Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Iro_mak
2011-01-23, 17:52
WIELKA WIRTUALNA WYSTAWA PTAKÓW
Autor Wiadomość
Rocki 
Robert



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 25 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 1290
Wysłany: 2008-02-20, 22:27   

Statuetki są boskie!!! i myślę, że są marzeniem nie jednego z nas... :D
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2008-02-20, 22:32   

I nie jednej :serduszka:
 
 
Markus Kurspiot 
STARSZY REDAKTOR
Kurczaczek



Województwo: opolskie
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 541
Skąd: Głogówek
Wysłany: 2008-02-21, 09:18   

wszystkie nagrody są super! a najlepsze jittoko, jak na nie patrze to już o aparacie myśle. HEHE :D :D :D
_________________
Markus Kurspiot
www.markuskury.pl
 
 
Bastorek 


Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 39
Wysłany: 2008-02-23, 19:21   

Super pomysł, napewno biore udział.
_________________
www.bastorek.pl.tl
 
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2008-02-23, 20:07   

Super Bastorek :jupi:

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, przeciez to przede wszystkim wspaniała zabawa i szansa również dla tych mniej rasowych ptaków :d
 
 
Bastorek 


Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 39
Wysłany: 2008-03-02, 23:57   

Powiem szczerze że troche mnie martwi robienie tych zdjęć jednego ptaka z różnych profili.Nie mam jak tego uczynić w tej chwili bo trzeba by było wykonać fotoboxa.Troche dużo zachodu.

[ Dodano: 2008-03-22, 12:43 ]
widze że nie trzeba było aż tak sie trzymać tych zasad zamieszczania zdjęć.No szkoda że nie wysłałem.
_________________
www.bastorek.pl.tl
 
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-25, 21:48   skład jury

Informuję, że w skład jury naszej I Wirtualnej Wystawy Ptaków weszły następujące osoby:
Przewodniczący jury:
Jarosław Michałek - hodowca zielononóżki kuropatwianej i innych ras kur, członek Stowarzyszenia Hodowców Drobiu Rasowego - Czubatka Polska - kategoria "Kury nierasowe"

Członkowie jury:
Jarosław Wartacz - sędzia PZHGRiDO, członek zarządu Lubelskiego Stowarzyszenia HDI, hodowca drobiu rasowego, popularyzator polskich ras drobiu, członek SCP - kategoria "Kury rasowe" i "Inne ptaki grzebiące".

Wojciech Lewandowski - sędzia PZHGRiDO, v-ce prezes PZHGRiDO d/s organizacyjnych, hodowca drobiu rasowego - kategoria "Ptactwo wodne".

Adam Florczuk - członek Zarządu Polskiego Związku Ornitologicznego, właściciel "Inter ZOO - Adam Florczuk", hodowca gołębi i ptaków egzotycznych - kategoria "Papugi i drobna egzotyka".

Jerzy Lisowski - Prezes Białostockiego ZHGRiDO, sędzia PZHGRiDO, znany i wielokrotnie nagradzany hodowca polskich ras gołębi - kategoria "Gołębie".

Mirosław Miałkowski - sędzia PZHGRiDO, członek Zarządu BZHGRiDO, znany i wielokrotnie nagradzany hodowca polskich ras gołębi - kategoria "Gołębie".

Z tego co wiem niektórzy członkowie jury już zabrali się do pracy. Wyniki powinny być podane do końca tego tygodnia.
 
 
Karlos 
Pyskacz



Województwo: Dolnośląskie
Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 85
Skąd: z Wrocławia
Wysłany: 2008-03-26, 16:15   

Mam nadzieję, że jeszcze zdążę wysłać swojego pięknisia :)
 
 
mirass 
Egzotyk



Województwo: podkarpackie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 837
Wysłany: 2008-03-26, 16:19   

Karlos, na wystawę? Raczej nie
_________________


http://puzz.info.pl/?p=ZMr5AZ9DjzbJ
 
 
 
Wiktor 


Województwo: łódzkie
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1
  Wysłany: 2008-03-30, 16:09   Wyniki Wirtualnej Wystawy i wielkie rozczarowanie

Obejrzałem nagrodzone zdjęcia i zastanawiam się, w jaki sposób doszło do takiego wyboru.
Wg regulaminu: "Oceny nadesłanych na konkurs prac we wszystkich kategoriach biorąc m.in. pod uwagę ich jakość, oryginalność, wyjątkowość".

Wybrane zdjęcia są w większości bardzo słabe technicznie i mało oryginalne. Niektóre przedstawiają ładne ptaki, ale widać, że autor ma niewielkie pojęcie o fotografii.
Czemu zostały nagrodzone tak przeciętne lub słabe zdjęcia?
W niektórych kategoriach wybrano chyba metodą chybił-trafił, bo nagrodzone zdjęcia są po prostu kiepskie!

Może w przyszłym roku regulamin zostanie doprecyzowany, aby wiadomo było, że ocenia się zwierzęta, a nie zdjęcia? Może jury zna autorów zdjęć lub widziało ptaki na żywo, i na tej podstawie dokonało oceny?

Wiktor
 
 
Rocki 
Robert



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 25 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 1290
Wysłany: 2008-03-30, 18:01   

Wiktor, przypominam, że jest to jednak wystawa ptaków, a nie konkurs fotograficzny...
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-30, 19:24   

Kod:
5.5 Decyzje podjęte przez Organizatorów oraz Jury są ostateczne i prawnie wiążące dla wszystkich uczestników Konkursu.


----

Jedyne co możemy obiecać to że kolejna Wirtualna Wystawa będzie bardziej dopracowana - Człowiek uczy się na błędach ;)

Wszystkim dziękujemy za Krytykę oraz Słowa Uznania.

Nagrodzonym życzę kolejnych sukcesów.
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
butchi chabo 



Województwo: warm.-mazurskie
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 190
Wysłany: 2008-03-30, 20:49   

Proszę na PW o dane zwycięzcy celem wysyłki nagrody.
_________________
http://s24.bitefight.onet.pl/c.php?uid=16536
 
 
Józek 
Specjalista
Administrator



Województwo: śląskie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 1010
Skąd: sląskie
Wysłany: 2008-03-30, 20:52   

Regulamin można zmieniać do woli a to nic nie pomoże bo jak można ocenić ptaka z fotki ptak w rzeczywistości wygląda inaczej nisz na foto nawet ubarwienie ptaka zależy od światła, ja ostatnio robiłem fotki żółtym ptakom na jednych wychodziły żółte a na innych czerwone.Na prawdziwych wystawach sędziowie mają problemy z oceną i są opinie za i przeciw to normalka, ptaki na wystawy są modelowane mają wyrywane pióra itp to do takiej wirtualnej wystawy można zrobić cuda z ptakiem i fotką , ale przecież to tylko dobra zabawa i na tym to polega tak ogółem to uważam że było nieźle ;)
_________________
www.minizooherud.npx.pl
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-30, 22:02   

To Tylko zabawa i możliwość się pokazania :) przecież każdy dobrze wie że z fotografii nie da sie ocenić ptaka tak jak na normalnej wystawie.

Jury [sędziowie] tez mieli ogromny problem przy ocenianiu - Bardzo im dziękuje za trud i czas włożony w ocenianie :przytul:

nawet tu na samym dole starałem sie podkreślić że to tylko zabawa http://www.wystawa.woliera.com/content/view/48/
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13