Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kamil Kowalski
2006-08-17, 17:51
POZNAJMY SIĘ!
Autor Wiadomość
Secza 
Secza-Zielononóżkarz



Województwo: dolnośląskie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 749
Skąd: KLISZÓW
Wysłany: 2009-07-16, 13:27   
   Nr Tel.: 609091356


Jestem na tym forum przeszło 1,5 roku i się nie przedstawiłem :?: :?: :?: Ehhhhh ale ze mnie forumowicz :/ :P a więc tak:

Nazywam się Sebastian Kuchar.mam 16 lat teraz idę do salezjańskiego liceum ogólnokształcącego w Lubinie(miasto powiatowe) na profil humanistyczny z nachyleniem artystycznym.A jeśli chodzi o moje hobby to jest nim oczywiście drób wszelaki,zwierzęta świata głównie ptaki uwielbiam też rysować i coś tworzyć nie zależnie jak mi to wychodzi.Interesuje mnie dawna polska wieś i starowiejska architektura oraz wzornictwo ludowe i folklor.moja ulubiona muzyka to ABBA i przede wszystkim wielkie gwiazdy polskiej estrady takie jak : śwp. Anna Jantar, Eleni, Krzysztof Krawczyk, Alicja Majewska, Seweryn Krajewski, Edyta Geppert, Irena Santor, Irena Jarocka, Alibabki, Skaldowie, Urszula, Urszula Sipińska, Krystyna Giżowska, Maryla Rodowicz.....i to chyba koniec a i jeszcze Krystyna Prońko i tyle o sobie mogę powiedzieć a moje marzenia zachowam dla siebie :P
_________________

ZIELONONÓŻKI
& CZUBATKI DWORSKIE
 
 
 
Haall 



Województwo: kujawsko-pomorskie
Wiek: 53
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 78
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-07-20, 16:32   

Imię: Maciej

Wiek: 38

Muzyka: tak naprawdę, to każda od Mikołaja Hertla do Sabaton'u

Zajęcie: praca, dom, przyjemności i tak w kółko...

Hobby: motocykle, fotografia, komputery, podróże, zwierzęta

Potrawa: każda przygotowana przez moją Koleżankę-Małżonkę

Cel w życiu: nie stać w miejscu

Najbardziej przereklamowana rzecz na świecie: amerykańskie filmy

Największa wada: wolę zwierzęta od ludzi

Ulubiony kolor: czarno-biały

Witam wszystkich i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Haall 2009-07-20, 16:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MICHAŁ12 
Młody chodowca


Województwo: Śląskie
Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-10-25, 18:50   

Imię:Michał

Wiek:12

Muzyka: polski hip-hop a najbardziej Tede , OSTR

Hobby: zwierzęta głównie ptaki choć czworonogi też lubię , modelarstwo

Potrawa: pierogi z jagodami i białym serem

Ulubiony kolor: niebieski , pomarańczowy i czarny
_________________
MICHAŁ12

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Hodowców
 
 
 
przemek511 



Województwo: małopolskie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 320
Wysłany: 2009-10-25, 19:19   
   Skype: e-mail: przemek880@vp.pl


Mam na imię Przemek, lat 18 ;)
Moje zainteresowania: muzyka, śpiew, taniec, podróże, film(horrory i nie tylko ;) ), książki Margit Sandemo i oczywiście zwierzęta wszystkie ;) .
Lubię: poznawać nowych ludzi, dobrą zabawę, język hiszpański, którego uczę się teraz na własną rękę w czasie wolnym.
Nie lubię: fałszywych ludzi, widoku krwi, szkoły do której chodzę ;D
Dążę do :śmierci...
Ulubiony kolor: łososiowy,różowy, fioletowy i czarny.
Moim marzeniem jest poznać osobę z którą spędzę reszte życia i która odwzajemni moje uczucia oczywiście :) , uciec z tego okropnego kraju do Hiszpanii;).
_________________
Oczy niebieskie...
szare...
stalOwe...
jak lOdOwiec w górach...
<<<tO tylkO złudzenie>>>
Ostatnio zmieniony przez przemek511 2009-10-25, 20:55, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
tancerz2005 


Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 91
Wysłany: 2009-10-25, 19:29   

Tez sie dopisze:

Muzyka: głównie latynoska, pozatym kazda ktora wpadnie w ucho.

Zainteresowania: Taniec Towarzyski (zawodowo od wielu lat), Jazda konna(jestem trenerem koni oraz instruktorem jazdy konnej), fotografia, fryzjerstwo, sesje zdjeciowe, gotowanie, zwierzeta, weterynaria.

Na codzien pracuje jako fryzjer stylista przy sesjach zdjeciowych do gazet, pokazach mody itd.

Ulubione zwierzeta to ptaki oraz konie.
Potrawa: Calzone.
Ulubiony kolor: Zielony, Żółty, Bialy.

Pozdrawiam.
 
 
jacor889 



Województwo: Świętokrzyskie
Wiek: 27
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 57
Skąd: okolice buska - zdr.
Wysłany: 2009-10-25, 20:29   
   Nr Tel.: --- --- ---


Imię:Jacek

Wiek:13

Muzyka: hip-hop( Peja , Firma )

Hobby: zwierzęta ( Ptaki )

Potrawa: wszystko co dobre :D

Ulubiony kolor: Zielony
Ostatnio zmieniony przez jacor889 2009-10-25, 20:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
adam_gnatek 
MŁODSZY REDAKTOR



Województwo: pomorskie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 550
Wysłany: 2009-10-25, 20:39   

Też się dopisze
Mam na imię: Adam
Mieszkam w: Malborku
Zainteresowania: dobra książka- najlepiej kryminał, saga Zmierzchu, pamiętnik Vampira, również lubie dobre kino, filmy Almodovara, uwielbiam horrory w szczególności Azjatyckie. No i muzyka, rok gotycki, jpop, ogólnie wszystko poza hip-hop'em i rapem, oczywiście również zwierzęta
Ulubione kolory: czarny, czerwony, fioletowy, biały
Marzenie: kupno starego zamku ala nawiedzony dom z amerykańskich horrorów, bądź dworku z dużym parkiem i ogrodem,
 
 
 
petrus12 
tylko natiralne lęgi


Województwo: mazowieckie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 165
Wysłany: 2009-10-25, 22:22   

Ja tez się wpiszę.
Mam na imię Piotr.
Interesuję się zwierzętami wszelkimi, przede wszystkim ptakami i psami, ale lubię też konie i owce oraz króliki.
Bardzo lubię słuchać Mozarta, Straussa i różnych oper. A z muzyki rozrywkowej to lubię muzykę lat 80-tych zarówno polską jak i zagraniczną, cierpnę gdy słyszę hip-hop, rap itp.
Interesuję się historią, uwielbiam genealogię. Lubię czytać wszystko zwłaszcza o zwierzętach, ale inne rzeczy też mnie ciekawią, bardzo lubię Margit Sandemo "Sagę" przeczytałem całą i polecam każdemu. Mam niechlubną zdolność do robienia błędów i przestawiania szyku zdań.
Interesuję się roślinami, przede wszystkim tymi użytecznymi, znam się trochę na ziołach i bardzo lubię uprawiać warzywa, pielęgnować drzewa i mieć z tego owoce.
Nie znoszę obłudy, zarozumialstwa i wewnętrznej brzydoty. Lubię ludzi spokojnych, niekoniecznie inteligentnych ale mądrych, cenię rozsądek, którego sam nie posiadam
Lubię jeść wszystko i w dużych ilościach, ale najbardziej lubię kuchnie polską i włoską. Pochłaniam wszelkiego rodzaju makarony i kluski, które uwielbiam oraz zapiekankę ziemniaczaną mojej siostry prawdziwy rarytas. Lubię też zieleninę.
Nie znam się na nowinkach technicznych, nie umiem jeździć samochodem, nie piję alkoholu, nie palę i ogólnie jestem nudny.
Niestety nie jestem też szczególnie sympatyczny, a poza tym jestem raczej starodawny, a to nie przysparza mi rzeszy znajomych.
 
 
przemek511 



Województwo: małopolskie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 320
Wysłany: 2009-10-26, 19:09   
   Skype: e-mail: przemek880@vp.pl


petrus12, jesteś nudny i nie sympatyczny ?? to chyba powinien kto inny ocenić ;P.Tak jak ty lubię książki margit sandemo i oczywiście polecam je wszystkim, też nie lubię rapu ani hip-hopu szczególnie polskiego.
"Nie znam się na nowinkach technicznych, nie umiem jeździć samochodem, nie piję alkoholu, nie palę" ja również. Oczywiście też lubię zajmować się roślinami i zwierzętami, staromodny też zresztą jestem a i w sprawie kuchni mamy też dużo wspólnego, ale to nas różni "Lubię jeść wszystko i w dużych ilościach" ja jem bardzo mało i wybrzydzam ;P hehehhe.
_________________
Oczy niebieskie...
szare...
stalOwe...
jak lOdOwiec w górach...
<<<tO tylkO złudzenie>>>
 
 
 
zajac 


Województwo: podkarpackie
Wiek: 48
Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 123
Skąd: Rybotycze
Wysłany: 2009-10-27, 20:35   

To i ja się przedstawię. Na imię mam Mariusz
Interesuję się zwierzętami, przyrodą ,uprawą warzyw ,starymi rzemiosłami ludowymi, zwłaszcza związanymi z drewnem, rzeźbą ,stolarstwem i ogólnie budownictwem. Pasjonuje mnie dawna sztuka ciesielska, architektura i wzornictwo ludowe. Po za tym lubię zbierać grzyby, ziemniaki pieczone w ognisku, szwędać się po polach i lasach, polską wieś z wierzbami głowiastymi i stogami siana, a nie lubię wszystkiego co jest trendy i cool. Bardzo lubię psy, kury, kaczki i marzę o tym żeby kupić konia, mam nadzieję, że uda mi się to zrealizować kiedyś.
Z muzyki lubię Czesława Niemena, Nalepę, muzykę klasyczną, starego polskiego punk rocka, Kult / Kazik.
Lubię czytać książki, zwłaszcza powieści historyczne, Szekspira, Sienkiewicza, Reymonta a ostatnio wszystko o hodowli zwierząt.
Szkoda, że nie ma czasu na wszystko ale lubiłem kiedyś robić gobeliny i haftować serwetki ale już dawno się tym nie zajmuję. No i jeszcze mnie bardzo kręci archeologia eksperymentalna ale to na razie w sferze "może kiedyś". I jeszcze bardzo lubię fora o hodowli ptaków. Pozdrawiam wszystkich
 
 
przemek511 



Województwo: małopolskie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 320
Wysłany: 2009-10-27, 21:24   
   Skype: e-mail: przemek880@vp.pl


zajac, marzysz o kupnie konia??? Daj boże aby znalazł się kupiec na 2 klacze ;P bo juz siły do nich niema ;P
_________________
Oczy niebieskie...
szare...
stalOwe...
jak lOdOwiec w górach...
<<<tO tylkO złudzenie>>>
 
 
 
pustul3 
kocham sokoły


Województwo: pomorskie
Wiek: 33
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-10-29, 19:41   

Krzysztof.Miłośnik drapoli,sokolnik ,pracownik ośrodka rehabilitacji ptaków drap.,członek KOO.Ulubiony ptrak- Pustułka(stąd nick) Kocham sokoły.
_________________
pustułka i sokół wędrowny-najpiekniejsze ptaki
 
 
zajac 


Województwo: podkarpackie
Wiek: 48
Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 123
Skąd: Rybotycze
Wysłany: 2009-10-30, 19:32   

pustul3, bardzo ciekawe hobby, wychowywałem kiedyś pustułkę, która wypadła z gniazda, niestety padła, bo ktoś ją wypuścił z klatki a ona była strasznie dzika i płochliwa i się rozbiła o ścianę. Ale drapieżniki są przepiękne, marzy mi się kiedyś jakiś w hodowli ale chyba sobie to niestety odpuszczę.
 
 
pustul3 
kocham sokoły


Województwo: pomorskie
Wiek: 33
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-11-02, 16:18   

Dzięki, co do tego drapola to nie taka prosta sprawa trzeba mieć zezwolenia,cites a przedewszystkim to nie jest papuga-taki ptak potrafi zrobic krzywdę i ma specjalne wymagania środowiskowe i nie trzyma się go w domu ale są wspaniałe to fakt a to filmik z uwolnienia przez nas Bielika: http://www.youtube.com/watch?v=m-qiSSWeWIc i filmik z Ośrodka: http://www.youtube.com/watch?v=tEQuYyUsEww
_________________
pustułka i sokół wędrowny-najpiekniejsze ptaki
 
 
ancyk 


Województwo: małopolska
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 47
Skąd: kraków
Wysłany: 2009-11-19, 22:05   

pustul3, coś pięknego oglądam ten filmik juz chyba 4 raz i nie mogę się napatrzeć ;) masz szczęście ze możesz być tak blisko nich :ops:
A zapomniałam ze tu pasowałoby się przedstawić :ops: ancy to porostu anka :ops:
Ostatnio zmieniony przez ancyk 2009-11-19, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13