Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Targowisko w Chorzowie przy ul. Barskiej
Autor Wiadomość
darrrrek 


Województwo: Malopolskie
Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 11
Wysłany: 2008-07-18, 20:22   Targowisko w Chorzowie przy ul. Barskiej

Witam !

Jakis czas temu wyczytalem ze w Chorzowie przy ul. Barskiej na targowisku w kazda srode i sobote, odbywa sie jarmark zwierzecy, miedzy innymi mozna tam kupic ptaki. Czy ktos mial okazje tam byc ?? ciekaw jestem jakie ptaki tam mozna kupic ?? i czy warto tam zagladnac ???

Pozdrawiam
Darek
 
 
nyszka 



Województwo: Śląskie
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 238
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-07-18, 21:43   
   Nr Tel.: 694 310 917


Byłam tam raz i już więcej nie pojadę. To jest zwykłe targowisko z ciuchami, na którym okazyjnie wystawiają się okoliczni hodowcy przede wszystkim gołębi i kanarków, można tam znaleźć kilka kurek i to wszystko. Jeżeli targ zwierzęcy to na Śląsku tylko Pszczyna, co drugą niedzielę miesiąca.
_________________
www.agarys.pl
 
 
uzytkownik 


Województwo: woj.slaskie
Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 1
Wysłany: 2008-10-16, 11:46   

Przepraszam , ze wtracam sie do tematu ... ale mam pytanie. A mianowicie czy na tym targu mozna rowniez kupic male pieski? [szczeniaki].


Pozdrawiam i licze na odpowiedz.
Maciej.
Ostatnio zmieniony przez uzytkownik 2008-10-16, 11:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nyszka 



Województwo: Śląskie
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 238
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-10-16, 18:02   
   Nr Tel.: 694 310 917


uzytkownik, widzę, że jesteś ze Śląska, więc jak chcesz kupić szczeniaki to prędzej dostaniesz je na giełdzie samochodowej w Mysłowicach. Jest tam wyznaczony teren na sprzedaż zwierząt. Zawsze był dość duży wybór, od kundelków po psy rasowe.
W Chorzowie nie widziałam nikogo ze szczeniakami.
_________________
www.agarys.pl
 
 
uzytkownik1 


Województwo: Slaskie
Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 1
Wysłany: 2008-10-16, 18:39   

Aha, no coz....do Myslowic mam daaleko..myslalem ze w tym Chorzowie cos dostane. Wiem tez ze jest targ w Bedzinie - ale tam to podobno w dni targu jest duzo zlodziejstwa , zreszta i tak mam tyle samo drogi jak nie wiecej co do Myslowic.(moge polegac tylko na komunikajce miejska;/) A nie wiesz/ nie wiecie czy jest gdzies taki 'psi targ' w np. Bytomiu, Siemianowicach, ?Tarnowskich Gorach?

Pozdrawiam
_________________
Blad podczas logowania :/
Ostatnio zmieniony przez uzytkownik1 2008-10-16, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Matrix 


Województwo: śląskie
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 13
Skąd: południe Polski
Wysłany: 2008-10-16, 18:59   

Darek, żaden szanujący się hodowca nie będzie sprzedawał szczeniąt na targu. Jesli interesuje Cię konkretna rasa psa to szukaj w ogłoszeniach / w każdej gazecie /, możesz też zawsze pojechać do schroniska i wybrać psa dla siebie - może warto się nad tym zastanowić ... a na Śląsku macie sporo schronisk ... Możesz zasięgnąć informacji w Związkach kynologicznych są w Katowicach, Bytomiu, Chorzowie, Zabrzu, Rybniku, Będzinie, Raciborzu.
 
 
 
nyszka 



Województwo: Śląskie
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 238
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2008-10-17, 10:57   
   Nr Tel.: 694 310 917


Matrix, pozwól, ze się z Tobą nie zgodzę. Co to znaczy szanujący się hodowca nie będzie sprzedawał na giełdzie? Czyli, że niby co ptaki też?, bo to przecież zwierzęta, więc szanujący hodowca nie powinien tam jeździć i sprzedawać swoich nadwyżek hodowlanych. Może narażę się kilku hodowcom psów, ale znam takich którzy wolą szczeniaki utopić, niż sprzedać, czy oddać tylko dlatego, że pies nie ma odpowiednich "parametrów", aby jak to nazywają nie zasmradzać sobie w papierach. Np. na Mysłowickiej giełdzie można kupić tak jak już pisałam od kundelka za 50zł., po psy rasowe z rodowodami za 1000-1500zł. I niejednokrotnie można zobaczyć rodziców tych szczeniaków. Jeżeli chodzi o kupno np. przez internet, bo tak też można, to tak naprawdę jesteśmy zdani na uczciwość sprzedającego. Ile to razy ludzie dali się naciągnąć.
uzytkownik1, chyba nie zależy Ci na rasowym piesku, więc ta druga propozycja Matrix'a, byłaby bardziej pomocna. Spróbuj w jakimś schronisku, mają tam nie tylko dorosłe psy, ale też coraz częściej szczeniaki, oddane bo prezent się nie podobał :? itp.
Nie słyszałam jeszcze o żadnej psiej giełdzie na Śląsku.
_________________
www.agarys.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12