Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: SERAMA
2011-08-10, 22:48
Futra naturalne

Czy jesteś zwolennikiem noszenie futer naturalnych?
Zdecydowanie tak
27%
 27%  [ 10 ]
Zdecydowanie jestem przciwnikiem futer naturalnych
58%
 58%  [ 21 ]
Nie mam zdania
13%
 13%  [ 5 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
18marcinnn 
REDAKTOR



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 33
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 618
Wysłany: 2009-01-12, 00:56   

Dadzio i Hodowca drobiu, wasze podejście jest chore! :/ twierdzicie że zwierzętom jest tam tak dobrze, że śmierć prądem nie jest taka zła, tylko zadajmy sobie podstawowe pytanie: PO CO TO WSZYSTKO :?: :?: :!: zwierzęta musza tak srtrasznie cierpieć po to tylko żeby ktoś kto nie ma co zrobić z pieniedzmi pochwalił sie swoim futerkiem! :x uwierzcie żę jest mnustwo takich ferm gdzie warunków i spsobu zabijania nie można nazwać złymi, są one przerażająće!! :( Zresztą niech wszyscy zobaczą koniecznie filmik który zamieszczę, jeżeli ktoś poprze to co w nim zawarte to nie powinien nazywać się człowiekiem :x
http://pl.youtube.com/wat...feature=related
_________________
marcinnn
 
 
Hodowca drobiu
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-12, 07:12   

Dobrze,ja także nie jestem za tym aby zabijać zwierzęta,ale one na wolności nie przetrwają bo to są lisy hodowlane,nie mogę obejrzeć filmiku bo on jest od 18 lat,poza tym nie jestem tam zarejestrowany.A czy ty wogóle byłeś na takiej fermie?Bo zadaje mi się,że nie.Ja tam byłem nie jeden raz i one mają tam dobrze,codziennie dostają jeść i pić,mają obszerne klatki i mają budy z sianem i ze słomą.Jak tam będę to zrobię zdjęcie.Ale co byś wybrał futra naturalne czy z toksyczne dla środowiska które robione są z popiołu i plastyku?ja bym wybrał naturalne.Ale najlepiej wcale nie nosić żadnych futer,a wtedy nie będzie żadnych kłótni :!: :cisza:Proszę Mateusza,aby zamknął ten bezsensowny temat,od którego roi się kłótniami.
Ostatnio zmieniony przez Hodowca drobiu 2009-01-12, 07:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kotola 



Województwo: Mazowieckie
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 19
Wysłany: 2009-01-12, 08:55   

Jesli zaczniemy tak stawic sprawy, ze pewne tematy sa tabu to nie bedzie dobrze. Przeciez mozna na spokojnie wyrazic swoje zdanie i nie atakowac nikogo. Przeciez nikt sie tu nie kloci, tylko wyraza swoja opinie. Filmiki takie sa drastyczne, bo ludzie potrafia byc okrutni i podli, ale nie tylko dla zwierzat, dla siebie tez. Bestie w ludzkiej skorze sie znajda wszedzie i dla nich powinny byc kraty i surowe wyroki. No ale na szczescie sa tez tacy, ktorzy kochaja zwierzeta i przyrode :)
 
 
 
18marcinnn 
REDAKTOR



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 33
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 618
Wysłany: 2009-01-12, 13:55   

kowal, ale o co Ci chodzi? Nikt Cię nie nazwie tu potworem, twoje zwierzęta zapewne żyły w godnych warunkach, chodowałeś je na włąsne potrzeby, wiadomo człowiek musi coś jeść, nie chodzi mi tu o to żeby nie zabijać zwierząt, chociaż szkoda mi ich owszem, ale sam jem mięso tylko zauważ ten temat jest o bezsensownym zabijaniu na futra, tych zwierząt nie zabija się po to aby ktoś je zjadł, a tylko po to by zrobić sobie z nich futerko, bo taka jest moda, i po co te niepotrzebne cierpienie, nie można kupić sobie kurtki czy płaszczu z innego, materiału mamy taki postęp techniki, ze bez problemu mozemy stworzyć futro prawie identyczne z naturalnym... obejrzyj proszę film który zamieściłem, mysle że po jego obejrzeniu miałbyś inne podejście
_________________
marcinnn
 
 
18marcinnn 
REDAKTOR



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 33
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 618
Wysłany: 2009-01-12, 14:08   

Hodowca drobiu, to że w twojej okolicy na fermie panują dobre warunki to nie znaczy, ze tak tez jest na innych, szkoda, ze nie możesz obejrzeć tego filmiku. a tak na marginesi nie rozmiem co ma to do żeczy, ze lisy z ferm nie poradzą sobie na wolności, nikt nie mówi o tym żeby je wypuszczać przecież, tylko żeby zaprzestać zabijania na futra naturalne, gdyż jest to bezsensowne.
Hodowca drobiu napisał/a:
Ale co byś wybrał futra naturalne czy z toksyczne dla środowiska które robione są z popiołu i plastyku?ja bym wybrał naturalne.

Juz dawno wybarłem mam zwykłą kurtkę :P
Ten temat jest bardzo potrzebny, żeby uświadamiać ludzi!!! ;)
_________________
marcinnn
 
 
Kotola 



Województwo: Mazowieckie
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 19
Wysłany: 2009-01-12, 14:46   

no ale nie musisz tez jesc miesa, mozesz zyc na roslinkach, po co zabijac, dla schabowego?
Nie widze roznicy, ale moze mam za slaba wyobraznie?
 
 
 
Hodowca drobiu
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-12, 16:05   

Kotola,a ty myślisz,że wszyscy ludzie którzy pracują na takiej fermie są bestiami?zastanów się nad tym bo wiele ludzi ma taką pracę i koniec!Wyrzóciłabyś takiego człowieka z pracy bo to nie dobra praca?Taki człowiek powiedziałby Ci tak:'Nikt zwierząt nie zabija dla przyjemności,a jak Ci się moja praca nie podoba to znajdź mi inną''.I tacy ludzie wcale nie powinni trafić do więzienia,bo tak nie można.Polskie prawo jest sprawiedliwe i mam nadzieję,że będzie.Tacy pracownicy też kochają przyrodę i wcale nia zabijają dla przyjemności tylko po to aby zarobić jakieś pieniądze bo w tych czasach o pracę trudno.
Ostatnio zmieniony przez Hodowca drobiu 2009-01-12, 16:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kotola 



Województwo: Mazowieckie
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 19
Wysłany: 2009-01-12, 16:17   

Nie mowie o pracownikach, mowie o besjach. zreszta to napisalam. Nie zrozumiales w ogole mojej wypowiedzi chyba. Przeciez napislam, ze jemy mieso i chodzi o to zeby obchodzic sie ze zwierzetami humanitarnie. Nie widze roznicy miedzy ferma dla futra a dla miesa.
Zamias nie napinac i denerwowac, wystarczy na spokojnie przeczytac :)
Mowie, zeby kontrolowac to co sie dzieje i tyle. Moj wujek pracowal kilkanascie lat w zakladach miesnych i mowil, ze pracownikow na ubojni sie zmienia co kilka miesiecy, zeby im psychika nie siadla, sa rotacje stanowisk.
 
 
 
Hodowca drobiu
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-12, 17:23   

A na farmach lisów i norek to pracownicy mogą być nawet kilka lat,dopóki chcą.
Ostatnio zmieniony przez Hodowca drobiu 2009-01-12, 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15