Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kamil Kowalski
2007-03-05, 20:54
Komentarz do zawartej transakcji -TYCH CO NIE POLECAMY!
Autor Wiadomość
jaras 



Województwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 106
Skąd: Unisław
Wysłany: 2007-03-05, 20:50   Komentarz do zawartej transakcji -TYCH CO NIE POLECAMY!
   Nr Tel.: 663 449 801


Ostrzegam Koleżanki i Kolegów przed handlarzem drobiem z Warszewic.Na razie nie znam nazwiska,ale mam jego nr telefonu,więc wkrótce się dowiem reszty.Kupił u mnie kurczaki zielononóżek(prawie dwutygodniowe-za cene jednodniówek) i teraz ma pretensje,że połowę stadka stanowią koguty.Dzwonił do mnie i szantażem ("wiem,co mam zrobić... załatwię cie w internecie... "itd) próbował wymusić wymianę kogutów na kurki. Muszę przyznać,że jestem wzburzony,bo jeszcze nie spotkałem się z takim kontrahentem. Rozumiem zarzuty o chorobie lub innych wadach ptaków,ale taki, że połowa stada kurcząt to koguty?
_________________
Pozdrawiam Jaras
www.ekofarma.prv.pl
Ostatnio zmieniony przez Kamil Kowalski 2007-03-06, 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karpik 


Województwo: Podkarpackie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 235
Wysłany: 2007-03-06, 18:38   

Ma gostek tupet!! Kupił taniej i jeszcze ma wonty?? Ja pocieszyłbym go tym że na jesień będzie miał sporo rosołów :D .
 
 
Kamil Kowalski 
Loża zasłużonych
Założyciel Forum!



Województwo: Małopolska
Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 1831
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-04-18, 19:29   

Ostatnio kupiłem przepiórki Chińskie ( widziałem gościa na allegro że sprzedaje) napisałem maila , rozmawialiśmy telefonicznie - sympatyczny gość...
Zamówiłem:
- Parkę Białych
-Parkę Srebrnych
- dwie samice Standard

A Otrzymałem Parkę Białych, Parkę Srebrnych i PARKE STANDARD


TA OSOBA Z ALLEGRO NAZYWA SIĘ (MA nick na allegro) Beata_Nowak-B1
a to jest jego dział na allegro - http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4722040


NIE POLECAM!


ale to nie jest najgorsze:


:!: Co otrzymałem :!: :


DWA BIEDAKI:





Ptaki zapakowanie były (6 przepiórek w paczce 10 cm x 20cm Weźcie linijkę jaki to Małe pudełko!!

Ptaków nie odesłałem - bo o dwie przepiórki afery nie będę robił - a poza tym żal męczyć bardziej te ptaki - Gościowi napisałem tylko ze paczka doszła i nic więcej nawet nie mam zamiaru mu nic więcej pisać.... bo Szkoda na takich nerwów!



TA OSOBA Z ALLEGRO NAZYWA SIĘ (MA nick na allegro) Beata_Nowak-B1
a to jest jego dział na allegro - http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4722040


NIE POLECAM!

P4110261.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 749 raz(y) 43,57 KB

P4110264.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 730 raz(y) 82,54 KB

_________________



>> Phelsuma - Hodowala Phelsum >> Solary - Systemy solarne >> Spis Hodowców >> Koszulki dla Hodowców >> Darmowe Książki
Ostatnio zmieniony przez Kamil Kowalski 2007-04-18, 19:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Rocki 
Robert



Województwo: Mazowieckie
Pomógł: 25 razy
Wiek: 34
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1290
Wysłany: 2007-04-18, 19:44   

Z tego co sie zorientowałem Kamil to ta osoba od której kopiłeś przepiórki to chyba handlarz ptaków, który skupuje ptaki nie wiadomo skąd za niska cenę, a później sprzedaje na allegro.
O swoich ptakach wie niewiele, ponieważ nigdy nie pisze inf. o nich i kiedyś próbował sprzedać modrolotkę żółtoczapeczkową jako modrolotkę czerwonoczelną...
 
 
Krzysiek Prokop 
REDAKTOR



Województwo: warm.-maz.
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 865
Wysłany: 2007-04-18, 20:43   

No to niezły z niego przekręt 8) Wiecie co, ale nie wyobrażam sobie jak tak można bezmyślnie się zachować, co prawda tego chyba bezmyślnością nazwać nie można tylko głupotą !!! :x
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2007-04-20, 16:13   

ja tesz znam taka cwaniaczke zamówiłem u niej kurke biuałoczuba czarnego a otrzymałem jakiegoś popapranca.Wysłała mi ja za pobraniem i mowiła ze za kurke z wysyłka zapłace razem 42 złote.(w tym 25 zł za ptaka) a zapłaciłem 55zł.
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
jakub 
HODOWCA PTAKÓW



Województwo: wielkopolskie
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 852
Skąd: oborniki
Ostrzeżeń:
 4/6/9
Wysłany: 2007-06-21, 15:24   

isc na policje jesli wartosc przekracza 50zł
_________________
Jeżeli masz jakieś pytanie, interesuje Cię opis jakiegoś ptaka to napisz do mnie na PW bardzo chętnie pomogę.
 
 
 
Magda Żółć 


Województwo: pomorskie
Dołączyła: 14 Maj 2011
Posty: 25
Wysłany: 2011-08-26, 15:39   

Zaczynając hodowlę zielononóżek skusiła mnie oferta pewnego człowieka, który sprzedawał roczne już kury. Nie znając jeszcze WOLIERY zakupiłam kurki, czego teraz żałuję. Fakt, że człowiek ten najprawdopodobniej do naszego grona nie należy, daje Wam szansę, że nie trafi się wam bieda z nędzą.
Pan Krzysztof W. jest z pomorskiego, handluje zielononóżką na bardzo szeroką skalę, hoduje w zamknięciu! w związku z czym kury dotarły z gołymi pleckami i kuperkami, z tym okropnym przyzwyczajeniem dziobania i wyskubywania piór. Aby tego nie robiły lub aby to było mniej skuteczne poobcinano im dzióbki, u kilku sztuk zauważyłam krwawe pajączki. To wszystko zobaczyłam dopiero jak mi je dostarczył. Być może i są szczepione i na" odpowiedniej " paszy chowały się zdrowo, ale u mnie zaczęły się kłopoty. Dodam, że jak każdy z was dbam o moje ptactwo, i niczego im nie brakuje. Niestety kilka sztuk już mi padło. Weterynarz nic nie pomoże, bo po sekcjach ani razu nie stwierdził żadnej popularnej choroby.
Jedna kurka ma tak straszna wadę postawy, że jak stoi to wygląda jak pingwin i podpiera się skrzydełkami.
Uczulam wszystkich na tego pana.
_________________
marylka
Ostatnio zmieniony przez Iro_mak 2011-08-26, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hodowca 


Województwo: świętokrzyskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 94
Wysłany: 2011-08-26, 19:42   

Lepiej usuń jego nazwisko bo czasami możesz mieć porzez to kłopoty. Myśle że wystarczy napisać pan Krzysztof W. z woj. pomorskiego oraz jeżeli znasz to dokładną nazwe miejscowości.
 
 
Anku 
ptakolub



Województwo: mazowieckie
Dołączyła: 19 Lip 2011
Posty: 30
Wysłany: 2011-08-27, 21:47   

Cytat:
Ptaki zapakowanie były (6 przepiórek w paczce 10 cm x 20cm Weźcie linijkę jaki to Małe pudełko!!



to już jest skandal. Ja bym mu strzeliła taki komentarz na allegro że ....
echhh.. serce boli.
 
 
Magda Żółć 


Województwo: pomorskie
Dołączyła: 14 Maj 2011
Posty: 25
Wysłany: 2011-08-27, 23:08   

Tak ,wiem ,to bardzo ryzykowne było ale myślę że i tak moja opinia nie zmieni tego procederu.Miejscowości nie pamiętam bo ptaki mi przywiózł.Dzięki
_________________
marylka
 
 
andrzej-1948 


Województwo: kujawsko - pomorskie
Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 30
Wysłany: 2011-08-28, 09:35   

Z kupnem to wygląda tak kura na przykład kosztuje 20 zł
poczta bierze pacz kie na wagę i jak jest dobrze karmiona to paczka jest cięższa i przesyłka droższa i tu może być różnica
U mię poczta bieżne przeciętnie za paczkę 36 zł
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17