Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowoczesne kurniki - co Wy na to?
Autor Wiadomość
Jolek 
REDAKTOR



Województwo: śląskie
Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 990
Wysłany: 2011-02-18, 05:52   

:d :d :d Kurom to chyba obojętne :d bele sucho i nie wiało i garść trawy była.Mam postawione takie 2 szafki kuchenne na działce - 1 dla kur jak im za daleko do kurnika to znoszą w niej i drugą dla kotów. I wiecie, wolą bardziej tą od kotów.Do niej jest małe wejście a w środku ruchoma przegroda która dzieli na część jadalną i sypialną. W części sypialnej na zimę daję bardzo dużo siana. Nie uwierzycie ale przez ten otwór wepchnie się też kaczka piżmowa i tam składa jaja :diabel::
Natomiast jednego roku miałam postawiony pokrowiec z namiotu i kurom też przypadł do gustu. Zrobiły sobie pod nim dołki w których się ,,wylegiwały" a z lenistwa składały tam jajka :d
Tak więc to chyba my bardziej dbamy o estetykę kurnika dla naszego oka a kurki patrzą na suche i ciepłe gniazdo i jedno im z jakiego materiału wykonane :d
_________________
Jolek
 
 
wchelminiak 



Województwo: wielkopolskie
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 197
Skąd: Tarnowo Podgórne
Wysłany: 2011-02-18, 11:15   
   Skype: wchelminiak


Wspaniały przykład na to, że wygląd kurniczka, to nasze widzi mi się :)
Oj muszę porozmawiać z mężem, który przerabia mój, skromny, ale zawsze, kurnik.
Te przeróbki oddalają w czasie powstanie kurnika!!!
 
 
JulianG 
Kamyk


Województwo: łódzkie
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 107
Wysłany: 2011-02-18, 11:37   
   Nr Tel.: 500336400


Naszym ptakom powinniśmy zagwarantować pomieszczenie suche,widne,czyste itp.Dla nas opiekunów,ważne jest aby "budowle" były funkcjonalne,łatwe w utrzymaniu czystości,a wygląd ich sprawiał nam przyjemność.
Nie jest ważne z czego budynek jest zbudowany.Ważne jest jakie warunki zapewniamy naszym podopiecznym. A jakie zapewniamy???Proszę się uważnie przyjrzeć fotografiom zamieszczanym na na portalu lub Allegro.
_________________
Wprawdzie, koń jaki jest każdy widzi,jednak nie każdy wie co widzi:)
 
 
 
ShowGirl 
REDAKTOR



Województwo: łódzkie
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 1000
Wysłany: 2011-02-18, 19:29   

Oj tak na allegro niezłe kwiaty czasem widać.. i to jako zdjęcia mające reklamować towar, czyli kurę.
Eglu ponoc sa bardzo praktyczne i łatwe do utrzymania w czystości, ale to jest malutkie, dobre jak ktoś ma kurczaki w ramach maskotki domowej i 2 jajeczek na krzyz na śniadanie;) No i cena jest jak dla mnie zabójcza. Z tej serii co kurniki eglu mają tez świetne ule, i domki dla królików, wszystkie dośc sprawnie zaprojektowane, czytałam opinie ludzi którzy mają i sa zadowoleni. Natomiast reszta projektów wydaje mi sie głównie zabawa projektantów, którzy niekoniecznie podchodzą do tego od strony praktycznej. Np ten drewniany piętrowy - pasowałby mi raczej dla szczurków itp:/
_________________
głównie białe kury .
mój wątek : http://www.forum.woliera....p?p=83910#83910
Ostatnio zmieniony przez ShowGirl 2011-02-18, 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14