Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
artykuły archiwalne
Autor Wiadomość
ShowGirl 
REDAKTOR



Województwo: łódzkie
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 1000
Wysłany: 2010-06-01, 09:19   artykuły archiwalne

Witam, mam taki pomysł [pewnie się okaże że sprawa dawno omówiona:))] dotyczący archiwalnych wydań "Woliery", a dokładniej poszczególnych artykułów. Moim zdaniem byłoby dobrą opcją, gdyby z archiwalnych wydań ( powiedzmy od kilku numerów wstecz w dół ) dostępne były POJEDYNCZE artykuły do kupienia przez internet, np 1 art - Xzl. Osobiście napewno bym skorzystała.
 
 
foxhubert 
REDAKCJA FORUM



Województwo: dolnyslask
Pomógł: 9 razy
Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 175
Wysłany: 2010-06-01, 13:28   
   Skype: hubert.szymanksi.


Jestem za
SMS płatny Xzł dostaje kod i ścigam w PDF tak powinna być dostępna gazeta.
Ale co z oszustami kazda kopia powinna byc opatrzona unikalnym identyfikatorem i wiadomo kto wtedy puścił pirata w neta. Dla zarejestrowanych użytkowników forum woliera taka możliwość powinna istnieć.
 
 
ShowGirl 
REDAKTOR



Województwo: łódzkie
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 1000
Wysłany: 2010-06-01, 13:56   

Sms, przelew czy coś w tym stylu, akurat z tego co się orientuję sms jest dość kosztowną usługą, tak więc nie wiem czy płatność sms na małą skalę się opłaca, ale napewno coś można by wymyślić. Ewentualnie może skorzystać z gotowych rozwiązań lub podjąć współpracę z jakimś wydawnictwem internetowym - które ma te sprawy juz odpowiednio rozwiązane.
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-01, 14:12   

Mam pełną świadomość, jak potężne archiwum posiada Woliera. Niestety na starej stronie opartej na php4 nic nie dało się zrobić (nawet wprowadzać poprawek). Jeszcze jakiś czas temu planowałem powiesić całe archiwum w internecie. Koszty jednak wpisania wszystkich publikacji był dosyć spory więc... wymiękłem. I dlatego jest jak jest.
Wolierę przez długi czas finansowałem z swoich prywatnych funduszy. Nie bardzo chciałbym kolejny raz dokładać do tego całego interesu.
Niemniej - jeżeli ktoś chciałby się podjąć pracy nad nowym serwisem za jakieś rozsądne pieniądze, to...?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13