Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sugestie/Porady/Skargi i żale/Komplementy
Autor Wiadomość
kacpisułtan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-15, 21:29   

Kamil Kowalski, w empikach te kilka sztuk rozchodzi się w naprawde szybkim tempie...
Ja osobiscie jestem prenumeratorem woleiry i to uważam za najlepsze rozwiązanie :!:
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-15, 21:50   

a mozna wiedzieć gdzie w empiku brakuje magazynu? w jakim mieście?

:hahaha:
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
kacpisułtan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-15, 21:52   

Chociażby w Warszawie. Niedawno bylem i widzałem że niama ;)
Ostatnio zmieniony przez kacpisułtan 2007-10-15, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mirass 
Egzotyk



Województwo: podkarpackie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 837
Wysłany: 2007-10-15, 21:57   

A ja byłem w Krakowie przez kilka dni i z tego co widziałem to nie ubywały zbytnio. Spędzałem tam dużo czasu i małe zaciekawienie było tymi gazetami a jeśli ktoś kupił to za chwile uzupełniali :)
_________________


http://puzz.info.pl/?p=ZMr5AZ9DjzbJ
 
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-15, 21:59   

w warszawie jest kilka empików może to przypadek.

np w Krakowie jest dostępna. To samo w Katowicach i w Wrocławiu.

Ale skoro nie ma w warszawie to .. nic prostszego.. od tego jest prenumerata :P
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
kacpisułtan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-15, 22:08   

Kamil Kowalski napisał/a:
od tego jest prenumerata

Dokładnie. Też tak uważam, najlepiej jest zaprenumerować i problem mieć z głowy :!:
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-10-15, 22:23   

Kamil, z różnych przyczyn nie chcę prenumerować Woliery, w najbliższych miastach nie ma empiku :(

Do najbliższego kiosku, gdzie można dostać magazyn mam 25 km i .... w tym roku kupiłam tam numer sprzed roku :|

Absolutnie nie piszę tego w formie pretensji ... Po prostu w małych miejscowościach naprawdę są problemy z dostaniem Woliery, a nie każdy może sobie pozwolić na prenumeratę :)
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-15, 23:09   

to już zależy od mentalności właściciela danego kiosku, sklepu itp.
Prowadzę "salonik prasowy" i mówię wam wystarczy poprosić właściciela sklepu,kiosku itp by po prostu zamówił dany magazyn, gazetę, bajkę, czasopismo itp - z tym nie ma problemu - "sprzedawca" też na tym nie straci bo nie sprzedana prasa idzie do zwrotu i on za nią nie płaci [ w najgorszym wypadku może wyjść na idiot*, że zamawia (prosi o jakiś magazyn) a potem nie sprzedaje] - poproście waszego sprzedawce żeby na "wuzetce" -dowodzie dostawy prasy/tzw zwrotach napisał prośbę o przysyłanie po jednym nr danego magazynu.
Ale jeśli dany kiosk nie sprzeda ani jednej sztuki danego magazynu przez dwa albo trzy nr'y to dostawca prasy przestaje przysyłać magazyn - wtedy znowu "kioskarz" musi się "prosić" o przysyłanie gazetki.

Wydawnictwo jakiekolwiek [i tu nie że ja bronie ZAGRODE czy inne wydawnictwa] NIE MA MOŻLIWOŚCI WYSYŁANIA PRASY DO POJEDYNCZYCH SKLEPIKÓW NA WIOSKACH,W MIASTACH itp. wszystkim tym zajmują się firmy rozprowadzające prasę np Ruch, Garmond, Kolporter i inne...

Inna sprawa- przeliczcie ile tak na oko jest sklepów z prasą w Polsce - MILIONY.
a nakład tego typu magazynów jest ok 2000 szt. Więc logicznym jest ze magazyn nie może być w każdym sklepie.

a czemu nie korzystacie z prenumeraty przez ZINA? prenumerata internetowa... hmm chyba nawet nie musicie zamawiać prenumeraty możecie zamówić pojedynczy egzemplarz - i E-WOLIERA kosztuje połowę taniej i macie ją w ciągu sekundy.
_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-10-16, 09:15   

Zgadzam się z powyższy w 100% :)
JAk pisałam, wyjaśniałam, a ie wylewałam żale ;)

Pomysł z poproszeniem właściciela kiosku rewelacyjny !!! Szkoda, że wcześniej na to nie wpadłam ;) :d
 
 
AL 
Specjalista
Administrator Alicja Pańka



Województwo: Śląskie
Pomogła: 72 razy
Wiek: 67
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 2454
Wysłany: 2007-10-16, 15:51   

Luśka, Ja tak zrobiłam,w najbliższym kiosku ruchu podałam indeksy Woliery i Nowej Exoty i zawsze magazyny na mnie czekają, przychodzą nawet wydania specjalne,jeżeli z różnych wzgldów nie odbiorę nowego egz.to nie ma problemu - leży w kiosku i czeka na mnie :D
Prenumerata jest dobra ale nie każdy może zapłacić taką kwotę od razu,więc pozostaje kiosk
Ostatnio zmieniony przez AL 2007-10-16, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Luśka 



Województwo: mazowieckie
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 1531
Wysłany: 2007-10-16, 16:09   

AL napisał/a:
Luśka, Ja tak zrobiłam,w najbliższym kiosku ruchu podałam indeksy Woliery i Nowej Exoty i zawsze magazyny na mnie czekają, przychodzą nawet wydania specjalne,jeżeli z różnych wzgldów nie odbiorę nowego egz.to nie ma problemu - leży w kiosku i czeka na mnie :D
Prenumerata jest dobra ale nie każdy może zapłacić taką kwotę od razu,więc pozostaje kiosk


No i super, musze pogadać z nasza pnią Gabrysią ;)

Zdaje sobie sprawę z tego, że prenumerata to jednorazowy wydatek, dla niektórych osób spory i z tego względu kupują pojedyncze numery :)
nie nie blokuje kwestia finansowa, ale kilka innych, więc skutek taki sam - wole kupować pojedyncze numery ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12