Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Iro_mak
2009-12-31, 22:20
Białystok
Autor Wiadomość
Tedek 



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 78
Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 193
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Wysłany: 2008-12-15, 20:33   c.d. Wystawy
   Nr Tel.: 512342889


zapraszam do obejrzenia kolejnych zdjęć:

Białystok 5.jpg
Ogólny widok sali wystawowej
Plik ściągnięto 11432 raz(y) 40,42 KB

Białystok 8.jpg
Rozmieszczanie ptaków
Plik ściągnięto 11432 raz(y) 45,46 KB

Białystok 6.jpg
Przewodniczący przy pracy
Plik ściągnięto 11432 raz(y) 38,25 KB

Białystok 7.jpg
Przemysław karmiący
Plik ściągnięto 11432 raz(y) 45,11 KB

Białystok 4.jpg
Jerzy Wysocki w zwycięskim geście
Plik ściągnięto 11432 raz(y) 30,6 KB

Białystok 3.jpg
Antoni Popko - Wielki Człowiek Wystawy
Plik ściągnięto 11432 raz(y) 32,57 KB

_________________
Pozdrawiam Staszek O.
www.kuryrasowe.pl
 
 
Tedek 



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 78
Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 193
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Wysłany: 2008-12-15, 20:48   Życzenia Świateczne
   Nr Tel.: 512342889


W trakcie trwania białostockiej wystawy otrzymałem oryginalną - ręcznie wykonaną kartę świąteczną z życzeniami. Miły gest i ogromna przyjemność dla mnie i mojej małżonki. Jak myślicie kto tak pięknie tworzy???

Rysunek11.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 733 raz(y) 109,28 KB

_________________
Pozdrawiam Staszek O.
www.kuryrasowe.pl
 
 
Przemek 


Województwo: mazowieckie
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 28
Wysłany: 2008-12-15, 21:37   

Myślę, że wystawa w Białymstoku na zawsze zagości w moim kalendarzu. Dzięki gościnności i charyzmie Antoniego Popko, którą niewątpliwie posiada nie można pominąć takiej wystawy. Chciałoby się co prawda aby było więcej kur, ale to wszystko jest do zrobienia (wszystko w naszych rękach). Miło było sie spotkać i porozmawiać z hodowcami, w dodatku, że większość wystawców to członkowie naszego Stowarzyszenia. Takie spotkania mobilizują mnie do dalszej pracy hodowlanej, to mnie cieszy, że nie stoję w miejscu. W tym roku zająłem tylko dwie klatki - Totenko i Araukana, ale w przyszłym planuję więcej. Mam również nadzieję, że w przyszłym roku dołączą do nas inni hodowcy, bo każdy hodowca to nowe doświadczenia i możliwość wymiany materiału hodowlanego. Myślę, że każde stowarzyszenie może pozazdrościć takiego organizatora, jak Antoni Popko.

Niestety nie zabrałem aparatu i nie dołączę zdjęć, ale na pewno do zdjęć kolegów dołączy swoje nasz dyżurny fotoreporter Stowarzyszenia - Wandzia Rakoczy.

Pozdrawiam

Przemysław Gąsiorowski
_________________
Przemek
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-15, 22:00   

Ale jesteś złośliwy Staszku. Na tym zdjęciu z "pustym pucharem" mam minę głupiego Jasia.

A przy okazji, cholera, zapomniałem w poprzedniej wypowiedzi powiedzieć o Antku. To drugi obok Jurka Wysockiego gościu ścicha pęk. Niby stoi w cieniu a jednak to on rządzi. I to jak!
 
 
Przemek 


Województwo: mazowieckie
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 28
Wysłany: 2008-12-15, 22:07   

A mnie rozbawił wpis nad moim zdjęciem - Przemysław Karmiący.

Pozdrawiam
_________________
Przemek
 
 
Reticulata 


Województwo: śląskie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 75
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 36
Wysłany: 2008-12-15, 22:50   

Bardzo, ale to bardzo żałuję, że mnie w tym miłym gronie nie było. Niestety praca.
 
 
St. Zera 


Województwo: warm.mazurskie
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 42
Wysłany: 2008-12-15, 23:16   

Aneta. Swoją wypowiedzią na temat zarażenia mojej żony pasją hodowlaną stawiasz kolegów przed poważnym wyzwaniem. Muszą zająć się nie tylko poważną pracą hodowlaną ale również pracą nad żonami.

A teraz poważnie. Wystawa w Białymstoku pokazała, że mamy się już czym pochwalić. Spędzając sporo czasu wśród zwiedzających zauważyłem, że bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się kury ras polskich.

Nie było chyba osoby, która nie zatrzymałaby się przed wystawianymi przez Roberta Żelazowskiego KURACH CHŁOPSKICH czy CZUBATKACH DWORSKICH wystawionych przez Staszka Roszkowskiego. Wśród osób starszych dało się słyszeć "no właśnie, ja pamiętam - kiedyś takie kury były i nikt ich nie zauważał".

Olbrzymie zainteresowanie wzbudziły również wystawione 3 raz w ramach pokazu przez Jurka Wysockiego i Staszka Roszkowskiego LILIPUTY POLSKIE.
Te ostatnie a zwłaszcza koguty wyglądały niemal identycznie jakby były kserowane od jednego.

Nikt też nie przeszedł obojętnie obok ZIELONONÓŻKI KUROPATWIANEJ. Trzeba było odpowiadać na wiele zadawanych pytań na temat tych kur. Dowodem tego jest fakt, że największym popytem cieszył się miesięcznik Woliera z 11/2006r., gdzie zamieszczone zostały artykuły Jarosława Michałka i Grzegorza Cichowicza na temat Zielononóżki.

Cała tę wystawę uświetniały popisy pięknego piania totenko wystawione przez Przemka Gąsiorowskiego i Staszka Olbrysia.

Tak trzymać. Nie mamy się czego wstydzić, choć przed nami jeszcze ogrom pracy hodowlanej.



Pozdrawiam: Stanisław Zera
..........................................
www.mazuria.info.pl
Ostatnio zmieniony przez sroszkowski 2008-12-16, 09:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wanda Rakoczy 



Województwo: Mazowieckie
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 129
Wysłany: 2008-12-16, 23:48   Białysto

Byłam tam!
Nie można było nie być po tych wszystkich dobrych słowach,jakie wcześniej usłyszałam na temat Białegostoku.Tym bardziej, ze nasz Stowarzyszeniowy Kolega i główny Organizator wystawy Antoś Popko jeszcze na wrześniowym spotkaniu w Fijakowie tak zapraszał, tak zabiegał o przyjazd każdego z nas, że niegrzecznie było by zignorować takie zaproszenie.

Tak się złożyło, że dopiero dzisiaj usiadłam do pisania i widzę że już chyba wszystko co najważniejsze zostało powiedziane.
W tej chwili cały pobyt w Białymstoku można już podsumować tylko jednym zdaniem:
Czułam się jak zaproszona do bardzo gościnnego domu dobrych przyjaciół, gdzie gospodarze zrobili wszystko aby gość czuł się jak najlepiej i zawsze miał ochotę wracać do tego domu.

Zorganizowanie wystawy gdzie wszystko jest pod jednym dachem - wystawa w pięknej nowoczesnej sali gimnastycznej, tani nocleg w internacie i stołówka na miejscu, tworzą idealne warunki dla osób przyjeżdżających z innych rejonów Polski.

Ukłon w stronę Organizatorów - Tośku! na Twoje ręce wielkie wyrazy uznania dla Ciebie i pozostałych Organizatorów za Wasz trud i wspaniałą atmosferę panującą przez cały czas naszego pobytu. Troszczyliście się aby wszyscy czuli się dobrze i to na prawdę Wam się udało.

Mieszkam w pobliżu Warszawy, ale miejscem na Ziemii przyjaznym i życzliwym, gdzie zawsze czuję się dobrze jest dla mnie Rzeszowskie. Teraz widzę, że do tego będę chyba musiała dołączyć Białostockie z jego wspaniałymi ludżmi i niepowtarzalną atmosferą.
Szkoda że cały rok trzeba czekać do następnej wystawy, już się wybieram! /a moje kury nie darują mi jeżeli tym razem nie wezmę ich ze sobą/
 
 
Wanda Rakoczy 



Województwo: Mazowieckie
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 129
Wysłany: 2008-12-17, 01:15   Białystok

A teraz kilka fotek uczestników wystawy
- skrzydlatych i nie skrzydlatych, nagrodzonych, uhonorowanych i zwyczajnych "kibiców"

13.JPG
Robert Żelazowski
Plik ściągnięto 11312 raz(y) 116,69 KB

14.JPG
Staszek Olbryś
Plik ściągnięto 11312 raz(y) 113,31 KB

15.JPG
Staszek Zera- na obie ręce,dla siebie i dla Bożenki
Plik ściągnięto 11312 raz(y) 114,06 KB

16.JPG
Przemek Gąsiorowski
Plik ściągnięto 11312 raz(y) 109,96 KB

17.JPG
złota odznaka dla Prezesa
Plik ściągnięto 11312 raz(y) 123,86 KB

18.JPG
gratulacje!
Plik ściągnięto 11312 raz(y) 116,56 KB

19.JPG
szczęśliwi nagrodzeni
Plik ściągnięto 11312 raz(y) 116,34 KB

20.JPG
Plik ściągnięto 11312 raz(y) 140,45 KB

21.JPG
Plik ściągnięto 11312 raz(y) 152,16 KB

23.JPG
za chwilę do domu
Plik ściągnięto 11312 raz(y) 134,3 KB

 
 
Wanda Rakoczy 



Województwo: Mazowieckie
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 129
Wysłany: 2008-12-17, 01:29   Białystok

cd.fotki z wystawy w Białymstoku

1.JPG
Plik ściągnięto 11297 raz(y) 132,81 KB

2.JPG
Plik ściągnięto 11297 raz(y) 132,81 KB

3.JPG
Plik ściągnięto 11297 raz(y) 108,86 KB

4.JPG
Plik ściągnięto 11297 raz(y) 141,04 KB

6.JPG
Plik ściągnięto 11297 raz(y) 141,04 KB

7.JPG
Plik ściągnięto 11297 raz(y) 141,9 KB

8.JPG
Plik ściągnięto 11297 raz(y) 130,9 KB

9.JPG
Plik ściągnięto 11297 raz(y) 147,25 KB

11.JPG
Plik ściągnięto 11297 raz(y) 130,46 KB

12.JPG
Plik ściągnięto 11297 raz(y) 124,37 KB

 
 
Gość

Wysłany: 2008-12-21, 18:42   

Wkońcu udało mi się dorwac do internetu, bo u mnie jak narazie nie sprawny. Patrzę a tu rozmowa o wystawie w Białymstoku bardzo się rozwinęła.
Miło wspominam ten czas spędzony na wystawie. Miłe przyjęcie przez członków Stowarzyszenia Czubatki, ciekawe rozmowy, zakupy nowych mieszkańców do kurnika i umówienie się na kolejne tranzakcje. Choc zakupy zrobione na wystawie okazały się prezentami na Święta, za które bardzo dziękuję Panu Stanisławowi Roszkowskiemu i Panu Jerzemu Wysockiemu od, których dostałem kilka ptaszków.
Rozdanie nagród także przepłynęło w miłej atmosferze. Hodowcy zdobyli po 1 lub 2 puchary, a niektórzy zwycięscy zabłysnęli w oczach sędziów i zdobywali nawet więcej niż 3 puchary. Wtedy to ich uśmiech na twarzach rozciągał się od ucha do ucha lecz nawet Ci co zdobyli po 1 pucharze nie szczędzili uśmiechu.
Tak więc cały przebieg rozdania nagród jak i kosztowania potraw stojących na dużym stole, a także luźnych rozmów między hodowcami odbył się w wesołej i miłej atmosferze.
Niestety te wieczorne spotkanie musiało się kiedyś skończyc i trzeba było czekac do rana na spakowanie ptaków w transportówki i wyjazdu z uśmiechem z powrotem do domu.
 
 
Karol Chmielewski 
OPIEKUN DZIAŁÓW



Województwo: warmińsko - mazurskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 280
Wysłany: 2008-12-21, 18:44   

To wyżej to byłem ja. ;) ;) ;)
 
 
Paweł2304-1990 



Województwo: podlaskie
Wiek: 33
Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 134
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2009-01-06, 13:50   
   Skype: pawelek2304


to na takiej wystawie można nabyć ptaki-chyba nie umiem znaleźć się na takiej wystawie byłem obejrzałem ale ptaków do sprzedania nie widziałem ani nagród, był jakiś plan imprezy gdzieś??
 
 
 
Karol Chmielewski 
OPIEKUN DZIAŁÓW



Województwo: warmińsko - mazurskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 280
Wysłany: 2009-01-07, 16:39   

Paweł2304-1990 pewnie, że można kupić ptaki. ;) Nawet te z klatek wystawowych tylko trzeba popytać wśród ludzi, którzy tam są, a na pewno byś się natknął na hodowce, który wystawił tam ptaki, bo oni stali prawie ciągle gdzieś koło klatek z kurami. Ja akurat mam z tamtąd parkę liliputów od Pana Stanisława Roszkowskiego i akurat mój kogutek jest na 4 zdjęciu (licząc od dołu) u Pani Wandy Rakoczy. ;)
 
 
kukukama 
kukukama


Województwo: mazowieckie
Wiek: 58
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 11
Wysłany: 2009-01-22, 13:21   Targi - wystawy
   Nr Tel.: (022)7943801


Witam! Czytałam Wasze wspomnienia i uwagi z wystawy w Białymstoku - nie byłam : za mało czasu, dość daleko, ale żałuję. Teraz - z tego, co wiem, szykują się targi w Warszawie - w Broniszach i tam na pewno pojadę. Czy macie informacje, jak przedstawia się program i jakie ptaki tam będzie można zobaczyć. Domyślam się, że będą piękne gołębie, ale czy ktoś jedzie yam z drobiem ozdobnym? Pozdrawiam.
_________________
kukukama
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 43