Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kamil Kowalski
2008-02-12, 19:30
Nasz Zookoziołek
Autor Wiadomość
Tedek 



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 78
Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 193
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Wysłany: 2008-01-14, 20:08   Nasz Zookoziołek
   Nr Tel.: 512342889


Mam dosyć nieprzyjemną sytuację.Zamówiłem w "naszym" Zookoziołku Poidełka zawieszane /Tx - 5466/ w dniu 16 grudnia 2007r.Pieniądze przekazałem w dniu 17 stycznia.Była to kwota 54 zł.50gr.Dotychczas ich nie otrzymałem , ale gorsze jest to , że nie mogę ani się tam dodzwonić ani też poprzez internet / dwa bądz trzy razy tam pisałem/.Piszę o tym bo chcę się zapytać czy to pojedynczy przypadek, czy może ktoś z forumowiczów miał podobny ?
_________________
Pozdrawiam Staszek O.
www.kuryrasowe.pl
 
 
Ataz 


Województwo: lubuskie
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-02-10, 22:55   

Moja sytuacja jest podobna.
Zamówiłam klatkę dla koszatniczek 25.01.08 i do tej pory nie otrzymałam paczki. Na stronach ZOOKOZIOŁEK pojawia sie informacja, że zamówienie jest w trakcie realizacji, ale...
Pan A.Kozioł telefonów nie odbiera i na maile nie odpisuje. Na szczęście nie zapłaciłam za to anie grosza, bo wybrałam - płatne przy odbiorze. Płacą niestety zwierzaki bo, przez ten czas urosły...
A pan może pojechał sobie np. na narty i ma wszytko w głębokim poważaniu...
_________________
ata
 
 
Rita Kopczyńska 


Województwo: małopolskie
Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 1
Wysłany: 2008-03-11, 11:12   

Zookoziołek[/b] to sklep widmo. W listopadzie ub. roku zamówiłam drapak dla kota i zapłaciłam za towar z dostawą 133 zł., które to pieniądze przelałam na konto P. Kozła. Do chwili obecnej nie wiem co z dostawą. E-maile są bez odpowiedzi, telefon sklepu wyłączony. Zostałam kompletnie zignorowana. Pozostaje mi tylko udać się na policję.
 
 
agata07 


Województwo: mazowickie
Dołączyła: 21 Mar 2008
Posty: 2
  Wysłany: 2008-03-21, 14:31   nasz zookoziołek

Ja niestety musze dołąćzyc do głosów moich poprzedników. 13 lutego 2008 roku złozyłam zamówienie w tym sklepie na kwotę ponad 170,00 PLN. Do dnia dzisiejszego (wpłata nastąpiła tego samego dnia) nie otrzymałam towaru. Wysyłam codziennie emaile do włąscicela firmy- bez odpowiedzi. Co do telefonu- podany na stronie sklepu nie odpowiada. Zmuszona byłam dziś wysłac pismo wzywające do oddania moich nalezności. jest to naprawde bardzo przykra sprawa- na dokładke pojawia się coraz więcej osób potraktowanych w ten sposób przez tego pana. Niestety prawdopodobnie sprawa będzie zgłoszona na policję. jest to naprawde smutne, że wykorzystuje się ludzi. W wielu miejscach ten sklep jes rekomandowany- tylko pytanie przez kogo??? Właściciel na swoje stronie sklepu kasuje niekorzytsne dla siebie opinie. Dlatego myslę, że warto poszukac sobie innych sklepów, które w sposób rzetelny podchodza do klientów. Strona sklepu faktycznie jest zrobiona profesjonalnie a asortyment jest tez imponujący. Ale co z tego- kiedy nia ma żadnego ale to zadnego kontaktu ze sprzedawca i towar nie dochodzi. Ja czekam juz ponad 30 dni. :oczy:

[ Dodano: 2008-03-25, 12:49 ]
Rita Kopczyńska, mam pytanie czy udało się Pani odzyskać towar? Ja nie moge do tej pory, najgorsze jest to ze w historii zamówienia sklepu wyglada, ze ja niczego nie zamawiałam???? !!!!Mam na szczęści kopie zamówienia ze sklepu oraz dowód wpłaty.Szykuje się do zgłosznie sprawy na policję o oszustwo. Włąściciel nie odpowiada na emaile ani nie odbiera telefonów. moje złe recenzje wykasowywuje ze strony sklepu. Czy Pani podjęła może jakieś kroki prawne w stosunku co do jego osoby? Pozdrawiam Agata p.s. nie chcę tak pozostawić tej sprawy ponieważ takich osób jak my moze byc o wiele więcej. jest to niepoważne traktowanie ludzi oraz wyłudzanie od nich pieniędzy.
 
 
Ataz 


Województwo: lubuskie
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-04-02, 22:41   zookoziołek

Muszę Państwu powiedzieć że tydzień po mojej rezygnacji z zakupu skontaktował się ze mną ktoś z firmy Zookoziolek i zapytał dlaczego zrezygnowałam z zamówienia.
Ja byłam w dobrej sytuacji bo nie wpłaciłam żadnych pienędzy a o rezygnacji powiadomiłam mailem i SMSem. Telefonicznie nie byłam w stanie bo nikt nie odbierał.
Proponuję zgłosić sprawę na policję. Zajmują się takimi sprawami i pieniądze można odzyskać. Znajoma miała taką samą sytuację z inną firmą i udało jej się. Trwało to chyba rok.
Pozdrawiam ata
_________________
ata
 
 
agata07 


Województwo: mazowickie
Dołączyła: 21 Mar 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-04-03, 06:29   c.d Zookoziołek pl

Witam włąsnie dzis upływa ultimatum, które dałam włąscicielowi Zookoziołka.pl. po tym terminie jezeli zwrot pieniędzy nie nastapi sprawa zostaje zgłoszona do urzedu Skatbowego w Bytomiu, na policję oraz do Państwowej inspekcji Handlu w Katowicach. Z tego co wiem jest nas coraz więcej i w dniu dzisiejszym jeszcze jedna osoba zrobi dokładnie to samo co ja. Mysle ze czas juz skończyc z oszukiwaniem ludzi. Prosze sobie poczytać lekture w postaci komentarzy na Allegro. Nazwa jednego z konta taka jak nazwa sklepu, drugie konto zawieszone: zooklatki. Polecam....a sklepu oczywiście nie polecam. Sszkoda nerwów, pieniędzy. Przez tę sprawę mam juz ograniczone zaufanie co do zoologicznych sklepów internetowych. szczególnie, że włąściciel wykasowywał negatywne recenzje ze strony swojego sklepu, które ja tam w akcie desperacji wstawiałam. Na dzień dzisiejszy mam zablokowany dostęp do strony sklepu. Oceńcie sami czy tak postępuje uczciwy człowiek. nikt do dnia dzisiejszego się ze mna nie skontaktował. od 13 lutego nie mam towaru- juz z niego zrezygnowałam ani pieniędzy. Dostałam dwa emaile: jeden z informacja że zagubiono moje zamównienie i dosla mi gratisy (3 marca) oraz ostatni po kolejnym wezwaniu do zapłaty, że zwrot został dokonany... było to w poniedziałek a dzis jest czwartek..Żadnych pieniędzy na obecna chwile nie dostałam. Dlatego Urzad Skarbowy, policja oraz PIH beda miały miła lekturę. pozdrawiam...
 
 
weba 


Województwo: Śląskie
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-01-16, 19:33   

Panowie Panie odkopuję temat aby inni nie zostali naciągnięci. Zookoziołek istnieje w Bytomiu ul. Prusa. Byłem tam osobiście. Telefon to:(0320 7647056 do sklepu. Czekam na informację od 4 stycznia. Miałem dostać jakiś gratis lub zniżkę za przeciąganie terminu. w środę dzwoniłem do nich to mieli ze mną za chwilę się skontaktować. chwila ta trwa już przeszło 2 dni. Dzisiaj do 17 mieli dzwonić i znowu nic. Na szczęście nie wysłałem im pieniędzy więc nic nie straciłem (no może procz nerwów) tak więc NIE POLECAM TEGO SKLEPU. bo mimo iż tani to niekompetentny,
 
 
jms07 


Województwo: kujawsko-pomorskie
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 1
  Wysłany: 2009-06-17, 21:48   Zookoziołek

Witam, ja też zostałam oszukana przez sklep zookoziołek :( Zrobiłam zakupy dnia 7-go czerwaca 2009 roku na łączną kwote 60,30 PLN. Pieniądze od razu wpłaciłam na konto i do dnia dzisiejszego nie otrzymalam zamówinoych rzeczy a miały być wysłane firmą kurierską bo zależalo mi na czasie. Na maile w ogóle nie odpowiadają. Jeszcze do niedawna na stronie internetowej widniała informacja,że zamówienie jest przygotowywane do wysyłki a teraz strona sklepu jakby przestała istnieć. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZAKUPAMI W SKLEPIE ZOOKOZIOŁEK !!!!!!!!
 
 
Blizniak2 


Województwo: Mazowieckie
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-11, 10:05   
   Skype: rafal_kozera


Na szczęście ten sklep juz nie działa w internecie. Niestey takie procedery psują opinię o bezproblemowym kupowaniu w internecie.
Osobiście polecam www.zoo-sklep.pl
 
 
 
robert 1 



Województwo: dolnośląskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 66
Skąd: Janików
Wysłany: 2010-01-11, 18:49   

Moim zdaniem powinniście zgłosić to na policję albo do prokuratury to jest przecież przestępstwo!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14