Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Numery specjalne
Autor Wiadomość
Giejot
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-22, 23:09   Numery specjalne

Ostatnio przeczytałem, ze bedzie jeszcz kilka numerow specjalnych (ten o wyprawach jest b. dobry). Chciałbym się dowiedzieć na kiedy są planowane.
Grzegorz
 
 
neekee



Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 24
Wysłany: 2006-06-22, 23:09   

Tak jak informowalismy na ulotce do konca roku ma sie pojawic wszystkie szesc numerow. Niestety nie jestesmy w stanie podac dokladnych dat pojawiania sie kolejnych numerow. W tej chwili prawie na ukonczeniu sa "Kury ras wschodnich" i "Ptactwo wodne". Prawdopodobnie numery te wejda rownolegle do sprzedarzy we wrzesniu.
Pozdrawiam
Pawel
 
 
Giejot
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-22, 23:11   

Czy juz cos wiadomo o numerach specjalnych? Minal wrzesien, mija pazdziernik a tu cisza...
 
 
woliera 
Redakcja



Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 46
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-06-22, 23:11   

Tak jak już odpowiadałem w dizale kury:
W chwili obecnej kończymy pracę nad trzema jednocześnie numerami specjalnymi: ptakami wodnymi, kurami ras wschodnich oraz kurami czubatymi. Powody naszego zwlekania są różne. Na przykład przy "kurach ras wschodnich" chcieliśmy przy okazji wizyt na zagranicznych wystawach wycyganić trochę materiałów archiwalnych od naszych zachodnich kolegów. W chwili obecnej, z uwagi na zakaz wystaw, trochę nam się to zbieranie materiałów skomplikowało. Przy "ptakach wodnych" czekaliśmy do jesieni, aby można było zrobić zdjęcia ptaków w ich pięknej zimowej szacie.
W przypadku "kur czubatych", który to numer osobiście nadzoruję, ogrom zgromadzonych materiałów jest tak rewelacyjny, że pokusimy się jednocześnie o wydanie tej pozycji również w języku niemieckim i angielskim. Będzie ona miała objętość co najmniej 120 stron i zapowiada się naprawdę fantastycznie.
Bardzo proszę o cierpliwość.
Pozdrawiam
Stanislaw Roszkowski
 
 
Pawi Król 



Województwo: pomorskie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 147
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Wysłany: 2006-06-22, 23:12   
   Nr Tel.: 503362871


Witam. Otuż mam pytanko kiedy będą rozsyłane numery specjalne woliery ponieważ już się ukazały. Jestem bardzo ciekawy numeru poświęconemu kurom czubatym ponieważ one to razemz hodowlą pawi interesują mnie najbardziej. Pozdrawiam.
 
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-06-22, 23:13   

Przestudiowałem juz Ptaki wodne i ptaki wokol nas: Kamikazi jesteś genialna- Nr genialny I ciekawy... i nawet cos o srokach a tu ktos pytał o cos w tym temacie więc lud dostał to co chciał Zainteresowałaś mnie tematem sokolnictwa... Może w przyszłym nr coś więcej na ten temat? Akorat mieszkam w Kłaju a to jest przy samych Niepołomicach, dom mam ok 200/300 metrow od Puszczy Niepołomickiej ... ochhh piekny rejon! Że sokolnictwo "tu było" to wiedziałem i ze krolowa Bona tendy jezdziła nawet kilka legend znam o kilku drogach w puszczy... ale nie wiem czy jakas "sookolarnia" tu dalej jest... chyba nie Moze w nastepnych nr na temat hodowli takich ptakow? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
Kamikazi 
REDAKTOR
Ptasia Patriotka



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Cze 2006
Posty: 573
Wysłany: 2006-06-22, 23:14   

Kamilu, cieszę się, że numer Ci się podoba ;-)

Mam nadzieję że niedługo będę mogła powiedzieć to samo o Twoim pisemku! Powodzenia!

A o sokolnictwie jeszcze pomyślimy, mnie też ten temat interesuje. :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12