Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje przeniesione
Autor Wiadomość
mirass 
Egzotyk



Województwo: podkarpackie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 837
Wysłany: 2006-08-05, 19:56   

ale przypakowałeś ....aż mnie zatkało..........ale pomyśl inaczej - po co by do tego chodził i przy tym robił - jeśliby nie kochał ptaków to na pewno by ich nie hodował - równie dobrze mógłby hodowac konie albo cos jeszcze innego 8-)
_________________


http://puzz.info.pl/?p=ZMr5AZ9DjzbJ
 
 
 
wanted 
wanted



Województwo: pomorskie
Pomógł: 34 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 1773
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Ostrzeżeń:
 9/6/9
Wysłany: 2006-08-05, 21:12   

Bartet,teraz to mnie po prostu wkór.......Powiem ci po polsku.Masz chamskie podejście do ludzi :evil: żygać mi się chce jak czytam to co Ty piszesz i mam gdzieś twoje pierdoły.Kasy mam więcej niż ty więc wsadż sobie gdzieś twoje uwagi na temat pieniędzy. Hoduję ptaki prawie 20 lat,kiedy ty byłeś jeszcze brzdącem lub wogóle cię nie było.Uważaj czasem na słowa. :evil: :evil: :evil: Podaję przykład chłopakowi,co powinien kupić by póżniej nie żałował wyboru.Teraz niestety są czasy że jak się nachowa ptaków to trzeba je gdzioś niestety(delikatnie powiem-sprzedać).Ty zapewne chował byś złote bażanty tysiącami,a potem może dawał rodzinie do zjedzenia albo psu,bo by ci zawadzały.
Tak,jem mięso....i co Ci do tego.To co robię to moja sprawa,a ty się delikatnie od tego od.... :evil: I nie życzę sobie na mój temat takich głupich uwag-komprende.

[ Dodano: 2006-08-05, 21:17 ]
Człowieku,co Ty mi możesz powiedzieć :evil: Jakie ty masz doświadczenia w chowie ptaków :?: Jak będziesz posiadał taką ilość ptaków przez swoje życie co ja do tej pory to porozmawiamy,ale wątpię w to żebyś chociaż połowę miał.
Człowieku,za mną idzie doświadczenie w hodowli ptaków,a Ty jak narazie zaliczasz się tylko do tych co żeruja na doświadczeniu innych. :evil:
Nie mam zamiaru więcej na ten temat z tobą polemizować,bo bardziej stracisz wizerunek w moich oczach i nie skończy sie to na takich delikatnych słowach.

PATRZ UWAżNIE DO KOGO I CO PISZESZ :!: :!: :!:
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
www.aviornis.com.pl
 
 
 
mateusz20 
Loża zasłużonych



Województwo: Wielkopolskie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1180
Skąd: Woźniki (ko.Gniezna)
Wysłany: 2006-08-05, 21:30   

Popieram słowa Wanteda, co kto je to jego sprawa i to co robi też. Ja mam fioła na tle ptaków i wszyscy mi to wypominają a jak chce pogadać zwami to w domu mam jak by to nazwać ciepło,bo moi domownicy wychodzą z założenia że drub służy do jedzenia a nie do patrzenia na niego. A jeśli chodzi o chandel to popieram bo jeśli ma się ptaki kturych nie potrzebujemy w chodowli to trzeba z nimi coś zrobić, sprzedać choć za symboliczną złotówke, ja osobiście jeśli ktoś mnie poprosi a mam na zbyciu to potrafie dać mu ptaszka za darmo niech się chłopak cieszy. Lecz jest to tematem uszczypliwych uwag z ust zazdrośników. Nie zabijam swoich ptaków bo wychodze z założenia że ni poto się starałem aby coś wychodować aby puźniej to zjeść. Bartek zastanów się zanim ocenisz kogoś.
Ostatnio zmieniony przez mateusz20 2006-08-05, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wanted 
wanted



Województwo: pomorskie
Pomógł: 34 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 1773
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Ostrzeżeń:
 9/6/9
Wysłany: 2006-08-05, 21:39   

Mateusz20-wyraziłes inaczej to co też chciałem powiedzieć. Dzięki.

Podobno jestem materialistą, nie wiem tylko czemu bażanty srebrne sprzedają za 30zł/parę-może to za drogo? Albo silki 20zł/szt. Dzisiaj nawet podarowałem jedną gratis,a w tygodniu wysyłam za darmo koguta sebrytki srebrnej-chyba też za drogo go cenię CO?

Ice także dostał ode mnie śnierzycę białą za darmo-chyba też powinien zapłacić bo jestem pazerny. :evil:

Dziwna sprawa-rozdaję ptaki za darmo i jestem pazerny i chciwy :!: :evil: :evil: :evil:

Smieszne jest to co piszesz. Wiem kiedy trzeba ptaka cenić,a kiedy po prostu podarować. To się wie komu można coś takiego dać -Ty niestety nim nie jesteś. :-(
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
www.aviornis.com.pl
 
 
 
majawn 
Loża zasłużonych



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 7 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 836
Skąd: Gm. Jastrząb
Wysłany: 2006-08-05, 21:39   

Cytat:
Bartek zastanów się zanim ocenisz kogoś.

Zupełnie sie z tym zgadzam, ale przede wszystkim, Bartku, proszę o przestrzeganie statutu Forum, bo to nie pierwszy raz taka agresywna wycieczka.
Maja
 
 
Ice 



Województwo: Pomorskie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 147
Skąd: Nowa Wieś Leborska
Wysłany: 2006-08-05, 21:59   

Tak potwierdzam dostałem w zeszłym tygodni gęś śnieżycę od ,,pazernego'' Wanteda (co dla niektórych) . A tak po za tym Bartku jak tak dalej będziesz postępował to na żadnym forum o drobiu ozdobnym nie będziesz mógł pisać , a tylko patrzeć z daleka jak się rozwija. Wanted hoduje ptaki w naprawdę super warunkach , gdyby był materialistą to by jest trzymał w kajutach 1 x 1. Bartek popraw się bo skończysz jak na PK. :evil: :evil: :evil:
_________________
www.aviornis.com.pl

My Fotolog > Zapraszam
 
 
wanted 
wanted



Województwo: pomorskie
Pomógł: 34 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 1773
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Ostrzeżeń:
 9/6/9
Wysłany: 2006-08-05, 22:12   

A no przecierz TAK. Bartek z forum Woliery, to Jabłecki z Polskiego Kurnika. Teraz wiem czemu czujesz do mnie taką niechęć. Tam dzięki mnie wyleciałeś za swoje odzywki, a tu ciesz się że moderatorem nie jestem bo już być miał warna.

Ale nic straconego,ktoś zawsze może mnie wyręczyć :idea: :evil: No i zostanie ci tylko stanie obok wszelkoch rozmów internetowych lub poszukasz sobie coś nowego.Tylko ciekawe ile czasu i tam zagościsz?
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
www.aviornis.com.pl
 
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 70
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-06, 00:00   dyskusja?

Nasz stosunek do zwierząt to temat o kapitalnym znaczeniu. Mam syna, z którym podczas rozmów często poruszam ten wątek. Ma on bardzo ortodoksyjne spojrzenie i praktycznie nie przyjmuje do wiadomości innych racji o ile nie są one potwierdzeniem własnych. Na naszym forum wywołał go Bartek ale zrobił to nie dość, że ortodoksyjnie, to jeszcze w sposób napastliwy. Moim zdaniem Wanted nie robi nic złego, że stara się jakoś "zagospodarować" swoje nadwyżki. Sam rozdałem swoim klubowiczom może tysiąc czubatek ale kilkaset też sprzedałem. A co, mam je zabijać. Nigdy w życiu!
Poza tym proszę Bartku, abyś zauważył jak dużo dobrego wniósł na to forum. Ilu osobom pomógł. Za "darmo" dzieli się swoimi doświadczeniami.
Wanted nie jest jednak bez winy - poniosły go nerwy i niepotrzebie zniżył się do poziomu swojego przeciwnika. Emocje są w takich przypadkach bardzo złym doradcą. Coś tam się powie niepotrzebnego, co zapada w pamięć. Po pewnym czasie nikt już nie wie o co tak naprawdę chodziło. Pamięta się tylko słowa.
A jeśli chodzi o eliminowanie userów to będę to robił jedynie w wyjątkowych okolicznościach. To forum i dyskusje na nim są odbiciem przekroju całego społeczeństwa. Są fanatycy, ortodoksyjni wegetarianie, są dewotki, geje, idealiści i materialiści, są też i przeciętni ludzie, którym wszystko wisi i powiewa, ale spotkać też można trochę i wspaniałych "ludzkich" egzemplarzy. Nie roszczę sobie prawa do oceniania innych. Tacy już jesteśmy i nie ma się co obrażać na rzeczywistość. Już kiedyś przerabialiśmy coś takiego jak "jedna słuszna partia" i "jedynie słuszne poglądy".
Pozdrawiam
Stanisław Roszkowski
 
 
wanted 
wanted



Województwo: pomorskie
Pomógł: 34 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 1773
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Ostrzeżeń:
 9/6/9
Wysłany: 2006-08-06, 00:15   Re: dyskusja?

sroszkowski napisał/a:

Wanted nie jest jednak bez winy - poniosły go nerwy i niepotrzebie zniżył się do poziomu swojego przeciwnika. Emocje są w takich przypadkach bardzo złym doradcą.


Nie zniżyłem się do jego poziony,chocia.ż przyznaję że za ostro poszło. Nie lubię jeśli ktoś mi wciska cos czego nie robię,a tym bardziej mówi o mnie to,czego także nie robię.Powinien wziąść troszkę na wstrzymanie. Jak widać Bartek chyba lubi wszczynać burdy,bo ostatnio z tego robi się sławny. Szkoda że tylko z tego :!:
Wolał bym widzieć go jako człowieka który służył by prawdziwymi poradami i spostrzeżeniami, a nie czymś takim. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Nie znamy się i po przez internet nikt na, w pysk nie da,więc pozostało tylko polepszyć stosunki albo stważać tego pozory. :evil:
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
www.aviornis.com.pl
 
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 70
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-06, 08:39   siekiera?

Właśnie. Argumenty a nie siekiera.
Za Panem, Panie Jacku, jak widać po wielu wpisach, stoją argumenty. I nimi można pokonać lub przekonać innych. Zapraszam Bartka do rzeczowej i merytorycznej dyskusji o roli człowieka w świecie zwierząt, a nie wszczynania niepotrzebnego zamieszania.
STR
 
 
mirass 
Egzotyk



Województwo: podkarpackie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 837
Wysłany: 2006-08-06, 08:46   

tak samo było na Polskim Kurniku.....wszystkich wkórzałeś to cie zablokowali i nie mogłeś nic pisac.....ja szczerze mówiąc tak samo - często daje za darmo ptaki
_________________


http://puzz.info.pl/?p=ZMr5AZ9DjzbJ
 
 
 
Krzysiek Prokop 
REDAKTOR



Województwo: warm.-maz.
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 865
Wysłany: 2006-08-06, 13:30   

Uważam, że Wanted nie zasłużył na takie potraktowanie!! :evil: Po tym wszystkim co napisał widać, że kocha ptaki i jestem pewien w 100%, że moje ptaki, nawet połowy z nas nie mają tak dobrze jak u niego :-/ . I dobrze rozumiem to, że sprzedaje swoje nadwyżki hodowlane (przynajmniej w jakiejś części zwróci mu się trud włożony w hodowle) ;-)
 
 
mateusz20 
Loża zasłużonych



Województwo: Wielkopolskie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1180
Skąd: Woźniki (ko.Gniezna)
Wysłany: 2006-08-06, 13:36   

Będe nawracał jak pijany do płota, dziśiaj rano po powrocie z polowania na liski, zrobiłem sobie herbatke i siedzac w kuchni patrzyłem jak pada deszcz. nagle na moim podwurku pojawilsię piękny wyżeł niemiecki, zawołałem psiaka, i jak sie okazało ten pies się wczoraj zgubił( na obroży był numer telefonu - zadzwoniłem ). Właściciel jak się dowiedział że go znalazłem był wniebo wziety. Przyjechał po psa- podziękował mi i chciał mi wręczyć 100zł za jego znalezienie ale odmuwiłem i tak zyskałem nowego kolege, zamuwiłem sobie u niego szczeniaczka. Teraz meritum sprawy jak bym był materialistą to bym wzioł pieniądze, albo jeszcze gożej nie zadzwoniłbym do tego pana i nieoddałbym mu psa, ale taki niejestem więc Bartek zastanów się poważnie nad tym co robisz i co mówisz.
Ostatnio zmieniony przez mateusz20 2006-09-19, 14:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wanted 
wanted



Województwo: pomorskie
Pomógł: 34 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 1773
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Ostrzeżeń:
 9/6/9
Wysłany: 2006-08-06, 14:39   

Krzysiek Prokop napisał/a:
Po tym wszystkim co napisał widać, że kocha ptaki i jestem pewien w 100%, że moje ptaki, nawet połowy z nas nie mają tak dobrze jak u niego mu się trud ;-)


Krzysiu. Zapewne i wasze ptaki tez żle nie mają,a ja staram się tylko najbardziej jak mogę :!: Nie każde ptaki u mnie mają raj,gdyż chciał bym by miały lepiej-ale to wszystko jest związane z modernizacją wolier i kosztami. Widywałem też jak i co niektórzy hodowcy mają lepiej zrobione woliery niż moje,temu też przeprowadzam modernizację niektórych. Każdą wolierę jak się buduję,powinno się ją robić z myślą o gatunku,gdyż różne ptaki mają inne wymagania. :mrgreen:
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
www.aviornis.com.pl
 
 
 
Rocki 
Robert



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 25 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 1290
Wysłany: 2006-08-06, 18:02   

chyba troche zboczyliście z tematu....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13