Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Klub Hodowców Kur Ras Japońskich
Autor Wiadomość
siwy 


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 7
  Wysłany: 2006-11-13, 22:00   Klub Hodowców Kur Ras Japońskich

19 listopada odbedzie sie pierwsze spotkanie tego klubu, na którym zostaną omówione po podstawowe tematy dotyczące powstałego klubu. Po spotkaniu postaram się napisać co ustaliliśmy. Zachęcam do wstąpienia do tego klubu, bo zaczyna się coś dziać
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-11-13, 22:30   

Należy tylko popierać takie pomysły.
A może byś podał gdzie się spotykacie, co zamierzacie robić, kto jest w Waszej grupie inicjatywnej?
 
 
siwy 


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 7
Wysłany: 2006-11-14, 01:33   

spotkanie odbedzie sie 19 listopada w Poznaniu podczas wystawy gołębi młodych w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich, celem klubu jest powiększenie ilości hodowanych ras japońskich i podniesienie poziomy hodowanych już ras obecnie, przyjacielska współpraca hodowlana itp. O szczegółach powiem po spotkaniu.
 
 
siwy 


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 7
Wysłany: 2008-01-20, 22:06   

Na początku chciał bym przeprosić za tak długi brak odpowiedzi. Nazywam sie Przemysław Siwulski, hoduje chabo w 5 kolorach i tworze klub o którym jest mowa. Wszystkich chętnych zapraszam do wstąpienia do Klubu chabo i kur innych ras japońskich. Wszelkie pytania proszę kierowac pod numer 0 662 264 015 lub siwulski@wp.pl. Następne nasze spotkanie planowane jest na lato(lipiec-sierpień ewentualnie wrzesień) bedziemy chcieli na nim zaprezentować i omówić 10 kolorów chabo. Bedzie to świetna okazja na nawiązanie znajomości, wyminane doświadczeń i kupno chabo.

Pozdrawiam
 
 
Adrian14 
MŁODSZY REDAKTOR



Województwo: Kuj-Pom
Pomógł: 4 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 230
Skąd: Żołędowo/Bydgoszczy
Wysłany: 2008-01-20, 22:14   

Wspaniała inicjatywa.
Uważam że przydałaby się Waszemu klubowi strona internetowa, zachęciło by to więcej osób do przystąpienia do klubu i ułatwiło by kontakt.
Przykładem może być klub czubatki polskiej( www.czubatkapolska.pl )
 
 
 
siwy 


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 7
Wysłany: 2008-01-21, 23:58   

Strona naszego klubu jest w trakcie tworzenia, i niedługo pojawi sie w internecie. Niestety w działalność klubu zaangażowanych jest tylko pare osób, przez co na efekty trzeba trochę poczekać. Link naszej strony odrazu wstawie na forum. Tak w ramach sprostowania, postanowiliśmy zmienić nazwe na Klub hodowców chabo i kur innych ras japoskich, stawiając za główny cel klubu wszelkie działania zmierzające do rozwoju hodowli chabo w Polsce. Ta zmian nie zmniejsza wartości innych ras japońskich hodowanych w klubie, które również cenimy.
 
 
siwy 


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 7
Wysłany: 2008-02-14, 12:26   

Bardzo mnie cieszy zainteresowanie klubem i deklaracje przystąpienia do niego, jakie składanie na tym forum. Jako jedna z osób tworzących klub chciał bym zapytać się jakie oczekiwanie mają młodzi ludzie. Chciał bym że byście podzielili się swoimi pomysłami czy wizją klubu, do którego chcecie należeć. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, które możemy razem zrealizować w ramach naszego klubu.
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2008-02-15, 07:21   

Klub powinien dotyczyć wszystkich których interesują japońskie rasy ( a nie tylko tych ktorzy je hodują) Powinna też powstać lista wszystkich klubowiczow by było wiadomo kto co hoduje i podany jakiś kjontakt. Narazie tyle
Pozdrawiam jakub szymanowicz
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
siwy 


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 7
Wysłany: 2008-02-15, 11:36   

Do klubu ma prawo należeć każdy, nie zależnie od tego co hoduje i czy w ogóle hoduje kury. W klubie nie ma przymusu hodowli japońskich ras kur, wszystko odbywa nie na zasadzie dobrej woli. Jedynym obowiązkiem jak regularne opłacanie składek , co jest zasadą każdego klubu. Moją prace przy tworzeniu klubu zacząłem właśnie od stworzenia takiej listy, gdyż uznałem że jest to podstawa istnienia takiego klubu. Dało to wymierne efekty. Ten sondaż pokazał nam co klubowicze hodują i dlatego wyszczególniliśmy chabo w nazwie klubu. Ta lista zawiera dane osobowe, dlatego mają do niej dostęp wyłącznie członkowie klubu.
 
 
Markus Kurspiot 
STARSZY REDAKTOR
Kurczaczek



Województwo: opolskie
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 541
Skąd: Głogówek
Wysłany: 2008-02-15, 11:41   

a młodzież do 18 roku życia też musi opłacać składki?
_________________
Markus Kurspiot
www.markuskury.pl
 
 
siwy 


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 7
Wysłany: 2008-02-16, 00:33   

Tak, każdy członek ma obowiązek płacić raz w roku składkę. Ja mam 20 lat i zainwestowałem w ten klubu dużo więcej niż budżet klubu na cały rok(czyli składki wszystkich członków). A w cale nie musiałem. Wydaje mi się że 30 zł rocznie to nie jest wielki wydatek, zwłaszcza że zmniejszyliśmy składkę z 50 zł. Proszę ocenić samemu.
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2008-02-16, 19:47   

a kiedy powstanie strona klubu?
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2009-04-26, 05:54   

Wiadomom już coś o stronie internetowej tego klubu?
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
Karol Chmielewski 
OPIEKUN DZIAŁÓW



Województwo: warmińsko - mazurskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 280
Wysłany: 2009-04-26, 14:52   

Strona już jest. www.chabo.pl
Ostatnio zmieniony przez Karol Chmielewski 2009-04-26, 14:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12