Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wystawa w Mińsku Mazowieckim
Autor Wiadomość
jasxl 



Województwo: mazowieckie
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 8
Skąd: Siedlce
  Wysłany: 2011-02-11, 17:48   Wystawa w Mińsku Mazowieckim

Wystawa w Mińsku Mazowieckim w dniach 12-13 luty organizowana w szkole podst. nr.5.Czy wiecie coś bliższego na ten temat?
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-11, 22:59   

Dzisiaj byłem na tej wystawie - oceniałem kury. Mieszkam kilka kilometrów dalej.
W sumie sporo dobrej jakości egzemplarzy. Niestety przez niedopatrzenie i proste błędy nie mogłem ich wysoko ocenić. Jak nie było obrączek, to trafiały się kurki z podwójnymi obrączkami. Na przykład bardzo podobała mi się kurka kochina żółtego - prawidłowa postawa, sylwetka wpisująca się w okrąg, brak jakichkolwiek czarnych znaczeń w ogonie co jest zmorą żółtej barwy.
Niestety - brak obrączki.

Dla mnie osobiście przebojem była wystawiona parka kur bankiwa. Rasa niezmiernie rzadka i trudna w hodowli. Okazuje się, że w okolicach Mińska Mazowieckiego można znaleźć prawdziwych pasjonatów.

Bardzo lubię małe kameralne wystawy, które są często atrakcją i wydarzeniem dla miejscowych społeczności. I nie ma znaczenia, że trafiają na nie nie tysiące, a nawet setki ptaków. Jak zdradził mi organizator w roku ubiegłym wystawę odwiedziło tysiąc osób. To znakomity wynik, jak na tak małą, powiatową miejscowość.
 
 
sebo 



Województwo: mazowieckie
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 86
Wysłany: 2011-02-11, 23:16   

Gdzie można znaleźć informacje o tej wystawie, ewentualnie jak ktoś wie w jakich godzinach wystawa jest udostępniona dla zwiedzających(sobota i niedziela) i dokładny adres?
 
 
jasxl 



Województwo: mazowieckie
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 8
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2011-02-12, 09:46   Wystawa w Mińsku Mazowieckim

Klub Miłośników Gołębi "Mazowsze" zaprasza na V Jubileuszową Wystawę Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Ptaków Egzotycznych która odbędzie się od 12 do 13 lutego w godz od 8:00 do 16:00.

Przy wystawie będzie organizowana giełda. Adres wystawy: Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Małopolska 11, Mińsk Mazowiecki.

Serdecznie zapraszamy!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12