiały noszenie aparatów ortodontycznych, oraz ćwiczeń logopedycznych, co zaoowocowało fatalną dykcją .... :oczy:
 
 
Qub@ 



Województwo: Mazowieckie
Wiek: 32
Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 18
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2007-12-27, 15:05   
   Nr Tel.: 508345107


...natomiast one nadal uważały że są piękne i pociągające mimo swojej dykcji, lecz ich wysoka samoocena spowodowała...
_________________
Wszystko kiedyś musi się skończyć...
 
 
 
dadzio 



Województwo: kujawsko-pomorskie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 605
Skąd: paterek
Wysłany: 2007-12-27, 20:04   

zbyt wielką pewność siebie. Naszczęście pojawił się mędrzec i im pomógł. Tym razem zrobił to bezinteresownie. Bardzo polubił dziewczęta, a dziewczęta jego. Ponieważ księżniczki nigdy nie znały dziadków, spytały czy mogą mówić tak do mędrca. On się zgodził. 5 zadaniem byłlo zapażenie herbatki ziołowej. Ale nie byle jakiej. Miałbyć to wywar z mairanku, mięty, rumianku i jeszcze 20 innych ziół. Najważniejszym ziołem była pokrzywa wielko kująca. Były to pokrzywy, króre miały 2 metry wysokości, a popażenie się nimi mogło doprowadzić do śmierci. Na nic nie zdadzą się tu rękawice z wełny czy z jakiegoś sztucznego materiały. Muszą być to rękawice ze skóry dwórożca, moczonej w mleku trójrożca przez 3 dni. Ale co z tym Gharkiem, który je śledził. Otóż żołnierze nie byli tacy niedobrzy, jak mogłoby się wydawać. Co prawda żądają spełnienia zadań, ale za to zatrzymali Gharka w jednym miejcu i nie może on się ruszyć. Wypuszcza go kiedy dziewczęta slkończą zadania. Nie mogą oni zatrzymywać go zacą wieczność. Takie jest prawo. Wróćmy jednak do zadania 5. Naczym to ja skończyłem? A już pamiętam na tym, że musi być to skóra z dwurożca, movczona przez 3 dni w mleku trójrożca. Naszczęście nie były to zwierzęta chronione przez bogów i było można na nie polować. Zasady polowania na dwórożca są takie same jak na jednorożca. Dziewczęta miały nadal przysobie nóż jednorazowy, dany od mędrca. Poszły więc na polowanie. Weszły w las, ciemniejszy niż ten, w którym mieszkają. Naszczęście las miał tylko kilka metrów zanim było polona. Na polanie pasły się dwórożce. Dziewczęta zapaliły śiwczkę. Ach tak. Zapomniałem powiedzieć, że świeczką trzeba je oślepić. Podeczły do najwiękiszego jednorożca i odciały mu rogi. Nosorożec powoli osunoł się na ziemię. Dziewczęta otworzyły wielką księgę ,, wszystko o -rożcach" Tam zobaczyły jak należy oskórować dwórożca. Zrobiły to. Było tam też napisane gdzie znaleźć i jak wydojić trójrożca. Naszczęście są to przyjacne zwierzęta, o nie określonej ilości mleka w wymieniu. Są one w stanie wyprodukować każdą ilość. Dziewczęta potrzebowały 100 litrów. Zdobyły je bez ttrudu. Nawet zaprzyjaźniły się z małym trójrożcem, który miał ledwo 2 tygodnie. Wymoczyły one skurę w mleku i uszyły ręklawiczki. Reszta zadania nie była problemem. Ugotowały one wywar i zaniosły go generałowi Linusowi (imię takie występuje. Mam nawet wojka o tym imieniu.) . Był on dowódcą żołnierzy. Był bardzo zadowolony z wywaru i powiedział, że za tak solidnie wykonana pracę przedłuży areszt śledzącego je Gharka o całe 2 tygodnie. Dziewczęta będą mogły sobie w tym czasie wypocząć, i nabierać zapasów jedzenia, a także zdobyć większą przewagę w drodze.....
_________________
Zapraszam wszystkich na moje forum www.ptakiozdobne.pun.pl
 
 
 
Qub@ 



Województwo: Mazowieckie
Wiek: 32
Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 18
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2008-01-10, 15:07   
   Nr Tel.: 508345107


...na targ po kury aby;p...
_________________
Wszystko kiedyś musi się skończyć...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12