Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Kluby / Stowarzyszenia - Klub Hodowców Kur Ras Japońskich

siwy - 2006-11-13, 22:00
Temat postu: Klub Hodowców Kur Ras Japońskich
19 listopada odbedzie sie pierwsze spotkanie tego klubu, na którym zostaną omówione po podstawowe tematy dotyczące powstałego klubu. Po spotkaniu postaram się napisać co ustaliliśmy. Zachęcam do wstąpienia do tego klubu, bo zaczyna się coś dziać
sroszkowski - 2006-11-13, 22:30

Należy tylko popierać takie pomysły.
A może byś podał gdzie się spotykacie, co zamierzacie robić, kto jest w Waszej grupie inicjatywnej?

siwy - 2006-11-14, 01:33

spotkanie odbedzie sie 19 listopada w Poznaniu podczas wystawy gołębi młodych w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich, celem klubu jest powiększenie ilości hodowanych ras japońskich i podniesienie poziomy hodowanych już ras obecnie, przyjacielska współpraca hodowlana itp. O szczegółach powiem po spotkaniu.
siwy - 2008-01-20, 22:06

Na początku chciał bym przeprosić za tak długi brak odpowiedzi. Nazywam sie Przemysław Siwulski, hoduje chabo w 5 kolorach i tworze klub o którym jest mowa. Wszystkich chętnych zapraszam do wstąpienia do Klubu chabo i kur innych ras japońskich. Wszelkie pytania proszę kierowac pod numer 0 662 264 015 lub siwulski@wp.pl. Następne nasze spotkanie planowane jest na lato(lipiec-sierpień ewentualnie wrzesień) bedziemy chcieli na nim zaprezentować i omówić 10 kolorów chabo. Bedzie to świetna okazja na nawiązanie znajomości, wyminane doświadczeń i kupno chabo.

Pozdrawiam

Adrian14 - 2008-01-20, 22:14

Wspaniała inicjatywa.
Uważam że przydałaby się Waszemu klubowi strona internetowa, zachęciło by to więcej osób do przystąpienia do klubu i ułatwiło by kontakt.
Przykładem może być klub czubatki polskiej( www.czubatkapolska.pl )

siwy - 2008-01-21, 23:58

Strona naszego klubu jest w trakcie tworzenia, i niedługo pojawi sie w internecie. Niestety w działalność klubu zaangażowanych jest tylko pare osób, przez co na efekty trzeba trochę poczekać. Link naszej strony odrazu wstawie na forum. Tak w ramach sprostowania, postanowiliśmy zmienić nazwe na Klub hodowców chabo i kur innych ras japoskich, stawiając za główny cel klubu wszelkie działania zmierzające do rozwoju hodowli chabo w Polsce. Ta zmian nie zmniejsza wartości innych ras japońskich hodowanych w klubie, które również cenimy.
siwy - 2008-02-14, 12:26

Bardzo mnie cieszy zainteresowanie klubem i deklaracje przystąpienia do niego, jakie składanie na tym forum. Jako jedna z osób tworzących klub chciał bym zapytać się jakie oczekiwanie mają młodzi ludzie. Chciał bym że byście podzielili się swoimi pomysłami czy wizją klubu, do którego chcecie należeć. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, które możemy razem zrealizować w ramach naszego klubu.
jakub - 2008-02-15, 07:21

Klub powinien dotyczyć wszystkich których interesują japońskie rasy ( a nie tylko tych ktorzy je hodują) Powinna też powstać lista wszystkich klubowiczow by było wiadomo kto co hoduje i podany jakiś kjontakt. Narazie tyle
Pozdrawiam jakub szymanowicz

siwy - 2008-02-15, 11:36

Do klubu ma prawo należeć każdy, nie zależnie od tego co hoduje i czy w ogóle hoduje kury. W klubie nie ma przymusu hodowli japońskich ras kur, wszystko odbywa nie na zasadzie dobrej woli. Jedynym obowiązkiem jak regularne opłacanie składek , co jest zasadą każdego klubu. Moją prace przy tworzeniu klubu zacząłem właśnie od stworzenia takiej listy, gdyż uznałem że jest to podstawa istnienia takiego klubu. Dało to wymierne efekty. Ten sondaż pokazał nam co klubowicze hodują i dlatego wyszczególniliśmy chabo w nazwie klubu. Ta lista zawiera dane osobowe, dlatego mają do niej dostęp wyłącznie członkowie klubu.
Markus Kurspiot - 2008-02-15, 11:41

a młodzież do 18 roku życia też musi opłacać składki?
siwy - 2008-02-16, 00:33

Tak, każdy członek ma obowiązek płacić raz w roku składkę. Ja mam 20 lat i zainwestowałem w ten klubu dużo więcej niż budżet klubu na cały rok(czyli składki wszystkich członków). A w cale nie musiałem. Wydaje mi się że 30 zł rocznie to nie jest wielki wydatek, zwłaszcza że zmniejszyliśmy składkę z 50 zł. Proszę ocenić samemu.
jakub - 2008-02-16, 19:47

a kiedy powstanie strona klubu?
jakub - 2009-04-26, 06:54

Wiadomom już coś o stronie internetowej tego klubu?
Karol Chmielewski - 2009-04-26, 15:52

Strona już jest. www.chabo.pl

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group