Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kamil Kowalski
2006-08-17, 16:51
POZNAJMY SIĘ!
Autor Wiadomość
petrus12 
tylko natiralne lęgi


Województwo: mazowieckie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 165
Wysłany: 2009-11-19, 22:19   

przemek511 To jesteśmy do siebie bardzo podobni. Ja jem dużo ale nigdy za dużo, ale bardzo lubię jeść smacznie, ale kiedy jeść smacznie nie mogę to zadowolę się wszystkim co dobrze doprawione. A inni mnie tak właśnie oceniali więc to nie tylko moje zdanie.
 
 
pustul3 
kocham sokoły


Województwo: pomorskie
Wiek: 33
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-11-22, 22:22   

ancyk taka praca daje dużo satysfakcji,ale jest niełatwa,kiedyś Jastrząb przybił mi "piątke"(a właściwie czwórkę) to goiło się długo ale...wszystko dla naszych tasi ptasi :P
_________________
pustułka i sokół wędrowny-najpiekniejsze ptaki
 
 
ancyk 


Województwo: małopolska
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 47
Skąd: kraków
Wysłany: 2009-11-23, 09:04   

pustul3, jezeli chodzo o mnie to moze przybic nawet 10-tke :D byleby zobaczyc ptaszysko w realu :ops: a nie zza krat np, w zoo :D a jesli moge byc nachalna to czy mozna cie prosic o jakies foty lub link z fotami :ops: ;)
Ostatnio zmieniony przez ancyk 2009-11-23, 09:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pustul3 
kocham sokoły


Województwo: pomorskie
Wiek: 33
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-11-23, 14:58   

ancyk prosić możesz zawsze,tyle,że ja nie mam możliwości wstawić zdjęć,bo mam zwykłe papierowe i nie mam skanera ani nawet internetu-pisze od kolegi ;( tak czy owak jeżeli chcesz zobaczyć ptaki to w kraju organizowane są pokazy sokolnicze ,wystarczy się dowiedzieć gdzie i kiedy i gotowe :d Jeżeli interesują Cię "drapole" to zapraszam na www.sokolnictwo.pl lub http://klubciconia.ptaki....fcbd6c514fe2800 tam można b. dużo dowiedzieć się o ptakach :>
_________________
pustułka i sokół wędrowny-najpiekniejsze ptaki
 
 
WiktoriaT 


Województwo: Lubelskie
Dołączyła: 22 Lis 2009
Posty: 13
Wysłany: 2009-11-23, 17:30   Odpowiedź.

Ja za bardzo nie lubię jeść... Gołębiami interesuje się od 5 roku życia , hoduję od 7 . Najbardziej lubię wesołe i ozdobne rasy , później wysokolotne lub lotne . Nie wymagające zbyt dużo poświęcenia . Lubię też kurki , też ozdobne . I ptaki egzotyczne . Kolorowe... Papużki , gołębie, kurki . Lubię zwierzęta i od któregoś roku życia interesuje się nimi . Inne dzieci mówią że gołębie są głupie . Dzieci... W przeciwieństwie do innych lubię ptaki a najbardziej gołębie, a nie lubię psów i kotów . Gdyby dobrze poznać latające istoty można zobaczyć że są na prawdę ciekawe, niekóre zabawne . Jestem wesoła i czasem aż głupia . A czasami ponura i nie mogę wręcz wytrzymać z przyjaciółmi . Często tak jest kiedy się wkurzę .
 
 
witeg 


Województwo: Mazowieckie
Wiek: 51
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-08-18, 09:11   

Witam. Jako że dopiero co się zarejestrowałem, chciałbym się przywitać, a chyba ten temat służy za powitalny. Mam na imię Witek, mieszkam pod Warszawą, kury w domu były zawsze głównie jako źródło jajek i jakoś nie bardzo wyobrażam sobie jedzenie jaj fermowych. Obecnie po podwórku biegają kury rhode island red, sussex, zielononóżka, trochę kurczaków tych samych ras + mieszańce rhode islandxsussex i na zasadzie niespodzianki trafiły się chyba kochiny.
 
 
007 


Województwo: lubelskie
Wiek: 110
Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 42
Wysłany: 2010-11-17, 16:02   

siema jestem Błażej też jestem nowy chciałem jeszcze zapytać jakiej muzyki bo ja reggae 8-)
_________________
blazko
Ostatnio zmieniony przez 007 2010-11-17, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Viola z Warmii 
Viola z Warmii


Województwo: warmińsko-mazurskie
Wiek: 53
Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Olsztyn/Warmia
Wysłany: 2011-01-02, 16:06   

Witam, jestem Viola i mieszkam na Warmii w Olsztynie. Od 3 lat jestem miłośniczką i obeserwatorką ptaków dzikich. Oprócz tego do mych zamiłowań należy amatorskie ogrodnictwo i ekologiczne życie. Miło znaleźć się w Waszym grodnie :d
_________________
Viola z Warmii
 
 
zajac 


Województwo: podkarpackie
Wiek: 48
Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 123
Skąd: Rybotycze
Wysłany: 2011-01-02, 16:39   

Viola z Warmii, witamy na naszym forum, zapraszamy do częstego zaglądania. Masz zainteresowania kropka w kropkę jak ja, z tym, że dzikie ptaki były moją pasją dawniej a teraz trochę mniej na rzecz kur. A od niedawna ogrodnictwo i sadownictwo.
 
 
Viola z Warmii 
Viola z Warmii


Województwo: warmińsko-mazurskie
Wiek: 53
Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Olsztyn/Warmia
Wysłany: 2011-01-02, 18:21   

Dziękuję za miłe przyjęcie :d Będę tu chętnie zaglądać, bo jest dużo ciekawych wątków do czytania i dyskusji. Muszę się tylko nieco oswoić z tematami, bo jest ich tyle, że aż w głowie się kręci. I choć wykonuję zawód biurowy, z wykształcenia jestem technikiem technologii żywności o specjalności - drobiarstwo. Jednak oprócz praktyki zawodowej nie pracowałam nigdy w Indykpolu, nie umiem patrzeć na śmierć ptaków ani zwierząt. Pozdrawiam z Warmii :)
_________________
Viola z Warmii
 
 
mirek_60 
MODERATOR
Mirosław Mazur



Województwo: podkarpackie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 63
Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 761
Skąd: Przecław
Wysłany: 2011-01-02, 23:45   
   Nr Tel.: 510876274


Viola z Warmii, Spędziłem w Olsztynie trzy lata i uważam,że ich nie zmarnowałem.Trzy lata w okolicach Kortowa ul.Saperska.W 2009 roku po 26 latach nieobecności odwiedziłem Olsztyn i muszę przyznać,że wciąż jest pięknym miastem.Pozdrawiam.
_________________
Mój temat w Spisie Hodowców.
http://www.forum.woliera.com/viewtopic.php?t=2092
 
 
Viola z Warmii 
Viola z Warmii


Województwo: warmińsko-mazurskie
Wiek: 53
Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Olsztyn/Warmia
Wysłany: 2011-01-03, 09:53   

mirek_60 , Dzięki za pozdrowienia. Tak, Olsztyn jest nadal pięknym miastem, choć coraz bardziej dokucza nam motoryzacja :hmm: , ale za to okolice wokół Olsztyna stanowią coraz częściej miejsce wyciszenia dla rozbudowującego się miasta. Ja z kolei marzę o krótkim wypadzie w Bieszczady i w Beskidy - oprócz widoków - uwielbiam drewnianą architekturę. Pozdrawiam.
_________________
Viola z Warmii
 
 
Viola z Warmii 
Viola z Warmii


Województwo: warmińsko-mazurskie
Wiek: 53
Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Olsztyn/Warmia
Wysłany: 2011-01-03, 09:54   

mirek_60 , Dzięki za pozdrowienia. Tak, Olsztyn jest nadal pięknym miastem, choć coraz bardziej dokucza nam motoryzacja :hmm: , ale za to okolice wokół Olsztyna stanowią coraz częściej miejsce wyciszenia dla rozbudowującego się miasta. Ja z koleji marzę o krótkim wypadzie w Bieszczady i w Beskidy - oprócz widoków - uwielbiam drewnianą architekturę. Pozdrawiam.
_________________
Viola z Warmii
 
 
docia 


Województwo: irlandia
Wiek: 56
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 119
Wysłany: 2011-04-29, 19:27   

Witam,nareszcie znalazlam miejsce gdzie moge sie przywitac.Od kilku tygodni przegladam to forum.Jestem posiadaczka 7 kur+kogut i 6 kaczek+ kaczor.Nie mam doswiadczenia z chowem drobiu ale sie ucze.Dzieki Wam zaczelam bardziej przygladac sie moim ptakom.No i moje kaczki siedza na jajkach,zobaczymy co z tego bedzie...
 
 
 
mirek_60 
MODERATOR
Mirosław Mazur



Województwo: podkarpackie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 63
Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 761
Skąd: Przecław
Wysłany: 2011-04-29, 19:48   
   Nr Tel.: 510876274


docia, Witamy wśród nas.Ty też na chleb zarabiasz za granicą?
_________________
Mój temat w Spisie Hodowców.
http://www.forum.woliera.com/viewtopic.php?t=2092
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13