Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Który Inkubator z Gostynia?
Autor Wiadomość
elmoo23 


Województwo: łódzkie
Wiek: 45
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: 2011-04-17, 22:07   Który Inkubator z Gostynia?

Witam !!!
Chciałbym nabyć jakiś dobry inkubator .Ostatnio na allegro zainteresowały mnie dwie propozycje z Gostynia .Jeden to model:http://allegro.pl/inkubator-klujnik-isa2-02slux-140jaj-kury-gostyn-i1568693350.html a drugi to:http://allegro.pl/inkubator-almu2-02sl-firmy-fest-i1546928957.html
Nie są to inkubatory najtańsze ,więc bardzo prosze o rade wszystkich tych którzy mieli doczynienia z tymi dwoma modelami inkubatorów .Jakie są plusy ,a jakie minusy korzystania z obu tych modeli .
A może jakieś inne propozycje ?
Pozdrawiam
_________________
K.Tyszko
 
 
Beniu 


Województwo: łódzkie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 24
Wysłany: 2011-04-18, 17:21   

Ja mam taki inkubator tej firmy, tyle,że mój posiada trzy szuflady z rolkami + dolna na klucie. Nie ma za to automatycznego uzupełniania wody i muszę sam pilnować i uzupełniać, ale jest ok. Ogólnie nie mogę powiedzieć o nim złego słowa, na 53 włożone jajka wylęgło mi się29 kurczaków, jednak to,że reszta się nie wylęgła nie jest to wina inkubatora, część była niezalężona część zamarła w jajkach... Nie wiem, ile prądu pobiera, jeszcze nie przyszedł rachunek:) Dobrze trzyma temperaturę, jest dość szczelny, polecam. Na forum znajdziesz post o tych inkubatorach, wiem bo sam szukałem wcześniej informacji o tym producencie.
_________________
Beniu
 
 
elmoo23 


Województwo: łódzkie
Wiek: 45
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: 2011-04-18, 22:05   

Dzięki bardzo za odpowiedz . Której firmy masz ten inkubator ISA czy FEST ?Co do postów ,to widziałem kilka ,ale np Festa jedna osoba bardzo polecała ,a druga pisała o tym ,ze podczas 2 lęgu siadł mu całkowicie ten inkubator i odradzała ,więc juz zgupiałem i sam nie wiem co wybrać .O inkubatorach Isa czytałem post tylko pozytywny ,ale na aukcji allegro nic nie wspomniano o gwarancji i testach ,poza tym festa jest firmą bardziej znaną .
Myślałem jeszcze o Heka ,ale tam taki bardzo dobry i zaawansowany inkubator to wydatek rzędu 4000 zł .Gdyby firma wprowadziła sprzedaż ratalną ,to można by było sobie pozwolić na taki wydatek .Ktoś pisał ,że Heka sprzedaje na raty ,zadzwoniłem ,a ktos mnie odesłał do Banku po kredyt .Śmiech mnie ogarną, bo wiadomo banki zarabiają na kredytach jak cholera i biorąc 4000zł kredytu ,pewnie musiałbym spłacić ok 5500.Także obsługa w Heka,szkoda gadać .Jestem przekonany ,że wprowadzając sprzedaż na raty firma ta tylko by zyskała wzrost sprzedaży inkubatorów .
Pozdr.
 
 
Beniu 


Województwo: łódzkie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 24
Wysłany: 2011-04-19, 20:21   

Ja mam FESTA. Też czytałem o nim ,że na początku siadł sterownik i musiał od razu wymieniać, więc najlepiej kupować u producenta, wtedy nie ma problemu z gwarancją. Mnie się trafił akurat w porządku, póki co nie mam z nim problemów, dlatego polecam.
_________________
Beniu
 
 
elmoo23 


Województwo: łódzkie
Wiek: 45
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: 2011-04-24, 20:29   

Nadal czekam na opinie na temat inkubatorów .Jaki byłby najlepszy ? Czekam takze na opinie kogos kto ma inkubator firmy ISA z Gostynia ,bo przyznam szczerze ,ze ten proponowany na allegro wyglada bardzo ciekawie i profesjonalnie .No ,ale to tak jakby oceniać książke po okładce .Więc najlepiej jak odezwie się ktoś kto używał inkubatory firmy ISA .
Pozdr.
 
 
elmoo23 


Województwo: łódzkie
Wiek: 45
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: 2011-04-29, 22:11   który inkubator wybrać?

Zamieszczam adres strony http://allegro.pl/inkubat...1568693350.html
Co sądzicie o tym inkubatorze? Czy wart jest on swojej ceny ?
Czy ma ktoś może ten inkubator lub inny tej firmy ?
_________________
K.Tyszko
 
 
bigber 


Województwo: slaskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 54
Wysłany: 2011-06-28, 08:49   

dołańczam się do pytania czy ktoś go ma jaka jest skuteczność jak z obsługą i awaryjnością
 
 
koklas 


Województwo: śląskie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Kłobuck
Ostrzeżeń:
 9/6/9
Wysłany: 2011-06-28, 09:39   

ja posiadam inkubator ISA
Wszystko to co napisane w aukcji to prawda.
Polecam te inkubatory
 
 
AndrzejS 


Województwo: małopolskie
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 65
Skąd: Kamyk
Wysłany: 2011-06-28, 20:23   

Mam ten model od trzech sezonów i nie miałem z nim żadnych problemów, bardzo dobry układ sterujący, brak wahań temperatury i wilgotności, inkubator godny polecenia.
Andrzej
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12