Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kamil Kowalski
2006-08-29, 18:54
PROPOZYCJE KONKURSÓW !!!
Autor Wiadomość
Tiplerek 
Hodowca gołębi



Województwo: Podlaskie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 140
Skąd: Białystok
  Wysłany: 2006-08-29, 15:14   PROPOZYCJE KONKURSÓW !!!

Bartek nie mysle ze sie czepiam, mimo iz odpowiedzialem na Twoje Konkursy to jest to zle zorganizowane poniewaz:
-brak nagrod
-brak daty Ich zakonczenia
-normalne ze Ja wystawilem Pawiki ale jak ktos wystawi Kariery to ze ze Mna wygra
-Ludzie moga wystawiac nie swoje Golebie badz Inne Ptaki
-nie ten Dzial co trzeba bylo Je dac (Pan Stanislaw juz o tym mowil "Administracja", skontaktowac sie z Nia)
-Bezsensowne Posty pisanie w kazdym Dziale
To wszystskie bledy ktore popelniles robiac Te Konkursy.
I jeszcze jeden najwazniejszy nie powinno pisac na Miss/Mistera Poloni, tylko Rasy w Telewizij jest Polonia ale nie w Hodowlach Ptakow bez sensu :!:
Napisalem Ten Post poniewaz jestem Redaktorem, i musze dbac o wyglad Forum i jego opinie. Nie wiadomo jeszcze co sie stanie z Ta sprawa
_________________
Hodowca gołębi:

-Budapesztański Wysokolotny

Kontakt:
robertr012@o2.pl
Ostatnio zmieniony przez mirek_60 2011-05-07, 12:48, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-29, 15:36   

Bartek, chłopie, zrobiłeś straszny bałagan. Tiplerek ma rację. To musi być dobrze najpierw przemyślane, potem poddane pod ewentualną dyskusję a dopiero na końcu ogłoszone. Ty nie masz prawa organizować takich konkursów bo nie jesteś administratorem, moderatorem ani nawet redaktorem forum.
 
 
Tiplerek 
Hodowca gołębi



Województwo: Podlaskie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 140
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-08-29, 15:51   

Panie Roszkowski wiec co z tym fantem zrobimy :roll: :?:
_________________
Hodowca gołębi:

-Budapesztański Wysokolotny

Kontakt:
robertr012@o2.pl
 
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-29, 16:06   

Do kosza. Potem - regulamin, ewntualne nagrody, terminy. Wróci Kamil z roboty to zrobi tu porządek.
 
 
Tiplerek 
Hodowca gołębi



Województwo: Podlaskie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 140
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-08-29, 16:23   

I tak trzymac nagrody nowe Konkursy bedzie fajnie Ja zrobie dobrze fotki :-P
_________________
Hodowca gołębi:

-Budapesztański Wysokolotny

Kontakt:
robertr012@o2.pl
 
 
 
sroszkowski 
Specjalista
Założyciel Forum!



Województwo: mazowieckie
Pomógł: 7 razy
Wiek: 69
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1788
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-29, 16:33   

A może sam "bartek" opracowałby regulamin takiego konkursu. Ty też masz widzę głowę na karku. Może we dwóch... Moim zdaniem nie powinno być zbyt wiele kategorii. Nie wyobrażam sobie też żadnego jury. Najlepiej jakby fotki z krótkim opisem poddać pod ogólne głosowanie. Z tym że każdy zarejestrowany użytkownik miałby tylko, powiedmy, trzy głosy w każdej kategorii, bo inaczej byłoby totalne nabijanie licznika.
Proponuję kategorie
1. Drób wodny
2. Bażanty
3. Kury
4. Gołębie
5. Egzotyka
Liczyłaby się nie tylko uroda ptaka ale też "pomysł" na zdjęcie.
Termin długi, na przykład, trzymiesięczny.
Nagrody? Mogę coś uszknąć z wydawnictw Woliery. Ale mogą też być nagrody prywatne.
Wśród samych użytkowników też powinno się rozlosować nagrody.
 
 
Tiplerek 
Hodowca gołębi



Województwo: Podlaskie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 140
Skąd: Białystok
Wysłany: 2006-08-29, 17:07   

Wspanialy pomysl to co Bartek chcesz ze Mna opracowa Regulamin Konkursow, Ja jestem za :-o :?:
_________________
Hodowca gołębi:

-Budapesztański Wysokolotny

Kontakt:
robertr012@o2.pl
 
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-08-29, 18:52   

Tiplerek, BRAWO! Brawo! Pilnuje Pilnuj ;-)
już robie porządek ;-)
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-08-29, 20:29   

Do Bartka:
Bartek chłopie !!!


Pierwsza sprawa CZY CZYTAŁEŚ STATUT FORUM? Jak nie to już Ci mówie jakie wykroczenia robisz:

4. Stosuj się do tzw. dobrych obyczajów i dobrego smaku.

15. Jeśli chcesz napisać nowy temat - nazwij go tak
aby opisywał maxymalnie treść postu. Wszystkie
tematy typu "Kupie", "sprzedam", "Koniecznie zobacz" itp.
- nie mówiące nic konkretnego o poście będą zmieniane
lub kasowane.

17. Za nim coś napiszesz przez chwile pomyśl! Jest tyle działów na forum… dbaj o porządek i pisz wszystko we właściwych działach oraz w właściwych tematach!


A tu coś ode mnie:

9. „Woliera.pl” zastrzega sobie prawo do kasowania
ogłoszeń bez podania przyczyny.

16. Wszystkie posty mało nawiązujące do danego tematu na forum będą przenoszone lub kasowane!

Posty, które nie będą spełniać w/w wymagań, będą
usuwane z forum lub przenoszone do KOSZA przez
administratorów.





I teraz konkrety Błagam nie śmieć! Te konkursy mogłeś napisać w jednym temacie z uwzględnieniem całej grupy ptaków czyli: Kury, Bażanty, Papugi, Kaczki, Egzotyka itp…
Z tego konkursu mało wynikło- jeśli organizujesz pisz konkretnie, ja na przykład po przeczytaniu tych wszystkich postów nie wiem czy to konkursy na najładniejszego ptaka, który jest na fotografii czy to może konkurs na najładniejszą fotografie…
To akurat mogłeś nie wiedzieć że lepiej uzgodnić konkurs z Administracją no chyba że konkurs organizujesz sam i Ty fundujesz nagrody to wtedy Oki nie wtrącamy się… albo jeśli robisz konkursie (coś jak zagadki) i nagrodą są punkty „zagadkowe”.
Niestety nic nie napisałeś o nagrodach …hmmm ale co tam nie samymi nagrodami człowiek żyje, Przed jakimkolwiek konkursem powinno się napisać regulamin –tak dla formalności i w przypadku niedomówień. OD konkursów Jest ODPOWIEDNI DZIAŁ nazywa się Konkursy/Gry/Zabawy/Zgadywanki , zawsze można poprosić o przyklejenie tematu albo coś (ja nie gryzę[jeszcze])


Bartku piszesz masę postów które składają się po „kilka wyrazów” - nie przesadzajmy, rozumiem napisać kilka wyrazów ale istotnych i wnoszących coś do tematu podam Ci lepiej przykłady to zrozumiesz o co mi chodzi (to są cytaty Bartka w oryginale):

A malafiere to co za kury?Może masz ich zdięcie?

Zanim zadasz pytanie o fotkę danej rasy zobacz np. na http://www.woliera.com/index.php?pid=193 tu masz sporo ras opisanych!

E tam nie chce mi się szukać (jak komuś się nudzi to niech popatrzy) , tak czy tak jest masa tego… Bratku proszę Cię weź sobie do serca to:
17. Za nim coś napiszesz przez chwile pomyśl! Jest tyle działów na forum- dbaj o porządek i pisz wszystko we właściwych działach oraz w właściwych tematach![/i][/size]
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
fasola1980 
Maniek



Wiek: 43
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 111
Skąd: Wysogotowo (Poznan)
Wysłany: 2006-09-20, 23:17   

Dobrywieczor , dzien dobry, nie wiem jak was przywitac bo pozno juz troche ale spac nie moge chcialbym zaproponowac KONKURS ktory brzmial by "Najciekawsze zdjecie z waszym pupilem" Daje wolna reke co do wyboru zwierzaka moze to byc nawet dinozaur (jezeli ktos ma tak owego zywego :) ) ) Zwyciezce wydelegowali by oczywiscie dzialacze forum (administratorzy, redekcja itp) a za pierwszych 5 miejsc jakies punkty mozna by bylo dodac do klasyfikacji ogolnej (mysle o tych pkt z zagadek). 1 msc 10 pkt i po trochu w dol az do 5 msca . Rozwazcie to prosze . PAPAPAPA ide spac juz. :)
_________________
<lol>
Ostatnio zmieniony przez fasola1980 2006-09-20, 23:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krzysiek Prokop 
REDAKTOR



Województwo: warm.-maz.
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 865
Wysłany: 2006-09-21, 11:57   

Trochę za dużo tych etapów, po co aż tyle... :-/ ?? Nie lepiej od razu zwycięzców wybrać??
 
 
wanted 
wanted



Województwo: pomorskie
Pomógł: 34 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 1773
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Ostrzeżeń:
 9/6/9
Wysłany: 2006-09-21, 16:48   

Jest bardzo prosty sposób.Otóż utwóżcie kilka grup tematycznych (np.drób wodny,drób grzebiący,ptaki dzikie,papugi itp.)Każdy kto b ędzie chciał wysłać fotke-musi wybrać odpow.miejsce (temat). Pod fotką niech będzie opcja "oceń" i każdy z userów będzie mógł ocenić fotkę w skali od 1 do 10 punktów.Punkty dodawane do siebie będą tworzyć średnią i tak się wyłoni najlepsze foty np.na 1-szym etapie.W następnym etapie oceny udział brać będą tylko "obsługa forum" która wybrała by po 4-5 najlepszych fot w każdym temacie i przedstawiła je wtedy do oceny całkowitej na forum-wszystkim userom (ponownie w skali 1-10p.) i tak wyłonili by się zwycięzcy w danych kategoriach. Z tych zwyciezców tych kategorii (1 m-ca)- Kamil lub p.Roszkowski wybrali by najlepszą 1 fotę. :lol:
No i koniec,co tu się wysilać i rozdrabniać. :evil:
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
www.aviornis.com.pl
 
 
 
fasola1980 
Maniek



Wiek: 43
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 111
Skąd: Wysogotowo (Poznan)
Wysłany: 2006-09-21, 19:02   

Mysle ze wanted wyrazil sie jasno co do konkursu bartka i jest to na tyle przejzyste ze moglo by wejsc w zycie a czy ktos wypowie sie co do MOJEJ PROPOZYCJI???????
Ktos to zaakceptuje????????????????????????????????????????????????????????????????
_________________
<lol>
 
 
 
majawn 
Loża zasłużonych



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 7 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 836
Skąd: Gm. Jastrząb
Wysłany: 2006-09-21, 19:09   

fasola 1980, moim zdaniem to fajny pomysł.
Maja
 
 
anna czarnota 
Loża zasłużonych



Województwo: .;...
Pomogła: 6 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 15 Lip 2006
Posty: 355
Wysłany: 2006-09-21, 19:36   

Ja też to popieram im mniej etapów tym lepiej, bardziej przejrzyście.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14