Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Kluby / Stowarzyszenia - jak za³ozyc klub mi³osników kur rasy su³tan

kacpisu³tan - 2007-01-07, 20:18
Temat postu: jak za³ozyc klub mi³osników kur rasy su³tan
Jestem hodowc±kur rasy su³tan i chce za³ozyc klub mi³osników tej rasy, ale zupe³nie nie wiem jak to zrobiæ . Prosze wszystkich o pomoc.
sroszkowski - 2007-01-07, 20:59

Proste jak drut. Trzeba zebraæ do kupy ile¶ tam chêtnych, napisaæ regulamin, postawiæ sobie konkretne cele, opodatkowaæ siê...i dzia³aæ. Mo¿na dzia³aæ na zasadzie - na przyk³ad - fan klubu przy jakiej¶ organizacji, mo¿na zarejestrowaæ w starostwie zwyk³e stowarzyszenie, mo¿na te¿ od razu zarejestrowaæ stowarzyszenie w s±dzie i "posi±¶æ" osobowo¶æ prawn±.
kacpisu³tan - 2007-01-08, 13:29

tylko ja mam 14 lat , ale moge to zarejestrowaæ na mame . Czyli najpierw musze zebraæ liste chêtnych(mog±byæ z ca³ej polski?).A jak mam napisaæ ten regulamin? Mozecie mi podaæ jakie¶ przyk³adowe.Celem bêdzie ogólne rozpowszechnienie wiedzy o tej rasie , jakies wymiany miedzy hodowcami itp. chce zrobiæ strone o tych kurach , a jakie moge jeszcze podj±æ dzia³ania?I prosz mi wyt³umaczyæ o co chozi z tym opodatkowaniem i zarejestrowaniem?????
sroszkowski - 2007-01-08, 14:38

S±dzê, ¿e w takiej sytuacji najrozs±dniejsze by³oby w Twoim przypadku wst±pienie do istniej±cego ju¿ klubu. Zapraszam do Klbu Czubatki Polskiej, w którym to klubie specjalno¶ci± s± polskie oraz czubate rasy kur.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group