Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mateusz20
2008-12-05, 21:33
Spotkanie założycielskie S. H. K. Rasowych "Czubatka Po
Autor Wiadomość
enigma 



Województwo: warm.-maz.
Dołączyła: 30 Sie 2007
Posty: 1
  Wysłany: 2007-09-10, 20:03   Spotkanie założycielskie S. H. K. Rasowych "Czubatka Po

Witam forumowiczów !
Na imię mam Rysiek,piszę z loginu małżonki.
Uczestniczyłem w spotkaniu założycielskim Stowarzyszenia Hodowców Kur Rasowych " Czubatka Polska" w dniach 8-9 09.2007r. w Czterech Porach k/ Szczytna.
Dojechałem w sobotę wieczorem i tu niespodzianka , zastałem bardzo wielu klubowiczów, oczywiście wszystkich nie znałem , okazywali mi oznaki wielkiej sympatii tak jak bym był najważniejszym gościem . Okazało się , że w podobny sposób przyjmowany był każdy z uczestników.
Nastąpiła sielska, wręcz rodzinna atmosfera . Wszyscy, oczywiście przeszliśmy na ty.
Gospodarze Czterech Pór "wodzirejowali " całemu towarzystwu.Bożenka i Staszek dogadzali każdemu z osobna wykwintnymi daniami i trunkami.Szynka ,kiełbaski ,kaszanka ( pełna dziczyzna),ciasta własnego wyrobu zostawiły mi posmak i zapach do dzisiaj.Pozostali uczestnicy dorzucili też coś od siebie ,tylko ja wstąpiłem w progi " golasek". Moje wyrzuty i usprawiedliwienia szybko towarzystwo wybiło mi z głowy. Wieczór trawiliśmy na rozmowach o naszych chowach i hodowlach, nie tylko kurek .Oczywiście nie obyło się bez tanów i śpiewów. Imprezka skończyła się grubo po północy.
Dzień następny to dojazd reszty hodowców , referaty zaproszonych gości z Zarządu Głównego PZHGR i DO ,Ministerstwa Rolnictwa i Pana Andrzeja Kruszewicza. O szczegółach referatów nie będę pisał.Później debata nad statutem stowarzyszenia ,powołanie komitetu założycielskiego , wybór przewodniczącego i przyjęcie statutu. Przez cały czas byliśmy pod gastronomiczną opieką Bożenki i Staszka , super potrawy z grilla. Generalnie o godz. 17 uczestniczy opuszczali Cztery Pory w dobrych humorach , po nawiązaniu nowych znajomości i kontaktów oraz co najważniejsze , miejmy nadzieję szybkiej rejestracji stowarzyszenia w sądzie.. Pozostała tylko grupa robocza celem dokończenia nieszczęsnych stert papierów .
Dzięki im za żmudną i wytrwałą ,gratisową pracę .
Wielkie dzięki za gościnność i trudy w przygotowaniu spotkania:
-Bożence i Staszkowi .
Pozdrawiam Wandzię, pozostałych 2 -ch Staśków, Michała , Wojtka z rodziną i pozostałych uczestników , których nie pamiętam imion- sorry.

Rysiek mąż Enigmy.
_________________
Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć.
-Napoleon Bonaparte
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-10, 21:18   

To było, moim zdaniem, najbardziej udane (wbrew powszechnym obawom) ze wszystkich dotychczasowych naszych spotkań klubowych. Gospodarze - Staszek Zera wraz z małżonką - okazali się mistrzami w tworzeniu znakomitej, rodzinnej, atmosfery. Prócz jednak hulanek i wiele godzin ciężko przepracowaliśmy podejmując wiele decyzji dotyczacych tego czym się będziemy zajmować w naszym Stowarzyszeniu.

Wielkie Dzięki Staszkowi Olbrysiowi, Michałowi Studzińskiemu, Ani Czarnocie za wkład w przygotowanie projektu statutu.

Wielkie Dzięki Andrzejowi Kruszewiczowi za prelekcję na temat chorób ptaków.

Rangę spotkania podniosła obecność wielu znamienitych gości - Adama Zdeba, Janusza Pajki z PZHGRiDO oraz Piotra Siewierskiego z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wielkie Dzięki wszystkim klubowiczom za tak znakomitą atmosferę.
 
 
Krzysiek Prokop 
REDAKTOR



Województwo: warm.-maz.
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 865
Wysłany: 2007-09-11, 17:54   

Panie Stanisławie nie tylko pana zdaniem, było najbardziej udanym ;) Zapadło na nim wiele ważnych decyzji, bardzo dużo nowych i przydatnych rzeczy dowiedziałem się odnośnie chowu ptaków. Oprócz tego znalazł się czas na zabawę i odpoczynek :)
Bardzo mi się podobało :!:
 
 
kacpisułtan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 19:13   

Ja również dodam swoje trzy grosze :P Spotkanie było naprawdę bardzo fajne :!: Świetne przygotowanie organizacyjne ze strony państwa Zerów :!: Bardzo dobre jedzenie :!: A przede wszystkim wspaniali ludzie i atmosfera :!: :!: Można było nawiązać wiele ciekawych znajomości które mogą zaprocentować w przyszłości. Wykłady gości również wiele wniosły. Przede wszystkim pana Andrzeja Kruszewicza na temat chorób kur. Uporaliśmy się z wszystkimi formalnościami związanymi z zakładaniem stowarzyszenia. Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tego spotkania :!:
Ostatnio zmieniony przez kacpisułtan 2007-09-11, 19:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-11, 20:59   

A ktos robił fotki?
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
kacpisułtan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 21:01   

Chyba Michał Studziński.
 
 
Bażancia matula 
Iluzja


Województwo: śląskie
Pomogła: 8 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 584
Skąd: zza krzaka ;-)
Ostrzeżeń:
 2/6/9
Wysłany: 2007-09-13, 16:03   

to wstawcie
 
 
 
kacpisułtan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-14, 12:32   

Jedno, głowne zdjęcie możecie zobaczyć tutaj www.woliera.com . Myśle że póżniej pojawią się nowe ;)
 
 
studzianek 


Województwo: kujawsko-pomorskie
Wiek: 47
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 23
Skąd: Czernikowo - Toruń
Wysłany: 2007-09-19, 21:38   
   Nr Tel.: 516193664


Witam serdecznie
fotki juz wrzuciłem - wkrótce dołoże kolejne. Zamieściłem też krótką relację ze spotkania. Powiem szczerze, że jako "młokos" wśród tak doświadczonych hodowców czułem się tam naprawde świetnie.
Wkrótce opublikuje na stronie nową bazę danych z podziałem na województwa - co byśmy mogli sieczęściej spotykać.
A jakby ktoś pytal o kontakt z Bożenką i Staszkiem to poniżej jest ich bannerek
_________________
Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt
Michał Studziński
www.studzianek.golebie.org.pl
www.golebie.org.pl
 
 
 
St. Zera 


Województwo: warm.mazurskie
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 42
Wysłany: 2007-09-30, 10:42   

Z calego serca dziekuje wszystkim uczestnikom spotkania Klubu Czubatki Polskiej za odwiedzenie naszego Gospodarstwa Agroturystycznego oraz na wspaniale recenzje pisane przez uczestnikow na lamach Forum. Ci, jtorzy nie byli na tym spotkaniu moga tylko pozazdroscic. Z powazaniem B. i St. Zera

[ Dodano: 2007-09-30, 11:54 ]
Gorace podziekowania dla Ryszarda Bubulisa, za duze uznanie i docenienie serwowanej przez moja malzonkie kuchni oraz podkreslenie rodzinnej atmosfery. Robilismy wszystko aby uczestnicy tego spotkania czuli sie wspaniale. Mamy to juz we krwi, by kazdy kto przekroczy nasze progi byl ugoszczony jak najwspanialszy przyjaciel. Tak powinno byc w naszym klubie, bysmy wszyscy byli jedna rodzina. Nasza pasja i zamilowanie do przepieknych ptkakow powinny nas jednoczy i bardziej krystalizowac, tworzac rodzinna atmosfere, a nie zawisc i rywalizaje. Nie jestesmy zawodnikani w chdowli tylko milosnikami pieknego hobby. Ryszard pozdrawiamy Twoja zone. B i Staszek

[ Dodano: 2007-09-30, 12:16 ]
Stanislaw, jak sam mowiles i piszesz na lamach Forum, byles pelen obaw o frekwencje na spotkaniu. Jak widac nasi klubowicze bardzo lubia Mazury, wiec spottkanie bylo bardzo udane. Juz za Wami wszystkimi tesknimy. Pakujcie "manele" i przyjezdzajcie ponownie. Kielbasa z dzika jeszcze jest a i kaszanka tez sie znajdzie. No i "naleweczki " i "Mazurianki" tez sie jeszcze ostalo. Staszku , spotkania u Ciebie w ktorych uczestniczylismy wraz z malzonka, tez bardzo mile wspominamy. Byla rowniez rdzinna atmosfeta. B.i St. Zera

[ Dodano: 2007-09-30, 12:29 ]
Michal Studzinski, to fotoreporter w calym calu. Biegal w tych krotkich spodenkach, by uwiecznic najciekawsze momenty zarowno sobotniego jak i niedzielnego spotkania. To dzieki jego oddaniu i pracowitosci mozemy przezywac to jeszcze raz ogladajac zamieszczomy material i zdjecia na stonie Woliery. Dzieki Ci Michal za te wspaniale zdjecia. B i St. Zera
 
 
studzianek 


Województwo: kujawsko-pomorskie
Wiek: 47
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 23
Skąd: Czernikowo - Toruń
Wysłany: 2007-10-21, 10:06   
   Nr Tel.: 516193664


Witam serdecznie
dzięki Stasiu za słowa uznania. Opracowuje właśnie materiało zielononóżkach tzn. na pewno to nie bedzie jakieśnowe odkrycie ale najprostsza relacja z mojej hodowli. Dziś - jakieś 10 minut temu właśnie goniłem moje zielononóżki po polu u sąsiada bo poszły se na spacer lampucery jedne. Ale jedno co widzę i co musze powiedzieć. W tej chwili moje zielononóżki i pozostałe kury chodzą wypuszczone z zagrody i non stop pracują, nieśność wzrosła o 100 % a spożycie paszy spadło o 50 %
_________________
Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt
Michał Studziński
www.studzianek.golebie.org.pl
www.golebie.org.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13