Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Iro_mak
2010-12-04, 21:00
Wyjaśnienie a propo mojego skasowanego postu o rządzie.
Autor Wiadomość
ShowGirl 
REDAKTOR



Województwo: łódzkie
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 1000
Wysłany: 2010-12-04, 18:07   

darek72 - no więc właśnie ja nie rozumiem w którym miejscu mój post był polityczny lub partyjny:) proszę wskaż mi je. Owszem, MÓGŁ rozwinąć się w dyskusję o takim zabarwieniu.
Integrować można się również ćwicząc umiejętność rozmowy z szacunkiem dla poglądów drugiego człowieka- nawet jeśli są one odmienne od naszych. Jest to może trudniejsze, ale ciekawsze jak dla mnie od haseł w stylu "wszyscy lubimy to samo i to jest fajne". Tak się składa, że nie jesteśmy tacy sami, i lubimy różne rzeczy, co nie stoi jak dla mnie na przeszkodzie w ewentualnej integracji/dyskusji/kontakcie.
_________________
głównie białe kury .
mój wątek : http://www.forum.woliera....p?p=83910#83910
 
 
AL 
Specjalista
Administrator Alicja Pańka



Województwo: Śląskie
Pomogła: 72 razy
Wiek: 67
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 2454
Wysłany: 2010-12-04, 18:14   

Ponieważ dyskusja rozwija sie w 2 tematach równocześnie, więc je połączyłam
_________________
http://www.garnek.pl/panka
 
 
 
Józek 
Specjalista
Administrator



Województwo: śląskie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 1010
Skąd: sląskie
Wysłany: 2010-12-04, 18:16   

ShowGirl jak widać wiesz bardzo mało, może nie ty jedna. Być może forum skrywa zbyt wiele tajemnic i czas je odkryć, ale na moderatorach nie kończy się forum, są jeszcze inne funkcje i wbrew pozorom ważniejsze od moderatora.
Wszyscy kolorowi to obsługa forum, swój wolny czas poświęcają nieodpłatnie wszystkim na tym forum, by czuli się dobrze i bezpiecznie, aby była miła i spokojna atmosfera, więc proszę nie wytykaj komuś kto co możne a czego nie.Wszyscy mają jeden cel, spokój i porządek a twój post wzbudził podejrzenia i został słusznie usunięty.
 
 
ShowGirl 
REDAKTOR



Województwo: łódzkie
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 1000
Wysłany: 2010-12-04, 18:24   

minizoo przyznam ze nie rozumiem twojej wypowiedzi. A zwłaszcza kawałka, że wszyscy mają jeden cel. ?
_________________
głównie białe kury .
mój wątek : http://www.forum.woliera....p?p=83910#83910
 
 
darek72 
OPIEKUN DZIAŁÓW



Województwo: opolskie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 51
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 308
Wysłany: 2010-12-04, 19:12   

Showgirl, chodzo mi o to, że sprawa, którą zajmuje się polski rząd i Rada Unii Europejskiej, mają niewiele wspólnego z rozmowami na tym forum. Przecież każdy może poszukać sobie informacji w różnych środkach masowego przekazu czy po prostu wejść na fora, na których wypowie się na takie lub podobne tematy. Piszesz, że temat ten mógl rozwinąć się w dyskusję o zabarwieniu politycznym, a tego nikt by nie chciał...
_________________
Darek
 
 
ShowGirl 
REDAKTOR



Województwo: łódzkie
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 1000
Wysłany: 2010-12-04, 19:42   

darek72 gdyby nikt tego nie chciał to by się nie rozwinął, przecież ludzie sa w stanie kontrolować to co mówią. Wiem, że temat ma niewiele wspólnego z ptakami i dlatego umieściłam go w dziale hyde-park. Informacji owszem, można poszukać, ale najpierw w ogóle trzeba wiedzieć, że taki problem istnieje, żeby czegoś o nim szukać - a naprawdę nie jest to wybitnie rozpowszechniona wiedza. Jeśli już gdzieś jest jakaś wzmianka to hasłowa, a nie pisze nic o konkretnych możliwych konsekwencjach wprowadzenia takiego prawa - które to konsekwencje dotkną wszystkich. Dlatego w poście umieściłam link do kompetentnego źródła takich informacji.
_________________
głównie białe kury .
mój wątek : http://www.forum.woliera....p?p=83910#83910
 
 
Iro_mak 
Specjalista


Województwo: Polska
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 337
Wysłany: 2010-12-04, 21:00   

tam ten temat został zamknięty słusznie i ten również jest zamknięty.
każdy kolorowy ma za zadanie zwracać uwagę na nieprawidłowości zaistniałe na forum, od najniższego szczebla. redaktor pełni swą funkcje, opiekun działów i tak dalej. nawet specjaliści mają dostęp do działu gdzie mogą pisać że coś zauważyli na forum jakieś nieprawidłowości.
Ostatnio zmieniony przez Iro_mak 2010-12-04, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13