Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakiego ptaszka wybrać do agresywnych kur?
Autor Wiadomość
Karaba 



Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 35
Wysłany: 2010-09-18, 15:12   Jakiego ptaszka wybrać do agresywnych kur?

Moje kury są o mnie bardzo zazdrosne. Każdej muszę dać dokładnie tyle samo robaków, na każdą muszę patrzeć przez tyle samo czasu i tak dalej, bo inaczej się biją, 3 razy ze skutkiem śmiertelnym. Zero faworyzowania. A ja marzę o takim prywatnym pupilku… Mogłabym mu dawać najładniejsze robaczki, uczyć sztuczek, cieszyć się z pierwszego zniesionego jajka… Ale moje kury są bardzo bojowo nastawione do konkurentek. W tym tygodniu zakupiłam 5 zielononóżek. 13tygodniowe. Oglądam je przez okno. Jak tylko wejdę na podwórko od razu zaczyna się cyrk i kurczaki zwiewają do kurnika z prędkością światła. Są oswojone, po prostu gdy ostatnio rzuciłam im robaki ostro oberwały i im się odechciało… Czują za to duży respekt do innych gatunków.(zasługa mojego psa myśliwskiego) Jakiego towarzyskiego i mądrego ptaszka mi polecacie? Żebym mogła go trzymać na dworze i karmić z ręki. Żeby cieszył się na mój widok i żeby potrafił się obronić. Przypominam, że nie mam wujka-szejka arabskiego. Podwórko jest ogromne.
 
 
Karaba 



Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 35
Wysłany: 2010-09-19, 17:24   

Nie, nie śpieszcie się, każdy ma szanse odpowiedzieć... Przepraszam za post pod postem, po prostu cierpliwość nie jest moją cechą :D Pamiętajcie, nie ma głupich odpowiedzi :d
 
 
AL 
Specjalista
Administrator Alicja Pańka



Województwo: Śląskie
Pomogła: 72 razy
Wiek: 67
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 2454
Wysłany: 2010-09-19, 17:37   

Karaba, To noramalne zachowanie, kury muszą ustalić hierarchię w stadzie, kup koguta to im pójdzie szybciej :D
Może takie ptaszki :D miłe, ładne kur się nie boją
_________________
http://www.garnek.pl/panka
 
 
 
18marcinnn 
REDAKTOR



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 10 razy
Wiek: 33
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 618
Wysłany: 2010-09-19, 18:33   

Karaba napisał/a:
Jakiego towarzyskiego i mądrego ptaszka mi polecacie? Żebym mogła go trzymać na dworze i karmić z ręki. Żeby cieszył się na mój widok i żeby potrafił się obronić. Przypominam, że nie mam wujka-szejka arabskiego. Podwórko jest ogromne.

Do twojego opisu narzuca mi się od razu gęś, jest mądra i towarzyska i będzie jadła z ręki, będzie Cię witać radosnymi okrzykami, a obroni nie tylko siebie ale będzie pilnowac porządku na całym podwórku :d tylko kup sobie taką najlepiej kilkutygodniową żeby się do Ciebie jak najbardziej przywiązała ;)
_________________
marcinnn
 
 
Karaba 



Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 35
Wysłany: 2010-09-19, 20:33   

Dzięki :d Właśnie na takie odpowiedzi czekałam :d Jesteście kochani :d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13