Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mateusz20
2008-12-05, 21:33
KLUBOWE INFORMACJE!
Autor Wiadomość
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-08-17, 21:33   KLUBOWE INFORMACJE!

Spotkanie przygotowawcze Klubu Czubatki Polskiej

Dokładny cytat z: www.czubatkapolska.pl

8 lipca 2007 roku, w miejscowości Świętajno, w gospodarstwie agroturystycznym Bożeny i Stanisława Zery, odbyło się spotkanie przygotowawcze naszego Klubu. Celem spotkania było przygotowanie spotkania wrześmiowego, które odbędzie się 9 września.
W spotkaniu uczestniczyli: Stanisław Roszkowski, Stanisław Zera, Anna Czarnota wraz z mężem, Jarosław Wardacz, Stanisław Olbryś, Antoni Popko, Przemysław Gąsiorowski, Michal Studziński.
Ze strony Stanisława Roszkowskiego padła propozycja przeksztłcenia Klubu w Stowarzyszenie. Wiąże się to oczywiście z przygotowaniem szeregu dokumentów i oczywiście Statutu. tym ostatnim zajęli się Anna Czarnota i michal Studziński.
Ustalono również, że w miesiącu lipcu Michal Studziński skontaktuje się ze wszystkimi członami Klubu i przekaże im aktualne informacje oraz na podstawie przeprowadzonych rozmów przygotuje i uaktualni klubową bazę danych. Kontakt z Michalem Studzińskim mozliwy jest poprzez pocztę email [czubatka@pignet.pl], telefonicznie 603 644 353 oraz poprzez komunikator Gadu Gadu [4614840].
Po rozmowach uczestnicy spotkania zjedli smaczny posiłek przygotowany przez p. Bożenkę zera oraz obejrzeli ptaki hodowane przez kol. Staszka Zerę.

info z http://czubatkapolska.pl/

----------------------------------------------------------------------------------------

A ja mam pytanie czy gdzieś ktoś komuś wogole powiedział że będzie spotkanie takie przygotowawcze? :sciana:

:glupek:
 
 
mateusz20 
Loża zasłużonych



Województwo: Wielkopolskie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1180
Skąd: Woźniki (ko.Gniezna)
Wysłany: 2007-08-17, 21:37   

Z chęcią bym przyjechał wcześniej, bo akurat wtedy miałem trochę czasu wolnego.
 
 
Krzysiek Prokop 
REDAKTOR



Województwo: warm.-maz.
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 865
Wysłany: 2007-08-17, 22:12   

To chyba było spotkanie organizacyjne, dla osób odpowiedzialnych za poszczególnie części kraju ;)
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-18, 16:24   

Tak, właśnie. Było to głównie spotkanie osób, które w roku ubiegłym zadeklarowały, że staną się nieformalnymi "opiekunami" poszczególnych regionów kraju, a wiec miały niejako "legitymację" poprzedniego zebrania do zajmowania się w ciągu roku sprawami klubu. Aby wrześniowe zebranie przebiegło sprawnie i szybko wiele pracochłonnych rzeczy trzeba wcześniej przygotować. Choćby projekt statutu. Wyobraźcie sobie, że kilkadziesiąt osób we wrześniu będzie dyskutować nad jego poszczególnymi punktami?
Trzeba też pomyśleć nad aktualizowaniem naszej stronu czubatkowej. Do pomocy zgłosił się sam Michał Studziński, a więc grzechem byłoby nie wykorzystać jego zapału.

Na takim spotkaniu "roboczym" nigdy nie zapadają żadne postanowienia ani decyzje, które są zarezerwowane na wrzesień, a więc nikt nie musi martwić, że nie będzie miał wpływu na pracę w klubie.
W poprzednich latach sam wszystko przygotowywałem - min. statut, stronę www, dziewięć biuletynów, aktualizowałem bazę klubową, zbierałem składki, wysyłałem deklaracje, zoorganizowałem pierwszą wystawę klubową, przygotowywałem też letnie spotkania.... W tym roku pomyślałem sobie, że warto byłoby częścią roboty "podzielić" się z innymi. Nasz Klub jest dużym Klubem i w związku z tym jest bardzo dużo pracy do wykonania. Mam nadzieję, że we wrześniu podzielimy się obowiązkami.

Powoli tradycją jest, że spotykamy się na początku września. Termin 8 i 9 września był już podany rok wcześniej - specjalnie po to aby nic po drodze nikomu "przypadkowo" nie wypadło.
 
 
adam struszczyk 
adam struszczyk


Wiek: 35
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 8
Skąd: konin
Wysłany: 2007-08-31, 23:28   

trzeba gdzies zglosc ze sie przyjedzie na to spotkanie czy wystarczy byc czlonkiem klubu??
 
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-01, 08:38   

Nie trzeba nikomu zgłaszać swojego przyjazdy tylko po prostu przjechać. Chyba, że ktoś wybiera się już w sobotę a więc trzeba zarezerwować nocleg.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14