Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Hodowla Bażantów w celach handlowych
Autor Wiadomość
www.CzubatkaPolska.pl 



Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 152
  Wysłany: 2006-07-05, 17:12   Hodowla Bażantów w celach handlowych

Witam chcialem sie dowiedziec jak stoi sprawa zbytu owego ptactwa poniewaz interesuje mnie inwestycja w rozmnazanie tych ptakow dla celow handlowych

chodzi po prostu o chec sprzedarzy bazantow czy moze sa jakies strony internetowe w tej tematyce badz ktos z forum wie gdzie moga odbywac sie jakies tego rodzaju targi itp
 
 
Damian Gancarz


Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8
Wysłany: 2006-07-05, 17:13   

witam Panów. Odpowiem po kolei na wszelkie tu postawione do mnie pytania:)
wieć co do pierwszego
Wie Pan co ja myśle o robieniu tego dla kasy??
to poprostu totalne głupstwo, choć mozna robic to dla forsy,ale obecnie naż rynek jest tak zapchany , że szkoda sobie tym głowy zawracać!
po drugie żeby robić to dla kasy potrzeba poświecic chodowli praktycznie połowę dnia (no chyba, że bezie pan miałz 3 parki np. Cabotów lub argusów od których odchowa Pan młode to spokojnie te 4 gora 5 godzin dziennie wystarczy:)) ).ale raczej to jest niemozliwe bo kupic te ptaki płodne nie jest proste a po drugie cena parki to około 6 tyś. zł!!
Powiem tak jestem miosnikiem kuraków i choduje to dla przyjemności i moje ptaki nabywam od takich samych napaleńców .Handlarzy unikam jak ognia bo juz 2 razy się przejechałem i więcej nie chcę.
Po 3 jeśli n ie miał pan stycznosci nigdy z ptyakami z rogziny kuraków to raczej nie rozkręci Pan biznesu zbyt szybko a koszty poniesione na starcie nie wrucą sie nawet po 2 , 3 latach!!a co do stronek to poroszę za jakies 2 tygodnir zaglodnoc na stronke www.woliera.pl i w dziale bażanty będzie poddział z linkami do stron o tych ptakach.
 
 
bażant 


Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 49
Wysłany: 2007-07-16, 23:09   

Czemu ma się nie dać hodować bażantów dla pieniędzy. Bazanty to ptaki z natury dzikie ale naprawde da się je okiełznać.
Ostatnio zmieniony przez Iro_mak 2010-05-31, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14