Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Kurniki - Mój kurnik

akiwo - 2010-08-17, 16:33
Temat postu: Mój kurnik
Witam wszystkich serdecznie !
Na początku chciałabym się przedstawić ponieważ nie lubię anonimowości :) Mam 14 lat,nazywam się Wiktoria i mieszkam 10 km pod Toruniem,koło Łysomic ( może komuś to coś mówi,a bynajmniej mam nadzieję.)Strasznie podobają mi się kury i indyki dlatego postanowiłam namówić rodziców na kurnik.
Mój kurniczek jest w trakcie budowy,lecz do jutra będzie skończony(wstawię zdjęcia.)
Będę wdzięczna za rady i pomoc,ponieważ jak mówiłam dopiero zaczynam i na pewno Wasze doświadczone rady mi się przydadzą :) Zamówiłam już 3 kurki na allegro oraz jedną parkę liliputków i jedną parkę sebrytków. Nie mogę się doczekać kiedy do mnie przyjdą :ops:

Kilka zdjęć :



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam!

pollobo - 2010-08-17, 17:22

Spora ta zagroda. I spory kurnik.
Jakbyś podała wymiary kurników, albo kurnika. Będziesz trzymała wszystkie w jednym kurniku czy będziesz miała 3 oddzielne?
Jak będziesz ocieplała kurnik to pamiętaj żeby nie robić tego styropianem (myszy).
Fajnie się to zapowiada. ;)

akiwo - 2010-08-17, 17:50

pollobo napisał/a:
Spora ta zagroda. I spory kurnik.
Jakbyś podała wymiary kurników, albo kurnika. Będziesz trzymała wszystkie w jednym kurniku czy będziesz miała 3 oddzielne?
Jak będziesz ocieplała kurnik to pamiętaj żeby nie robić tego styropianem (myszy).
Fajnie się to zapowiada. ;)


Z tego co wiem to kurnik jest 2x2 + jeszcze będzie dorobione miejsce gdzie kury będą mogły wysiadywać jajka.Zagroda jest około 200 metrów kwadratowych :) Będę je miec wszystkie w jednym kurniku ewentualnie jak będzie potrzeba można pomyśleć. :)

kubao - 2010-08-17, 18:09

witamy na forum i zycie sukcesów hodowlanych fajny wybieg ptaszki beda mogły sie na nim wybiegać
akiwo - 2010-08-17, 19:49

Kurnik jest ocieplony watą szklaną :)

Kubao - serdecznie dziękuję !

pollobo - 2010-08-17, 19:53

No to fajna wielkość. Wiesz jak będziesz trzymać je razem to mogą się krzyżować....
Ale to już musi się odezwać ktoś kto więcej się zna na kurach.
Ja też dopiero zaczynam z hodowlą kur. Puki co wykańczam kurnik i sądzę że w tym tygodniu będzie gotowy. Więc tak jak ty dopiero wchodzę w kręg hodowców drobiu ;)

akiwo - 2010-08-17, 19:58

Rozumiem :)
Bardzo dziękuję za wszystko.Jakby co to mam jeszcze trochę miejsca więc będę mogła jakoś to "zagospodarować" :diabel::

Bałuka Jarosław - 2010-08-19, 17:43

poprostu trzeba kurnik podzielić na dwie połowy przegrodzic siadka wtedy nie beda sie parowac. musi byc tez woliera dla dwóch sdadek. chyba ze na poczatku twojej przygody z kurkami dasz im swobodnie chodzic razem. a z czasem zobaczysz co i jak.
akiwo - 2010-08-20, 10:20

Dziękuję za radę.Na razie daje im swobodę :) Dziś pojechałam na targowisko i wróciłam z kilkunastoma kurkami co mnie bardzo cieszy.Między innymi przyjechałam z 2 kochinami olbrzymami,w klatce u sprzedawcy dojrzałam "srebrne" kury,byłabym wdzięczna gdybyście powiedzieli mi co to za krzyżówka bądź odmiana...
A oto parę zdjęć :




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Serce mi pękło kiedy zobaczyłam starsze kury,wydziobane z uciętymi dziobami i okropnie długimi pazurami dlatego zabrałam 5 kurek ze sobą... :D



Uploaded with ImageShack.us

marekka - 2010-08-20, 11:51

Zagroda piękna duża przestronna , większość tych kurek to towarówki , mi też żal jest tych kur fermowych , napisz jak si zachowywały po wypuszczeniu na zewnątrz bo to inne środowisko niż zwykła ciemna klatka z drucianym rusztem , Polecam kurki jedwabiste są niedrogie oryginalne i łatwe w hodowli> zamierzasz trzymać tylko kury czy tez jakiś inny drób??. Pozdrawiam i życzę powodzenie w hodowli
akiwo - 2010-08-20, 12:31

marekka napisał/a:
Zagroda piękna duża przestronna , większość tych kurek to towarówki , mi też żal jest tych kur fermowych , napisz jak si zachowywały po wypuszczeniu na zewnątrz bo to inne środowisko niż zwykła ciemna klatka z drucianym rusztem , Polecam kurki jedwabiste są niedrogie oryginalne i łatwe w hodowli> zamierzasz trzymać tylko kury czy tez jakiś inny drób??. Pozdrawiam i życzę powodzenie w hodowli


Ich zachowanie było dość normalne,natomiast widać że nie są przyzwyczajone do chodzenia po ziemi...Wszystkie kury się dogadują.Myślę nad indykiem,ale boję się że będą się dziobać.Muszę poszukać tych kurek na sprzedaż.

Bałuka Jarosław - 2010-08-20, 18:41

ladne stadko ja tagze tak robilem targowiska itp. niestety niesą to dobre miejsca do zakupu kurek ozdobnych. sama zobaczysz ze bardzo szybko będzie sie robic ciasno w twoim kurniku.kazda wizyta na targu bedzie sie konczyla zakupami tago typu bo my wszyscy ktozy hodujemy z zamilowania ptaki nie mozemy na to patrzec w jakich warunkach sa one howane. z tago powodu nia chodze na pobliski targ. najlepiej to trzeba sie okreslic co sie chce hodowac zakupy robic u znanych hodowcow.tak jest najlepiej. pozdrawiam
Bruno - 2010-08-20, 21:33

akiwo,
Poczuj to. :)
Piękne stadko. Obserwacja i dbanie o nie niewątpliwie przyniesie Ci wiele radości.
Wiosenne lęgi - jeśli pod kwoką to widok REWELACYJNY, jeśli w inkubatorze to codzienne przewracanie jaj, doglądanie wilgotności i liczenie dni do wylęgu też ma swój urok.

Pojedź na wystawę. Poczuj to.
Zapewniam Cię że po pierwszej wystawie zmieni się Twój sposób patrzenia na Twoje kurki. Okaże się że jest odmiana czy dwie które po prostu MUSISZ MIEĆ. Ale uprzedzać nie będę... Bo przecież po dwóch miesiącach może się okazać że codzienne deptanie kurzych kup :) zupełnie Ci nie odpowiada...

Poczytaj forum. Kurczaczek z ogromnym przekonaniem zachęca do uczestnictwa w wystawie "krajowej" mam nadzieję że WSZYSCY się tam spotkamy. No i że do tego czasu Ty poczujesz że kurki, Twoje kurki to jest przyjemny sposób spędzania czasu.

Zapewniam Cię że to ogromnie budujące uczucie że w Polsce jest tylko kilka egzemplarzy tak dobrych jak te które mieszkają w Twoim kurniku.

marekka - 2010-08-21, 08:43

Tak zgadzam się wystawa to najlepsze miejsce na obejrzenie , zdobycie nowych informacji zapoznanie z rasami a może nawet i zakup kurek. Z wystaw polecam Ci ta krajową jak i organizowaną przez związek gallus wystawe w Bluecitie
lew trocki - 2010-08-21, 14:01

A ile masz już wszystkich kurek?
akiwo - 2010-08-23, 15:53

Mam około 25 kurek :)

Zaraz wstawię zdjęcia bo kurnik już gotowy i kury chętnie "pozują" :)

akiwo - 2010-08-23, 16:15

Kurnik :



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Jak Wam się podoba ? :)

akiwo - 2010-08-23, 16:36

I trochę zdjęć kurek :



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

robeert94 - 2010-08-23, 17:05

Witam na forum. Kurnik przepiekny, duży i myślę że kurki czują się w nim bardzo dobrze, co do towarówek to bardzo ładne mają upierzenia i cieszy mnie że mają dużo terenu do biegania i "niszczenia trawy", jak większość kur, lubią grzebać ;D, życzę sukcesów i żeby kurki były zdrowe co najważniejsze ;) .
dagmaraD - 2010-08-23, 17:06

świetnie urządzony wybieg i kurnik (funkcyjny i estetyczny) widać że kurki się juz zadomowiły , niektóre są "brahmowate " jak na moje oko podobne do brahmy te z łapciami
akiwo - 2010-08-23, 17:15

Bardzo dziękuję,muszę przyznać że tata z dziadkiem się napracowali i według mnie odwalili kawał dobrej roboty. :)

Kurki są na prawdę bardzo sympatyczne ,co chwile któraś wkładała mi głowę w kadr :D

lolek9898 - 2010-08-23, 17:47

Witaj na forum.Bardzo mi się podoba twój kurnik i kurki.Jest to wszystko wspaniale wykonane.Widzę że masz duzo białych kurek,polecam je ponieważ dobrze się niosą.

Pozdrawiam.
ŻYCZĘ POWODZENIA!!! :D

akiwo - 2010-08-23, 18:09

lolek9898 napisał/a:
Witaj na forum.Bardzo mi się podoba twój kurnik i kurki.Jest to wszystko wspaniale wykonane.Widzę że masz duzo białych kurek,polecam je ponieważ dobrze się niosą.

Pozdrawiam.
ŻYCZĘ POWODZENIA!!! :D


Bardzo dziękuję ;) Białe kurki są strasznie miłe,jedna z nich już"chciałaby kogucika" :D

piotrek11 - 2010-08-23, 18:42

akiwo, widać że masz niektóre susex-y to te które mają czarne pióra na szyi.
akiwo - 2010-08-23, 18:53

Tak,tak wiem :) te białe z czarnym na szyi ;)
18marcinnn - 2010-08-23, 19:20

akiwo, witamy na forum :d kurnik bardzo fajny, kury też, niektóre nioski mają ciekawe kolory ;) tylko te grzędy by się przydały wygodniejsze, o okrągłych kształtach albo te deski żeby przymocować poziomo a nie ukośnie tak jak są, aby kury siedziały na płaskiej powierzchni a nie na kancie, a i jeszcze jakaś deska/próg przy gniazdach żeby się jajka nie rozlatywały po całej podłodze ;) no i zostaje życzyć powodzenia i samych sukcesów w hodowli :d
akiwo - 2010-08-23, 21:17

18marcinnn napisał/a:
akiwo, witamy na forum :d kurnik bardzo fajny, kury też, niektóre nioski mają ciekawe kolory ;) tylko te grzędy by się przydały wygodniejsze, o okrągłych kształtach albo te deski żeby przymocować poziomo a nie ukośnie tak jak są, aby kury siedziały na płaskiej powierzchni a nie na kancie, a i jeszcze jakaś deska/próg przy gniazdach żeby się jajka nie rozlatywały po całej podłodze ;) no i zostaje życzyć powodzenia i samych sukcesów w hodowli :d


Bardzo dziękuję za rady,jutro postaram się coś z tym zrobić :)

lew trocki - 2010-08-24, 08:18

Bardzo ładny kurnik, kury na pewno nie będą miały w nim za ciasno. Jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie czy twoje kury nie przelatują przez ogrodzenie?
akiwo - 2010-08-24, 13:47

Nie przelatują :) Są strasznie miłe.Czy mógłby być problem gdyby dołączył do nich młody indyk ? wolę uniknąć ich kłótni,dlatego pytam.
Tomek83 - 2010-08-24, 14:26

Indyki dobrze czują się w grupie. Kup chociaż parkę.
onagadori - 2010-08-24, 14:28

akiwo, spokojnie może z nimi przebywać indyk jak i indyki. Na początku będę "walka" o hierarchię ale to nic krwawego.
pzdr.

akiwo - 2010-08-24, 14:49

No to super,muszę poszukać sobie w takim razie dwóch indyczków :)
Jeszcze pare zdjęć :



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

lew trocki - 2010-08-24, 19:41

Ładne kurki widać ,że w dobrej formie :) .
lew trocki - 2010-08-24, 19:47

Jeszcze jedno czy zamierzasz trzymać indyki w tym samym kurniku co kury?Wydaje mi sie ,że trochę za małe wejście. Pamiętaj ,że indyki nie lubią wilgoci wiec będziesz musiała poustawiać na wybiegu wiaty aby nie przemokły.
onagadori - 2010-08-25, 06:11

lew trocki, nie konieczna jest wiata, wejdą sobie pod kurnik. Z drugiej strony nie każde indyki nie lubią wilgoci, moje jak pada deszcz to fruwają i cieszą się jak kaczki.
lew trocki - 2010-08-25, 06:43

To masz bardzo ciekawe indyki. Moi sąsiedzi kiedyś mieli i im chorowały od wilgoci.
akiwo - 2010-08-25, 08:54

hmmm,to teraz sama nie wiem,nie chcę żeby zwierzaki się męczyły...
lew trocki - 2010-08-25, 11:13

Myślę, że u Ciebie na pewno będzie im dobrze.
onagadori - 2010-08-25, 14:08

akiwo, wystarczy zrobić odpowiednie wejście, a ptaki wybiorą to co będzie dla nich lepsze. lew trocki, to przyjedz do mnie i zobaczysz jakie to moje indyki są "dziwne".
lew trocki - 2010-08-25, 15:00

onagadori, A jaką rasę masz?
onagadori - 2010-08-25, 15:02

Ja mam indyki kanadyjskie
lew trocki - 2010-08-25, 16:10

onagadori, Są zbliżone do swojego przodka i dlatego takie wytrzymałe.Podobnie jak bronz standard.
akiwo - 2010-08-27, 12:55

Dzisiaj kupiłam kilka nowych kur.Nie mam pojęcia co to za krzyżówka bądź rasa...Co prawda kurki są mokre,ale mam nadzieję że mi pomożecie ? :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

A to chyba są kochinki miniaturki.Co o tym sądzicie ??



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Mam jeszcze jedną kurkę,ale niestety kiedy spadł deszcz wygląda nie tak jaka jest normalnie dlatego jej zdjęcie zrobię potem :)

Pozdrawiam

akiwo - 2010-08-27, 12:59

Kiedy mój tata stał przy samochodzie a kury był w bagażniku w klatce ,pewien pan podszedł do niego i zapytał po ile te kury ( wymienił nazwe,ale tata nie pamięta) :D
lew trocki - 2010-08-27, 13:12

Te na ostatnich zdjęciach przypominają trochę karzełki łapciate ale dokładnie to nie wiem bo to może być jakaś krzyżówka.
akiwo - 2010-08-27, 13:13

aha,sprzedawca powiedział że są bardzo młode i jeszcze urosną :)

A co sądzisz o tych kurkach wymienionych powyżej ?

lew trocki - 2010-08-27, 13:36

Dokładnie to nie wiem co to za rasa może zrób zdjęcie jak wyschną. A jak z indykami będziesz kupować?
dagmaraD - 2010-08-27, 17:00

Te z pierwszych zdjęć to prawdopodobnie krzyżówka z araucaną ponieważ maja charakterystyczne "bródki" podobnie jak araucany, natomiast te z późniejszych zdjęć przypominają kochinki może to krzyżówka z karzełkiem łapciatym
akiwo - 2010-08-27, 20:07

Bardzo dziękuję,potem jak wyschnął to wstawię więcej zdjęć :)
Marcin Sz - 2010-08-27, 20:26

akiwo,
Gratuluje Pięknej hodowli :)
Kurki super tylko tak dalej :D
Pozdrawiam Marcin :diabel::

czArny - 2010-08-28, 10:36

Widzę że hodowla się rozrasta :P
czy te brodate kurki to nie są koguty ? Pozdrawiam .

akiwo - 2010-08-29, 09:21

Nie,nie :-) to są kurki ^^


Dziękuję za miłe słowa :-) idę robić zdjęcia tylko najpierw zjem śniadanko :-)

lew trocki - 2010-11-10, 19:34

Ale cisza na forum.Co z twoją hodowlo Akiwo?
Krzyś - 2010-11-11, 07:53

Jeśli chodzi o nasz staż hodowlany to chyba jesteśmy rówieśnikami :)
Dla tego postanowiłem się przyłączyć ... w kupie raźniej :D

lolek9898 - 2010-11-18, 20:51

Też jestem ciekawy co z toją hodowlą akiwo???

Pozdrawiam i czekamy na nowe fotki. :hmm: :hmm:

andrzej - 2010-12-19, 23:35

Akiwo!!!! Gdzie jesteś?! czy to nie zadługa przerwa? Odezwij się!
Pozdrawiam.

akiwo - 2011-04-11, 11:50

żyję,żyję :) Przez jakiś czas przestałam się udzielać na forum z powodu braku czasu...Szkoła,zwierzaki,znajomi :) Wstawiam trochę zdjęć :)
Aktualnie mamy dwie woliery.W jednej są faverolle i dwa bażanty,a w drugiej cała reszta.Planuję poprosić o pomoc w budowaniu woliery dla kochinów miniaturowch,aktualnie rozglądam się za jajkami tej rasy :)Podłożyliśmy starszej kwoce kurczaki,które wylęgły się w inkubatorze i na razie świetnie sobie radzi :) Jest to na prawdę przecudowy widok !Aktualnie klują się pisklaki :)

Kogut Adaś,z naszych lęgów ,który pojechał do agroturystyki :)







Faverolle











Bażanty





I ogólne


































Miała być kura i jest kogut.




I kwoka :)









karo-install - 2011-04-11, 15:45

Piękne ptaki, widać że dbasz o nie...
akiwo - 2011-04-11, 15:49

karo-install napisał/a:
Piękne ptaki, widać że dbasz o nie...


Dziękuję :) Staram się jak mogę :) Już się nie mogę doczekać jak przyjdą do mnie jajka kochinków i kogucik :) Hihihi.

sebo - 2011-04-12, 00:08

Kurczaki które masz na zdjęciach są po jajkach od Twoich kur czy kupnych?, bo tak się zastanawiam oglądając zdjęcia ze wszystkie razem biegają a kurczaki to mix do potęgi 2 wyjdzie, ale z zapłodnieniem chociaż nie ma problemu, swoją drogą dobrą lustrzankę posiadasz.
akiwo - 2011-04-12, 07:23

sebo napisał/a:
Kurczaki które masz na zdjęciach są po jajkach od Twoich kur czy kupnych?, bo tak się zastanawiam oglądając zdjęcia ze wszystkie razem biegają a kurczaki to mix do potęgi 2 wyjdzie, ale z zapłodnieniem chociaż nie ma problemu, swoją drogą dobrą lustrzankę posiadasz.


Kurczaczki są od moich kur,ale miałam jeszcze wolierę na araucany,mam od nich jajka,z których obecnie się wykluwają.Kogut araucany trafił do dużego kurnika,ponieważ w nocy wkradło mi się jakieś zwierzątko i zjadło samicę araucany :( ,dlatego jak dorosną moje dwie młode araucany znów będą osobno :)
Hmm...czy to dobra lustrzanka ? Sama nie wiem,osobiście jej nie lubię ,ale robię zdjęcia ,bo muszę ,hihi :)

akiwo - 2011-04-22, 16:41

Niedawno przyszedł do mnie kogut kochinka mini :)












Dorota71 - 2011-04-22, 21:23

Jest po prostu prześliczny !!!!!!!!!!!!!!!!
lew trocki - 2011-04-23, 08:12

Ładnie się prezentuje kogucik z panienkami :d
mironrak - 2011-04-24, 17:11

Podoba mi się twoja hodowla. Też zamierzam hodować kurki tylko za bardzo nie wiem jakie, muszę jeszcze poczytać. Mi bardzo podobają się sebrytki, tak przeglądałem twoje zdj. to chyba tego gatunku nie masz. :d
akiwo - 2011-04-24, 17:17

Dziękuję wszystkim :)
No nie mam,nie mam :)

Marius - 2011-04-24, 18:59

akiwo, masz super hodowlę ! Bardzo ładne, zadbane i piękne ptaki ;) Powodzenia!
karol12 - 2011-04-24, 19:06

Kurcze chciałbym mieć taka hodowle.A jakie sa wymiary kurnika?
akiwo - 2011-04-24, 20:47

karol12 napisał/a:
Kurcze chciałbym mieć taka hodowle.A jakie sa wymiary kurnika?


Dzięki :) Wymiary samego kurnika to 2na2 + miejsce na jajka :)


Dziękuję wszystkim :)

lolek9898 - 2011-04-25, 19:36

akiwo,wreszcie wróciłaś!!!Bardzo piękne kochinki i favorelki!!cos pięknego!Ile masz bażantów?
akiwo - 2011-04-25, 21:18

Hihi , szczerze powiedziawszy nie sądziłam,że ktoś może się tak cieszyć z mojego powrotu :)ale jest mi miło :)
Lolek mam 2 bażanty ,samice :)

akiwo - 2011-04-25, 21:37

a tu kwoczka na spacerku z kurczaczkami :)


krzychuw1992 - 2011-04-25, 21:41

ta kwoczka na zdjeciu z tymi kurczakami to sussex ???
akiwo - 2011-04-25, 21:49

krzychuw1992 napisał/a:
ta kwoczka na zdjeciu z tymi kurczakami to sussex ???


zgadza się :)

lolek9898 - 2011-04-26, 06:28

Kurczaki rosną jak na drożdżach:D :diabel::
andrzejbuchorst - 2011-04-26, 11:16

akiwo, i ten kogutek bardzo pasuje do kurek, ładne zestawienie kolorów, a i samym kurkom nic nie brakuje.
akiwo - 2011-04-26, 14:16

Dzięki :) tak nieskormnie powiem ,że mi też się bardzo podobają :)
lolek9898 - 2011-04-26, 19:54

Ile posiadasz kurek favorelli? :P
akiwo - 2011-04-26, 20:14

Mam 3 kurki i 2 kogutki foveroli
Emil K - 2011-07-09, 22:47

Witam. Akiwo jak tam Twoja hodowla? :d
Mikołaj Piechocki - 2011-07-14, 08:39

Też jestem ciekaw :diabel::
akiwo - 2011-07-14, 15:41

a bardzo dobrze :-) Rozwijam się :D

Moja kurka Kochinka Miniaturki,wysiedziała 9 kurczaczków,oraz przyjęła 6 :-)Kogucik,który jest razem z nią w wolierze ,również zajmuję się dziećmi :)







Brabanckie duże :





















Jeśli ktoś jest w stanie rozpoznać płeć ,to bardzo proszę o pomoc :)

I jeszcze dwa pytania do specjalistów :)
Co to za rasy ?





Pozdrawiam!

akiwo - 2011-07-14, 15:53

I trochę zdjęć kurek na sprzedaż:)))




1.

2.



1.


1.



















Józek - 2011-07-14, 16:04

Sporo tego masz ;) ładne ptaki niektóre o ciekawym ubarwieniu. Brabanckie też super kogut ciekawy
lolek9898 - 2011-07-14, 16:07

akiwo, bardzo piękna młodzież. Kogutek kochinka ma rewelacyjne ubarwienie. :P :D
kamilm79 - 2011-07-14, 16:14

Piękne ptaki, aż miło popatrzeć :)
akiwo - 2011-07-14, 16:32

Bardzo Wam wszystkim dziękuję :skok:
Emil K - 2011-07-14, 18:59

Ptaszki cudne ;) widze że masz też perliczki :)
Powodzenie w hodowli :D

biosteron - 2011-07-18, 10:48

Witam.

Przejrzałem cały wątek i powiem szczerze, że masz wspaniałe warunki do hodowli kurek, widać tu dbałość, o każdy drobny szczegół w Twojej hodowli. Kurki maja trawkę do skubania, nie muszą całego swojego życia, spędzać na klepisku z ziemi, gdzie nie rośnie trawka. Pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group