Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Registrované hodowle drobiu na SLovensku r. 2007
Autor Wiadomo¶ć
Peter Ferjenčík 


Wiek: 59
Doł±czył: 29 Gru 2006
Posty: 86
Wysłany: 2007-02-27, 22:34   Registrované hodowle drobiu na SLovensku r. 2007

Prikladam adresár a zoznam registrovanych hodowli slovenskych hodowcow kur, kaczek, gesi i perliczek pre rok 2007. Možno niektoremu poľskému chovateľovi pomožem a najde rasu drobiu, ktoru hľada.

Schválené A, B a C chovy pre rok 2007.
Chovateľ počet ks
A chovy 2007 KOH SLIE
PERLIČKY
PERLIČKA
modrá
Pyšný Jozef, Severná 266, 038 43 Kláštor/Znievom 2 8
Chovanec Peter, 023 57 Podvysoká 1 5

HUSI
EMDENSKÁ
Haluzová Michaela, 023 45 Horný Vadičov 472 1 3
TULÚZSKA HUS
sivá
Bandík Stanislav, Oravská Polhora 675 3 6
Haluza Radovan, 023 45 Horný Vadičov 472 1 3
Mesková Mariana, Mgr.951 48 Jarok 553 1 1
Tomašovič Milan, 919 01 Suchá nad Parnou 807 1 2
POMORANSKÁ HUS
biela
Matyáš Jaroslav, Inovecká 6, Zlaté Moravce 1 2
sivostrakatá
Haluza Ignác, Horný Vadičov 472 1 3
Matyáš Jaroslav,Ing.Inovecká 6,963 01 Zlaté Moravce 2 3
Ilavský Pavol, 919 01 Suchá nad Parnou 330 1 2

SLOVENSKÁ HUS
biela
Bandík Stanislav, 029 47 Oravská Polhora 675 1 2
Černý Pavel, 910 08 Boleráz 157 1 2
Hájek Ladislav, Záhradná 5012, 901 01 Malacky 1 3
Matyáš Jaroslav,Ing.Inovecká 6,963 01 Zlaté Moravce 1 3
Ďuriš Dušan, Ing. Medné 203, 020 61 Led.Rovne 1 3
Procházka Jozef, 919 01 Suchá nad Parnou 1 2


SUCHOVSKÁ HUS
žltodivoká
Bandík Stanislav, Oravská polhora 675 3 3
Buzek Ľubomír, Kukučínova 49, 901 01 Malacky 1 3
Lacuš Peter, Zvonárska 132, 052 01 Spišské Tomášovce 1 2
Matyáš Jaroslav,Ing.Inovecká 6,963 01 Zlaté Moravce 2 6
Mozdík Peter, Ing. Podjavorinskej 78, 953 01 Zl.Moravce 1 2
Frankovič Peter, Potočná 8, 052 01 Sp.Tomášovce 1 2

LANDESKÁ
sivá
Luhový Ján, Ing. Radlinského 9, 020 01 D.Kočkovce 1 2
Matyáš Jaroslav, Ing.Inovecká 6, 953 01 Zl.Moravce 1 2
KUČERAVÁ HUS
biela
Ilavský Pavol,919 01 Suchá nad Parnou 330 1 2
LABUTIA HUS


sivohnedá Pisio Jozef, 076 62 Dvorianky 113 1 3
KAČICE
PIŽMOVÁ KAČICA

modrá divokosfarbená
Bandík Stanislav, Oravská Polhora 675 1 2
biela
Hulka Miroslav, Pezinská 20, 901 01 Malacky 1 3
biela s čiernou kresbou
Luhový Ján, Ing. Radlinského 9, 020 01 D.Kočkovce 1 2
biela s hnedou kresbou
Matyáš Jaroslav, Ing.Inovecká 6, 953 01 Zl.Moravce 1 2
RUÁNSKA KAČICA
divokosfarbené
Bandík Stanislav, Oravská Polhora 675 2 5
Pikoš Ján, Vavrečka 301 1 4
Pisio Jozef, 076 62 Dvorianky 113 1 2
Zajac Viliam, Mostová 233, 958 04 Veľké Bielice 1 7
Sahulčík Milan, Ľudovítova 11, 951 44 Výčapy Opatovce 1 2
Zeleňák Patrik, 951 48 Jarok 726 1 3
AYLESBURSKÁ
biela
Bandík Stanislav, Oravská Polhora 675 1 2
SASKÁ KAČICA
modrožlté
Ďuriš Dušan, Ing.Medné 203, 020 61 Led.Rovne 1 2
Hájek Ladislav, Záhradná 5012, 901 01 Malacky 2 3
Kavulič Cyril, Jamník 19, 053 22 Jamník 1 2
Zeleňák Patrik, 951 48 Jarok 726 3 5
Matejčák Pavol ,027 12 Liesek 107 1 2
Rusnák 072 03 Moravany 105, Rakovec nad Ondavou 1 2
PEKINGSKÁ NEMECKÁ
biela
Matejčák Pavol, 027 12 Liesek 107 1 2
Bandík Stanislav, Oravská Polhora 675 1 4


INDICKÝ BEŽEC
pstruhový
Hulková Marta, Pezinská 20, 901 01 Malacky 3 11
divokosfarbený
Herceg Jaroslav, 951 21 Rišňovce 568 1 2


VYSOKOHNIEZDIACA KAČICA
biela

Kubiš klement,017 01 Sverepec 94 1 3
KURY VEĽKÉ
BOJOVNÍČKA MALAJZSKÁ
pšeničná
Chamroz Albert, Olšovského 220, 901 01 Malacky 1 5
BRAHMANKA
biela kolumbia čierna
Šimanský Ladislav, Severná 144,076 22 Vojčice
Čapkovič Ján, 922 07 Veľké Kostolany 771 3 12
Chamroz Albert, Olšovského 220, 901 01 Malacky 1 8
jarabičia vlnitá
Valek Štefan, 027 44 Vladina 720. Tvrdošín 1 6
KOČINKA

ORPINGTONKA
žltá
Bzduch Jaroslav,919 55 Katlovce 98 3 12

AUSTRALORPKA
čierna Benko Jozef,Sládkovičova 419, 059 16 Hranovnica 1 11
Buzek Ľubomír, Kukučínova 49, 901 01 Malacky 1 10

PLYMUTKA
modrá
Roško Jaroslav, Kristy 79, 072 55 Pokostov 1 9

žltá
Benda Stanislav, Brekov 159 1 8
Benda Stanislav, Brekov 159 1 8
Kupka Rudolf, 022 01 Čadca 1 10
Obložinský Pavol, Bárdyho 3, 951 12 Ivanka pri Nitre 1 7

pásikavá

Nitray Jozef, Štúrova 22 ,01793 01 Bobrovec 1 9

čierna
Džurina Štefan, MVDr. Štúrova 2, 073 01 Sobrance 1 8
Ivanecký Anton, 082 52 kokošovce 68 1 10
biela kolumbia čierna
Krecula Vincent, 072 54 Lekárovce 92 1 12
biela
Andacký Ján,951 24 Čab 80 2 21
Cebo Stanislav, 951 22 Alekšince 109 1 13
Fábry Milan, Ing. Bodorová 73 3 23
Hlavina Štefan, 956 19 Krnča 132 1 10
Kopčan Jozef, Zvolenská 7/58,010 08 Žilina 1 10
Lipka Andrej, 951 22 Alekšince 406 1 13
Maruška Karol, 072 34 Zalužice 425 2 21
Mišica Antonín, A.Hlinku 472, 027 44 Tvrdošín 2 15
Mišových Štefan, 956 19 Krnča 97 2 21

Mravík Ľudovít, F.Kráľa , 953 01 Žitavany 1 10
Pallai Michal, 072 53 Bežovce 89 2 24
Pappová Jolana, 072 53 Bežovce 237 1 16
Pračko Miroslav, Nedožerského 200,972 12 Ned.Brezany 2 23
Rehák Jaroslav, 922 07 Veľké Kostolany 433 1 10
Sabol Vladimír, 076 22 Hriadky 78, Vojčice 1 11
Špulier Augustín, 027 12 Liesek 514 1 12
Urík Jozef, Hviezdoslavova 484, 972 12 Ned.Brezany 2 25
Valek Štefan, Vladina 720, 027 44 Tvrdošín 1 10
Veleba Juraj, Kollárova 12, 075 01 Trebišov 2 20

AMROX
krahulcovitá
Adamec Jozef, Plevník - Drieňové 288 1 17
Barbírik Michal, Kopanická 3,949 07 Nitra-Janíkovce 2 21
Čižmárik Štefan, SNP 260,059 18 Sp.Bystré 1 5
Čižmárik Štefan, SNP 260,059 18 Sp.Bystré 1 7
Drahoš Štefan, Hurbanova , 952 01 Vráble 2 11
Fajtl Jaroslav, Partizánska 89,059 18 Sp.Bystré 1 7
Fajtl Jaroslav, Partizánska 89,059 18 Sp.Bystré 1 8
Gonda Ján, Domaňovce 213 1 7
Gonda Ján, Domaňovce 213 1 7
Hodál Peter,956 19 Krnča 190 2 15
Holtán Ján, 023 36 Radoľa 308 1 10
Hubočáni Miroslav,Puškinova 648,951 97 Žitavany 1 11
Husár Ján, Družstevná 354, 952 01 Vráble 1 9
Jankovič Ľudovít, Hurbanova 72, 901 01 Malacky 1 13
Klapan Šimon, Hviezdoslavova 482,972 12 Ned.Brezany 2 23
Macuš Peter, 023 36 Radoľa 266 1 10
Mesko Karol, 951 48 Jarok 178 1 8
Michna František, Hrabušická 49, 052 01 Sp.Tomášovce 1 9
Perina Ladislav, Hviezdoslavova 448, 972 12 Ned.Brezany 1 10
Petrovič Milan, Dolný Dvor 232, 038 21 Mošovce 2 18
Roman Milan, Severná 265,038 43 Káštor nad Znievom 3 33
Rebják Ján, 072 54 Bajany 40 2 31
Remeň Jozef, 956 19 Krnča 214 2 13
Repka Roman, 913 11 Trenčianske Stankovce 879 2 17
Schmidt Ivan,Gazdová 3,010 01 Žilina 1 15
Sokol Miroslav, 038 41 Košťany nad Turcom 256 1 10
Tatarka Milan, Hviezdoslavova 662,956 33 Chynorany 1 13
Šimko Peter, Budovateľská 245,972 12 Ned.Brezany 2 16
Škorec Pavol, 951 71 Sľažany 404 3 9
Štefanka Robert, 922 10 Trebatice 2 15
Zajko Jozef, 956 33 Chynorany, M.R.Štafánika 921/15 2 11
Zemanová Mária, Ing. Rajecká cesta 17,013 13 Raj.Teplice 2 14


SASEX
biela kolumbia čierna
Adamková Eva, Ing. 023 02 Dunajov 201 11 10
Augustínová Anna, 951 15 Mojmírovce 1162 2 23
Augustín František, 951 15 Mojmírovce 1162 6 27
Gaťáš Július, Hurbanova 1/849 952 01 Vráble 1 7
Gerbel Viliam, Dolné Kočkovce 48,020 01 Púchov 1 14
Grom Pavel Nedožerského 57, 972 12 Ned.Brezany 3 18
Hojnoš Peter, Nálepkova 9,063 11 Smižany 1 10
Kavulič Cyril, Jamník 19, Sp.Nová Ves 1 6














Mozdík Pavol,Ing. Podjavorinskej 78, 953 01 Zl.Moravce 1 10
Rus Jozef, 972 11 Lazany 359 1 14
Sabol Vladimír, Hriadky č.78076 22 Vojčice 1 9
Solčány Martin, Moyzesa 95, 038 45 Kláštor p.Znievom 1 8
Šedivý Ján, Kukučínova 497,059 18 Sp.Bystré 1 7
Šedivý Ján, Kukučínova 497,059 18 Sp.Bystré 1 8
Šelleng Eduard, Školská 538, 059 18 Sp.Bystré 1 8
Šelleng Eduard, Školská 538, 059 18 Sp.Bystré 1 7
Tongeľ Daniel, Nad Cirochou 2650,069 01 Snina 1 10
Uharček Štefan, Novozámocká 135, 949 05 Nitra - Krškany 2 23
Vachánek Dušan, 913 11 Tren.Stankovce 193 1 10
VPP SPU 561, 951 78 Kolíňany 2 7
Zeleňák Patrik, 951 48 Jarok 726 1 4

WYANDOTKA

strieborná , čiernolemovaná
Mesková Mariana Mgr.951 48 Jarok 553 1 8
Szabo Július, RNDr., Lúky 1131, 952 01 Vráble 1 6
Gerboc Peter, 067 82 Dlhé nad Cirochou 1 10
Chrkavý Ľudovít, tesáre 13, 956 21 1 11

biela
Fabo Štefan, 951 46 Podhorany - Bádice 1 14
Chlepko Vladimír,038 42 Príbovce 75 1 6
Petraško Milan, Rakovo 12,038 42 Príbovce 2 14
Škubla Anton, Jilemnického 26, 920 42 Červeník 2 11
modrozlatá
Škubla Anton, Jilemnického 26, 920 42 Červeník 1 6
VELSUMKA
hrdzavojarabičia
Šimo Benedikt, Nedožerského 51, 972 12 Ned.Brezany 1 15
Bača Ján, 953 01 Martin nad Žitavou 1 13
Bačová Mária, 951 71 Sľažany 143 1 10
Kremeň František, Plevník 291 1 9
Urban Ján, Fatranská 51, 038 52 Sučany 1 14
Luhový Ján, Ing. Radlinského 9, 020 01 Dol.Kočkovce 1 10

RODAJLENDKA
mahagónová
Kavka Marian, Nedožerského 212,972 12 N.Brezany 3 21
Kováč Ivan, Danová 115 1 8
KMCH SPoVŠ Nitra 5 31
KMCH SPoVŠ Nitra 5 29
KMCH SPoVŠ Nitra 3 27
Šmátrala Ján, Mládežnícka 1521 925 52 Šoporňa 2 12
Szabo Július , RNDr. Lúky 1131, 952 01 Vráble 1 10
VPP SPU s.r.o, Hlavná 561, 951 78 Kolíňany 1 5
Purgina Jozef, Tomanová 112, 831 07 Bratislava 2 17
Zorkócy Rastislav, Anny Lackovej 536,038 21 Mešovce 2 10
Meluš Florián, 956 19 Lesná 111, Krnča 1 13
HEMPŠÍRKA
zlatohnedá
Adámek Milan,951 15 Mojmírovce 1227 1 18
Adámek Milan,951 15 Mojmírovce 1227 5 19
Adámek miroslav,023 02 Dunajov 201 1 11
Beniatka Ján, Krížna 962, 018 61 Beluša 2 20
Birský Jozef,956 36 Rybany 205 1 10
Buček Ján, 913 11 trenč.Stankovce 870 1 15
Cibuľa Ján, Puškinova 1, 971 01 Prievidza 4 38
Dano Ondrej, Při mlyne 28,949 05 Nitra 2 26
Delin Ján, Na Podskalku 48, 066 01 humenné 1 10
Filín Vincent,922 07 Veľké Kostolany 165 2 13
Grzib Miroslav, Jamník 96, 053 22 Sp.Nová Ves 1 8
Hájek Ladislav,Záhradná 5012,901 01 Malacky 1 10
Hodál Teodor, 956 19 Krnča 442 1 14
Horký Ľudovít, Rajčianska 40,010 01 Žilina 1 14
Hrdlička Peter, 919 09 Bohdanovce nad Trnavou 99 32 12
Hulka Miroslav,Pezinská 20,901 0 1Malacky 1 8
Hodničák Ján, Duklianských hrdinoc,069 01 Snina 1 10
Hyža Alojz, Železničiarska 25, 971 01 Prievidza 1 15
Chovančík Jozef, Brvnište 1 17
Jurko Imrich, A.Sládkoviča 53, 076 22 Vojčice 1 15
Jombík Ondrej st. Pri vleku 244, 962 23 Očová 1 6
Kavulič Cyril, Jamník 19, Sp.N.Ves 1 8
Kozmová Blanka, 951 13 Branč 613 2 36
Kozmová Blanka, 951 13 Branč 613 3 20
Kubaloš Rastislav, 913 11 Veľké Bierovce 73 1 9
Lacuš Peter, Zvonárska 132, 052 01 Sp.Tomášovce 1 9
Littera Štefan, Plevník - Drieňové 266 1 10
Lupták Miroslav, 962 41 Bzovík 62 2 13
Macejko Tomáš, Jamník 239, Sp.N.Ves 1 10
Magula Jozef,922 07 Veľké Kostolany 381 2 18
Marcinčák Cyril, Závadka 80, 066 01 Humenné 1 10
Marcinčák Ladislav, Závadka 82, 066 01 Humenné 1 10
Matuška Pavol, 956 19 Krnča 422 2 20
Meluš Anton, 956 19 Krnča 260 1 14
Meluš Miroslav, 956 19 Krnča 401 1 15
Michalčík Štefan,922 07 Veľké Kostolany 791 2 19
Mojžiš Rudolf, 91 3 11 Trenč.Stankovce 196 1 14
Nedeliak Karol, Dlhá 28, 971 01 Prievidza 3 22
Oravec Radim, Nedožerského 27, 972 12 Ned.Brezany 2 14
Pustai Ivan, Široká 4,949 05 Nitra 1 11
Pustai Viliam , Široká 4,949 05 Nitra 1 10
Račko Štefan st.Novozámocká 87, 949 05 Dolné Krškany 6 29
Smrtič Miroslav, Malé nám.32, 901 01 Malacky 1 10
Sumela Ján,Športová 233,951 97 Žitavany 1 13
Šimo Ján, Nedožerského 141, 972 12 Ned.Brezany 4 28
Šmida Jozef, Poľná 64, 971 01 Prievidza 1 18
Turza Ján,Školská 696,956 18 Bošany 1 12
Ušák Jozef, 919 55 Kátlovce 135 2 14
VPP SPU Kolíňany,Hlavná 561,951 78 Kolíňany 1 7
Vitko Pavol, Kukučínova 493,059 18 Sp.Bystré 1 6
Vitko Pavol, Kukučínova 493,059 18 Sp.Bystré 1 8
ORAVKA
žltohnedá
Dubec Pavol,972 11 Lazany 435 2 15
Benko Daniel, SNP 159, 059 16 Hranovnica 1 7
Eštók Pavol, Štvorcova 508, 076 22 Vojčice 1 14
Dendiš Pavel, 962 41 Bzovík 153 1 10
Ďurík Pavol, Kamenec 4, 914 41 Nemšová 1 12
Galbavý Vladimír, Topoľčianská ul, Nitra Drážovce 1 15
Hudačko Jozef, 072 01 Pozdišovce 131 2 15
KMCH při SPoVŠ, Drážovská 14,950 12 Nitra 1 6
Lukáč Vladimír, Drieňovo 88, 962 51 Čabradský Vrbovok 1 7
Matyáš Jaroslav, Ing, Inovecká 6, 953 01 Zl.Moravce 1 18
Oboňa Tibor, Ing.,962 41 Bzovík 144 1 9
Pavligovský Ján, Uherova 2910,058 01 Poprad 1 6
Ryba Daniel, Odeská 26,821 06 Bratislava 3 22
Sedmák Ján, Wilsonovo 180/ 949 01 Nitra 2 16
Ševčík Jozef, Dlhá 28, 971 01 Prievidza 2 22
Špulier augustín, 027 12 Liesek 514 1 11
Tamajka Ľubomír, J.Fučíka 61, 941 01 Bánov 2 12
VPP SPU, Hlavná 561, 951 78 Kolíňany 5 12


biela Čelko Jaroslav, 023 36 Radoľa 146 1 8
Labuda Ján, Bratislavská 5, 010 01 Žilina 1 8
Matyáš Jaroslav, Ing.Inovecká 6, 953 01 Zlaté moravce 1 5
Mičko Milan, 044 45 Nižná Kamenica 58 2 8
Karras Ján, Povina 164, 023 33 1 9
BRAKELKA
strieborná
Lukáč Štefan, 013 61 Kotešová 376 1 10

BIELEFELDKA
rodofarbá
Čelko Jaroslav,023 36 Radoľa 146 1 8
Ferjenčík Peter, Ing.,Staromlynská 12, 821 06 BA 1 2

BARNEVELDKA
dvojlemovaná
Burdová Mária, Zahradnícka 16, 920 41 Leopoldov 2 13
Tonhauzer Vladimír, 972 31 Morovno 100 1 15

FAVEROLKA
lososovitá
Burdová Mária, Zahradnícka 16, 920 41 Leopoldov 3 17
Moravčík Peter, 951 36 Lehota 113 2 4

ARAUCANA
divosfarbená
Ferjenčík Peter, Ing. Staromlynská 12, 821 06 BA 2 7
Kotuláš Miroslav,Ing., Mládežnícka 299,013 24 Strečno 1 8
modrá
Ferjenčík Peter, Ing. Staromlynská 12, 821 06 BA 1 3

HODVÁBNIČKA
čierna
Korec Miroslav ,951 21 Nová Štvrť 624,Rišňovce
biela
Bezák Alexander, Sládkovičova 64, 956 18 Bošany 1 8
Korec Peter,951 21 Nová štvrť 624,Rišňovce 1 2
divosfarbená Korec Peter,951 21 Nová štvrť 624,Rišňovce 1 1
MINORKA
čierna
Pyšný Jozef, Severná 266, 038 43 Kláštor/Znievom 2 30
LEGHORNKA
biela
Lukáč Tibor, Borcová 37,038 44 Jazernica 1 12
Lukáčová Ľudmila, Mgr. Borcová 37, 038 44 Jazernica 1 5
VLAŠKA
jarabičia
Andraš Marek, Slnečná 35, 059 01 Sp.Belá 1 6
Bačová Mária, 951 71 Sľažany 143 1 11
Bandík Stanislav, Oravská Polhora 675 1 10
Božidar Marian, 069 01 Dlhé nad Cirochou 1 10
Novotný Marian, 922 08 Veselé 141 2 13
Drengubiak Miroslav, 013 06 Vyšný Kamenec 928 1 15
Macúš Šimon, 023 36 Radola 364 1 10
Hájek Vladislav,Záhradná 5012,901 01 Malacky 2 8
Hodničák Ján, Dukl.hrdinov, 069 01 Snina 1 10
Gič Dušan, ul.SNP, 069 01 Snina 1 10
Grom Pavel,Nedožerského 57, 972 12 Ned.Brezany 2 10
Gura Marek, Ing.Duklianska 75, 052 01 Sp.Nová Ves 1 7
Janega Štefan, 956 37 Malé Hoste 195 1 10
Halás Jaroslav,951 74 Žirany 336 1 14
Pacalaj Jozef,951 71 Sľažany 120 1 13
Stas Peter,027 12 Liesek 344 1 10
Tomko Roman, Lipová 4, 076 13 Kazimír 8 1 15
Matyáš Jaroslav, Inovecká 6, Zlaté Moravce 1 8
striebornosfarbená
Bandík Stanislav, Oravská Polhora 675 1 10
Lukáč Štefan,013 61 Kotešová 376 1 15
Janega Štefan, 956 37 Malé Hoste 195 1 10
Beniak Ján,Mieru 252,956 33 Chynorany 1 13
Fojtík Martin, Hurbanova ul.952 01 1 8
Hubočani Miroslav, Puškinova 648, 951 79 Žitavany 1 12
Vtáčník Kamil, Robotnícka 2517, 901 01 Malacky 1 8
rodofarbá
Strhlík František, 925 92 Blatné 487 1 6


ČESKÁ SLIEPKA
zlatokropenatá
Košč Anton, 972 16 Pravenec 362 2 28
Škorec Pavol, 951 71 Sľažany 404 1 3
HAMBURČANKA
strieborná - čiernobodkovaná
Hájek Ladislav,Záhradná 5012,901 01 Malacky 2 11
Herceg Jaroslav, 951 21 Rišňovce 568 1 7
Misár Ján,038 35 Valča 328 1 9

AYAM CEMANI
Ferjenčík Peter, Ing.Staromlynská 12, 821 06 BA 1 4

KURY ZDROBNENÉ
KOČINKA ZDROBNENÁ
čierna
Firic Jozef, Pažitná 62, 917 01 Trnava 1 4
Račko Štefan, st. Novozámocká 87,949 05 Nitra - Krškany 1 1

CHABO
čierna
Ryba Daniel, Odeská 26,821 06 Bratislava 2 5

biela
Ryba Daniel, Odeská 26,821 06 Bratislava 2 7
striebrokrká
Ryba Daniel, Odeská 26,821 06 Bratislava 1 3


BANTAMKA
žltá
Repta David, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 1 6
žltá kolumbia čierna
Repta David, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 2 5
divosfarbená
Repta David, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 1 3

oranžovokrká
Buzek Tomáš, Kukučínova 49, 901 01 Malacky 1 5
Gura Marek,Ing., Duklianska 75,052 01 Sp.Nová Ves 1 3
Gura Marek,Ing., Duklianska 75,052 01 Sp.Nová Ves 1 4
Firic Jozef, Pažitná 62, 917 01 Trnava 1 4
Obložinský Roman, Ing.Na stanicu 22, 951 12 Ivanka/Nitre 1 4
Obložinský Jozef, Novozámocká 290, 951 12 Ivanka pri Nitre 1 4
Repta Dávid, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 2 12
Repta Dávid, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 2 11
Straka František, Záhradná 15, 059 01 Sp.Belá 1 4
biela
Repta Dávid, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 1 7

biela kolumbia čierna
Repta Dávid, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 1 3
čierna
Repta Dávid, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 1 5
Herceg Jaroslav, 951 21 Rišňovce 568 1 2
Obložinský Roman, Ing.Na stanicu 22, 951 12 Ivanka/Nitre 1 4
Obložinský Jozef, Novozámocká 290, 951 12 Ivanka pri Nitre 1 3
krahulčia
Repta Dávid, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 2 7
zlatokrká
Firic Jozef, Pažitná 62, 917 01 Trnava 1 4
Obložinský Jozef, Novozámocká 290, 951 12 Ivanka pri Nitre 1 4
Obložinský Roman, Ing.Na stanicu 22, 951 12 Ivanka/Nitre 1 4
Repta Dávid, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 2 15
striebrokrká
Repta Dávid, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 1 3
brezová
Repta Dávid, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 1 2
citronovoporcelánová
Firic Jozef, Pažitná 62, 917 01 Trnava 1 5
Repta David, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 1 4
zlatá porcelánová
Repta David, Poľovnícka 17, 900 28 Ivanka pri Dunaji 1 4

SEBRITKA
zlatá čiernolemovaná
Obložinský Roman,Ing. Na stanicu 22, Ivanka pri Nitre 1 3

zlatá
Gazdík Peter, Sverepec 25 1 2
Korec Miroslav, Nová štvrť 624, 951 21 Rišňovce 1 3
strieborná čiernolemovaná
Obložinský Roman,Ing. Na stanicu 22, Ivanka pri Nitre 1 4
strieborná
Gazdík Peter, Sverepec 25 1 4
Korec Miroslav, Nová štvrť 624, 951 21 Rišňovce 1 2
žltohnedá bielolemovaná
Obložinský Roman,Ing. Na stanicu 22, Ivanka pri Nitre 1 3

MILEFLERKA
čierna
Strhlík František, Blatné 487, 925 92 Kajal 1 3
čierna zlatokrká
Strhlík František, Blatné 487, 925 92 Kajal 1 2
brezová
Strhlík František, Blatné 487, 925 92 Kajal 1 3

porcelánová Piatrik Milan, D.Kužeľa 246,, 038 43 Kláštor p.Znievom 1 3
Pyšný Jozef,Severná 266,038 43 Kláštor pod Znievom 1 3
modrá porcelánová - izabelovoporcelánová
Bernát Peter,Ing. 038 11 Belá Dulice 55 1 2
Strhlík František, Blatné 487, 925 92 Kajal 1 2
Gahýr František, Horná 90, 951 91 Hosťovce 2 5
Cigán Vladimír, Lúky 1231, 952 01 Vráble 1 2
citronovoporcelánová
Strhlík František, Blatné 487, 925 92 Kajal 1 2
pásikavá
Bernát Peter,Ing. 038 11 Belá Dulice 55 1 3
trojfarebná
Luhový Ján, Radlinského 9, Dolné Kočkovce 1 3
Pikoš Ján, Vavrečka 301 1 4
biela
Strhlík František, Blatné 487, 925 92 Kajal 1 2
biela s čiernymi bodkami
Strhlík František, Blatné 437, 925 92 Kajal 1 4
zlatá porcelánová
Cigán Vladimír, Lúky 1231, 952 01 Vráble 2 12
Strhlík František, Blatné 487, 925 92 Kajal 1 3
žltá s bielymi bodkami
Strhlík František, Blatné 437, 925 92 Kajal 1 3
čierna s bielymi bodkami
Strhlík František, Blatné 437, 925 92 Kajal 1 3

HOLANĎANKA ZDROBNENÁ
čierna s bielou chocholkou
Bača Ondrej, 951 71 Sľažany 586 MCH 1 4
modrá s bielou chocholkou
Ferjenčík Peter,Ing.,Staromlynská 12, 821 06 Bratislava 1 8

oranžovokrká ? Bonk Pavol, 054 01 Kurimany 69 1 2
STAROANGLICKÁ BOJOVNÍČKA ZDROBNENÁ
pšeničná
Herceg Jaroslav,951 21 Rišňovce 568 1 4
NOVOANGLICKÁ BOJOVNÍČKA ZDROBNENÁ
brezová
Kopka Rudolf, Čadecká 182, 022 01 Čadca 1 4

INDICKÁ BOJOVNÍČKA ZDROBNENÁ
bažantia hnedá Kališ Milan, Rakoľuby 705, 916 31 Kočkovce 1 6
Špaňúr Jozef, 951 75 Beladice 383 1 6

KO SHAMO
pšenično oranžovokrká
zlatopšeničná
Kubiš Jozef, Sverepec 94, 017 01 Pov.Bystrica 1 3
BRAHMANKA ZDROBNENÁ
jarabičia vlnitá

žltá kolumbia
Ďuriš Dušan,Ing.Medné 203, 020 61 Led.Rovne 1 6
ORPINGTONKA ZDROBNENÁ
žltá
Holtan Ján, 023 36 Radola 308 1 6
Hudačko Jozef, 072 01 Pozdišovce 131 2 6
AUSTRALORPKA ZDROBNENÁ
čierna
Grom Peter, Nedožerského 57, 972 12 Ned.Brezany 2 9
SASEXKA ZDROBNENÁ
biela kolumbia čierna
Augustínová Dominika, Partizánska 83, 949 11 Nitra 2 9
PLYMUTKA ZDROBNENÁ
čierna Džurina Štefan, MVDr, Štúrova 2, 073 01 Sobrance 1 4

biela
Fábry Milan, Ing.Bodorová 73,038 45 Malý Čepčín 1 4
Džurina Štefan, MVDr, Štúrova 2, 073 01 Sobrance 1 31
jarabičia vlnitá
Janoška Viliam, 013 18 Lietava 233 1 5
pásikavá
Karaman Ivan, Bodorová 20,038 45 Malý Čepčín 1 6
biela kolumbia
Krecula Vincent, 072 54 Lekárovce 92 1 5
WYANDOTKA ZDROBNENÁ
pásikavá
Gašparík Jaroslav, Cetuna 1274, 916 11 Bzince pod Javor. 1 7
zlatá modrolemovaná
Sahulčík Milan, Ľudovítova 11,951 44 Výč.Opatovce 1 4
Obložinský Jozef, Novozámocká 290, 951 12 Ivanka p.Nitre 1 4
Obložinský Pavol, Bárdyho 3, 951 12 Ivanka pri Nitre 1 3
Gazdíková Andrea, Sverepec 25, 017 01 Pov.Bystrica 1 3
Krošlák Štefan, 956 15 Kovarce 469 1 7
Zorkócy Rastislav, A.Lackovej Zory 536,038 21 Mošovce 1 3

zlatá čiernolemovaná
Kováč Ivan, Daňová 115. Okr.Martin 1 3
Obložinský Pavol, Bárdyho 3, 951 12 Ivanka pri Nitre 1 3
Obložinský Jozef, Novozámocká 290, 951 12 Ivanka p.Nitre 1 4
Obložinský Roman,Ing. Na stanicu 22, 951 12 Ivanka pri nitre 1 4
Zorkócy Rastislav, A.Lackovej Zory 536,038 21 Mošovce 1 3

oranžovosfarbená vlnitá
Hulej Ivan,Hanulová 47,052 01 Spišská Nová Ves 1 3
Kováč Ivan, Daňová 115, okr.Martin 1 3
Kováč Anton, Slobody 7,052 01 Spíšská Nová Ves 1 4
Korec Benjamín, Komenského 666, 956 18 Bošany 1 6
Fánči Tomáš, F.Kafendu 416, 038 21 Mošovce 1 7
oranžovokrká
Obložinský Pavol, Bárdyho 3, 951 12 Ivanka pri Nitre 2 3
Krošlák Štefan, 956 15 Kovarce 469 1 7

jarabičia vlnitá
Jurčo Emil, Školská 796, 013 01 Tepl.n/Váhom 1 4
Ferjenčík Peter,Ing. Staromlynská 12,821 06 Bratislava 1 9
Obložinský Roman, Ing. Na stanicu 22, 951 12 Ivanka pri Nitre 1 4

striebornosfarbená vlnitá (tmavá)

Capek Jaroslav, Hlinská 11, 010 01 Žilina 1 4
Firic Jozef, Pažitná 62, 917 01 Trnava 1 4
Chovančík Jozef, Stupné 130, Pov.Bystrica 1 3
Jankovič Ľudovít,Hurbanova 72, 901 0 1Malacky 1 7
Jombík Ondrej st. Pri vleku 244, Očová 962 23 1 5
Kopecký Milan, 956 32 Nadlice 105 1 7
Kováč Anton, Slobody 7,052 01 Sp.Nová Ves 1 3
Mikolka Ladislav, Obr.mieru 354, 015 01 Rajec 1 12
Oravec Radim, Nedožerského 27, 972 12 Ned.Brezany 2 12
Obložinský Jozef, Novozámocká 290,951 12 Ivanka pri Nitre 1 4
Obložinský Pavol, Bárdyho 3,951 12 Ivanka pri Nitre 1 5

strieborná (strieborná čierno lemovaná)
Chyla Jozef,010 14 Brodno 94 1 8
Andacký Ján,951 24 Čab 80 3 8

biela
Bača Ondrej, 951 71 Sľažany 586 2 6
Šedík Ondrej, Sládkovičova 643, 018 61 Beluša 1 7
Varga Milan, 951 71 Sľažany 419 2 7
Račko Štefan st. Novozámocká 87, 949 01 Nitra-Krškany 1 2
Martiška Vladimír, 951 15 Mojmírovce 1176 2 9
Kubiš Klement, 017 01 Sverepec 94 2 8


biela kolumbia čierna
Oravec Radim, Nedožerského 27, 972 12 1 7
čierna
Obložinský Pavol,Bárdyho 3, 951 12 Ivanka pri Nitre 1 3
Obložinský Roman, Ing. Na stanicu 22, 951 12 Ivanka pri Nitre 1 4
Pacalaj Ján, 951 71 Sľažany 120 1 4
žltá
Račko Štefan st., Novozámocká 87, 949 05 Nitra 1 4
Rus Jozef, Lazany 359, 972 11 1 7

VELSUMKA ZDROBNENÁ
hrdzavojarabičia
Beniak Ján, 956 33 , Mieru 252, Chynorany 1 7
Buday Ján, Ing. Podmanín 124, 017 01 Pov.Bystrica 2 10
Černák Václav, Bláhova 28,010 04 Žilina 1 7
Gálik Ján, Kňažická 93,951 97 Žitavany 1 6
Hrnčík Marian, Jarenica 226 1 10
Hulková Marta,Pezinská 20,901 01 Malacky 2 18
Jaďuďa Jozef, Budovateľská 587 ,958 04 Veľké Bielice 1 10
Jakubechová Eva, Sverepec 210, 017 01 Pov.Bystrica 1 10
Chovanec Jozef, Podvysoká 172, 023 55 Čadca 1 5
Kelemen Jozef, 920 42 Žlkovce 130 1 4
Kopčan Jozef, Zvolenská 7/58, 010 08 Žilina 1 5
Korec Peter, Nová štvrť 624,951 21 Rišňovce 1 6
Korec Miroslav Nová štvrť 624,951 21 Rišňovce 1 6
Kuboši Stanislav,059 11 Hozelec 186 1 6
Kupka Rudolf, U Kotyny 1892,022 01 Čadca 1 8
Labuda Ján, Bratislavská 5, 010 01 Žilina 1 5
Lukáč Tibor, 038 44 Borcová 37 1 4
Lukáčová Ľudmila,Mgr. 038 44 Borcová 37 1 6
Minárik Pavol, Brvnište 118, 018 12 Brvnište 1 6
Ondro Jaroslav, Vranie 182, 010 14 Žilina 1 5
Pikoš Ján. 029 01 Vavrečka 301 1 5
Píš Ľudovít, Nedožerského 63,972 12 Ned.Brezany 1 11
Sadloň Rudolf, Cetuna 1279, 916 61 Bzince pod Javorinou 1 8
Slezák Viliam, Pezinská 62, 901 01 Malacky 2 8
Štefanka Robert, 922 10 Trebatice 223 2 14
HEMPŠIRKA ZDROBNENÁ
zlatohnedá
Mráz Michal, Cintorínska 10,, 951 93 Topoľčany 1 10

ORAVKA ZDROBNENÁ
žltohnedá
Benko Daniel, SNP 158, Hranovnica 059 16 1 8
Kalnický Ján,038 35 Valča 412 2 8
Matyáš Jaroslav, inovecká 6, Zlaté Moravce 1 5
VPP SPU s.r.o , Hlavná 561, 951078 Kolíňany 1 4
Samuel Ladislav, 038 35 Valča 112 2 4
KMCH při SPoVŠ,Drážovská 14,950 12 Nitra 1 4
VLAŠKA ZDROBNENÁ
zlatosfarbená
Benďák Imrich, 951 44 Výčapy Opatovce 798 1 8
Goňo Vlastislav, Vinohradnícka 26, 915 01 Nové Mesto/V. 2 8
Jurčo Emil, Školská 796, 013 01 Teplička nad Váhom 1 6
zlatokrká
Obložinský Roman, Ing., Na stanicu 22, 951 12 Ivanka pri Nitre 1 5
červenosedlatá
Obložinský Roman, Ing., Na stanicu 22, 951 12 Ivanka pri Nitre 1 3

HODVÁBNIČKA ZDROBNENÁ
biela
Janega Štefan, 956 37 Malé Hoste 195 1 6
FAVEROLKA (NEMECKÝ TYP) ZDROBNENÁ
lososovo sfarbená
Čapkovič Ján,922 07 Veľké Kostoľany 771 1 4
Jurko Imrich,Sládkovičova 53,076 22 1 6
FORVERKA ZDROBNENÁ
Kubiš Klement, 017 01 Sverepec 94 2 6
FENIXKA ZDROBNENÁ
tmavo jarabičia
Korec Miroslav, Nová štvrť 624, 951 21 Rišňovce 1 1
zlatokrká
Korec Peter, Nová štvrť 624, 951 21 Rišňovce 1 2

HAMBURĆANKA ZDROBNENÁ
strieborná,čiernobodkovaná
Herceg Jaroslav, 951 21 Rišňovce 568 1 4
BIELEFELDKA ZDROBNENÁ
rodofarbá
Zaťko Vladislav, 913 11 Veľké Bierovce 156 1 10

B chovy 2007
PERLIČKY
PERLIČKA
modrá



HUSI
EMDENSKÁ HUS
biela Ilavský Pavol, 919 01 Suchá nad Parnou 330 1 3

TULÚZSKA HUS
sivá
Ilavský Pavol, 919 01 Suchá nad Parnou 330 1 3

POMORANSKÁ

strakatá
Dubovský Ján, 919 01 Suchá nad Parnou 1 2
Luhový Ján,Ing. Radlinského 9/18, 020 01 Dolné Kočkovce1 1 3
SLOVENSKÁ HUS
biela
Briják Juraj, 906 32 Jablonica 350 2 2
Cáder Marián, 919 07 Bínovce 67 1 3
Ilavský Pavol, 919 01 Suchá nad Parnou 330 1 3
Luhový Ján,Ing. Radlinského 9/18, 020 01 Dolné Kočkovce1 1 3
Melkner Rudolf, 919 01 Suchá nad Parnou 414 1 3
Pravda Milan, Suchá nad Parnou 329 2 4

SUCHOVSKÁ HUS
žltodivoká
Babiš Ján, 919 01 Suchá bad Parnou 238 1 3
Baláž Jaroslav, 919 01 Suchá nad Parnou 802 1 3
Bobek Vít, 919 01 Suchá nad Parnou 1 3
Dubovský Ján, Suchá nad Parnou 1 3
Ilavský Pavol, 919 01 Suchá nad Parnou 330 1 3
Kelemen Jozef, 920 42 Žlkovce 130 4 4
Novák Jozef,919 01 Suchá nad Parnou 413 2 4
Procházka Jozef, 919 01 Suchá nad Parnou 1 3
Špaňúr Jozef, 951 75 Beladice 383 4 4
Tomašovič Milan, 919 01 Suchá nad Parnou 807 1 3


ŠTEINBAŠSKÁ HUS
sivá
Ilavský Pavol, 919 01 Suchá nad Parnou 330 1 3
modrá
Ilavský Pavol, 919 01 Suchá nad Parnou 330 1 3
KUČERAVÁ
biela
Ilavský Pavol, 919 01 Suchá nad Parnou 330 1 2
LABUTIA
biela
Ilavský Pavol, 919 01 Suchá nad Parnou 330 1 3
ČESKÁ HUS
biela


KAČICE
RUÁNSKA KAČICA
divokosfarbené
Ivanecký Anton, 082 52 Kokošovce 68 1 5


AYLESBURSKÁ KAČICA
biela
Ilavský Pavol, 919 01 Suchá nad parnou 330 1 3

NEMECKÁ PEKINGSKÁ
biela Luhový Ján,Ing., Radlinského 9, Dolné Kočkovce 1 3

SASKÁ KAČICA
žltomodrá
Luhový Ján, Ing. Radlinského 9/18, 020 01 Dolné Kočkovce 1 3

VYSOKOLIETAVÁ
biela Luhový Ján,Ing.Radlinského 9/18 020 01 Dolné Kočkovce 1 2
PEKINGSKÁ KAČICA
nemecký typ,biela Kubiš Klement,017 01 Sverepec 94 1 3

PIŽMOVÁ KAČICA
biela s hnedou kresbou
Maruška Karol, 072 34 Zalužice 425 1 2
biela s čiernou kresbou Maruška Karol, 072 34 Zalužice 425 1 3


KURY VEĽKÉ
BRAHMANKA
svetlá kolumbia
Nagy František, Ing.Agátova 1605/5, 929 01 Dunajská Streda 1 8
ORPINGTONKA
žltá
Bajza Peter ,Ing. Trenčianska 355,018 61 Beluša 1 7
Mikuš Ernest, Záborského 18, 831 03 Bratislava 3 16
Nagy František, Ing.Agátova 1605/5, 929 01 Dunajská Streda 1 6
Nagy František, Ing.Agátova 1605/5, 929 01 Dunajská Streda 1 7
HODVÁBNIČKA
biela Janega Štefan, 956 37 Malé Hoste 195 1 6



PLYMUTKA
jarabičia
Krecula Vincent, 072 54 Lekárovce 92 1 9

pásikavá
Ivanecký Anton, 082 52 Kokošovce 68 1 10
Janoška Viliam, 013 18 Lietava 233 1 10
Karaman Ivan, 038 45 Bodorová 20 2 24
Kolenič Peter, Ing.082 53 Petrovany 318 1 10
Krecula Vincent, 072 54 Lekárovce 92 1 15


čierna
Capek Jaroslav, Hlinská 11,010 01 Žilina 1 13
Capek Pavol, 023 14 Skalité Kudlov 976 1 10
Krecula Vincent, 072 54 Lekárovce 92 1 12

biela
Brezáni Martin, Obrancov 351,015 01 Rajec 1 10
Čelko Jaroslav,023 36 Radola 146, 1 10
Ivanecký Anton, 082 52 Kokošovce 68 1 10
Jakubička Jozef, 956 07 Biskupova 3 1 16
Krecula Vincent, 072 54 Lekárovce 92 1 14
Matejčák Pavol, 027 12 Liesek 107 1 10
Sedlák Jozef, 082 53 Petrovany 170 1 10
Papp Juraj, 072 53 Bežovce 233 3 28
tmavá vlnitá
Krecula Vincent, 072 54 Lekárovce 92 1 9


AMROX
krahulcová
Bajza Peter, Ing, Trenčianska 355/71, 018 61 Beluša 1 15
Knežo Emil,Ing. Iňačovce 38, 2 22
Knežo Emil,Ing. Iňačovce 38, 2 23
Matejčák Pavol, 027 12 Liesek 107 1 15

SASEX
biela kolumbia čierna
Bača Ondrej, 951 71 Sľažany 568 2 16
Moško Miroslav,Ing. 082 01 Drienovská Nová Ves 190 1 10


WYANDOTKA
strieborná čierno lemovaná
Špacír Rudolf,Kukučínova 744, 922 41Leopoldov 1 6

zlatá
Špacír Rudolf,Kukučínova 744, 922 41 Leopoldov 1 7

biela
Špacír Rudolf, Kukučínova 744, 920 41 Leopoldov 1 10

VELSUMKA
hrdzavojarabičia
Špaňúr Jozef, 951 75 Beladice 383 1 10

RODAJLENDKA
mahagónová
Rybár František, Obr.mieru 361, 015 01 Rajec C36 2 18

HEMPŠÍRKA
zlatohnedá
Antony Ivan, Valkovská 35, 080 05 Prešov 1 10
Bobáková Zuzana,MVDr. Štúrova 368, 024 04 Kys.Nové Mesto 1 14
Ďurík Pavol, Kamenec 4, 914 41 Nemšová 1 8
Ďurík Štefan, Kamenec 4, 914 41 Nemšová 1 8
Husárik Peter, 018 12 Brvnište 462 2 16
Chyla Jozef, 010 14 Brodno 94 1 15
Kríž Stanislav,082 52 Kokošovce 1 10
Matejčák Pavol,027 12 Liesek 107 2 12
Mitra Andrej, 080 01 Župčany 183 1 10
Papanek Rudolf, Maršová 234, 013 51 Bytča 2 10
Petríček Jozef, Šoltésovej 471, 017 01 Pov.Bystrica 2 15
Pindiak Jozef, S.Chalupku 6414, Námestovo 1 10
Ujlaky Bohuš ,Pod hrádzou 2243,926 01 Sereď 2 18


ORAVKA
žltohnedá
Čapo František, 951 73 Jelenec 116 1 15
Čapo František, 951 73 Jelenec 116 3 18
Hlavatý Alexander,Ing. SNP 38,942 01 Šurany 1 12
Ing.Lorinc Štefan, 072 53 Bežovce 226 1 14
Jurčo Emil, 013 01 Teplička nad Váhom 796 1 15
Kelemen Jozef, 920 42 Žlkovce 130 1 11
Kubek Jozef, 027 12 Liesek 538 1 11
Kubiš Klement, 017 01 Sverepec 94 1 11
Luhový Ján, Ing. Radlinského 9/18, 020 01 Dolné Kočkovce 1 10
Lorinc Štefanm Ing. 072 53 Bežovce 226 1 14
Maruška Viktor, 072 34 Zalužice 134 1 12
Maruška Karol, 072 34 Zalužice 425 1 13
Mráz Michal, Cintorínska 10,951 93 Topoľčianky 2 13
Pikoš Ján, Vavrečka 301 1 9
Sahulčík Milan, Ľudovítova 11 951 44 Výčapy Opatovce 1 10
Sahulčík Tomáš, Ľudovítova 11 951 44 Výčapy Opatovce 1 8
Šucha Robert, Sitnianska 1,940 53 Nové Zámky ml. 1 12
Šucha Robert, Sitnianska 1,940 53 Nové Zámky st. 2 13
VPP SPU s.r.o, Hlavná 561, 951 78 Kolíňany 2 14


VLAŠKA
jarabičia
Horváth Milan, Obycká 25, 951 93 Machulince 1 10
Režoňa Jozef, 951 71 Sľažany 375 1 12

KURY ZDROBNENÉ
KOČINKA ZDROBNENÁ
čierna
Nagy František, Ing. Agátova 1605/5,929 01 Dunajská Streda 1 3
BANTAMKA
oranžovokrká

Špaňúr Jozef, 951 75 Beladice 383 1 12
čierna
Studený Vladimír , Novomeského 1241, 024 01Kysucké N.Mesto 1 4
Špaňúr Jozef, 951 75 Beladice 383 2 12

SEBRITKA
zlatá
Bobáková Zuzana, MVDr.Štúrova 368, 024 04 Kys.N.Mesto 1 5
Nagy František,Ing., Agátova 1605 929 01 Dunajská Streda 1 6
strieborná
Bobáková Zuzana, MVDr.Štúrova 368, 024 04 Kys.N.Mesto 1 7
Nagy František,Ing., Agátova 1605 929 01 Dunajská Streda 1 6
MILEFLERKA


zlatoporcelánová
Horváth Milan, Obycká 25, 951 93 Machulince 1 5

INDICKÁ BOJOVNÍČKA ZDROBNENÁ

KO SHAMO
strieborno pšeničná
Balušík Pater, Okružná 942, 029 01 Námestovo 2 3

ORPINGTONKA ZDROBNENÁ
žltá

Mikuš Ernest, Záborského 18, 831 03 Bratislava 1 5

WYANDOTKA ZDROBNENÁ



zlatá modrolemovaná
Sahulčík Tomáš,Ľudovítova 11,951 44 Výčapy Opatovce 1 4
biela
Birský Jozef, 956 36, Rybany 205 1 6
Horváth Milan, Obycká 25, 951 93 Machulince 1 6
Jakubička Jozef, 956 07 Biskupová 3 1 7
Spuchlák Pavel, Hanuliaka 134, Námestovo 1 6
Škorec Pavol, 951 71 Sľažany 404 1 7
strieborne sfarbená vlnitá
Čapo František, 951 73 Jelenec 116 2 11
Spuchlák Pavel, Hanuliaka 134, Námestovo 1 6
Raninec František, 913 11 Veľké Bierovce 130 3 15
pásikavá
Antony Ivan, Valkovská 35, 080 05 Prešov 1 6
oranžovosfarbená vlnitá
Forberger Štefan, S.Chalupku 15, 052 01 Sp.N.Ves 1 4

VELSUMKA ZDROBNENÁ
hrdzavojarabičia
Balušík Peter,Okružná 942, 029 01 Námestovo 1 8
Balušík Peter,Okružná 942, 029 01 Námestovo 1 5
Čapo František, 951 73 Jelenec 116 2 11
Jakubička Jozef, 956 07 Biskupová 3 1 8
Meluš Miroslav, 956 19 Krnča 401 1 8
Studený Vladimír, Novomeská 1241,024 01 Kysucké Nové Mesto 1 9

ORAVKA ZDROBNENÁ
žltohnedá


Droštin Roman MVDr.,Štúrova 1153, 024 01 Kys.N.Mesto 1 6

Kubík Vladimír, Karvaša Blahovca 133, 038 61 Vrútky 1 10

FORVERKA ZDROBNENÁ


C chovy 2007
PLYMUTKA biela
Maruška Vladimír, 072 34 Zalužice 134 2 23
RODAJLENDKA
mahagónová Maruška Viktor, 072 34 Zalužice 134 2 17
ORAVKA žltohnedá
Milan Mičko,044 45 Nižná Kamenica 58 1 18
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12