Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Sadzawki/Oczka wodne - Kaczki przy oczku

PrOmiL - 2009-01-25, 18:22
Temat postu: Kaczki przy oczku
Witam wszystkich chcialbym sie poradzic na temat kaczek oraz ich miejsca.Otoz chcialbym symboliczne 2 nie duze a ladnie prezentujace sie kaczuszki do mojego oczka wodnego ale czy potrzebuje woliery zasiatkowane czy na dwie kaczuszki wystaczy poprostu budka drewniana nie duzza zamykana na noc
AL - 2009-01-25, 20:37

PrOmiL, Oczko ładne ale jak chcesz mieć w nim kaczki ,to o liliach wodnych zapomnij,wody też nie utrzymasz w czystości.Kora także będzie rozgrzebana a obrzeże obsr....
Co do kaczek to one nie nocują w budkach,musisz mieć dla nich pomieszczenie,zamykane,gdzie także będą zimą.Moje kaczki są kopiowane i dlatego chodzą wolno po całym ogrodzie

PrOmiL - 2009-01-25, 23:06

Aha ok wiec chyba dam sobie spokoj:)
Piotr_Wisienka - 2010-01-21, 06:24

tak jak pisał kolega wyżej, daj se spokuj....

z tego pieknego oczka powstał pozostał by balagan jak po armagedonie :) , strasznie męcą wode nosza piasku przez co staje się błotem po czasie, mółu pełno. Kora zryta w poszukiwaniu robaczkow lilie to historia, jak masz rzese to zjedzą cała, troche pior w wodzie by było. Ogówlnie szkoda oczka do kaczek, akurat takiego jak Ty masz :) . Ja mam oddzielne do kaczek, i jest tam naprawde syf mimo iz sprzatam czesto. :)

onagadori - 2010-02-06, 21:49

Radzi bym ci jak już chcesz jakieś zwierzątko oprócz ryb to ogrodz niską sitkom oczko z kawałkiem trawnika i kup żółwia bądz kilka :D
U mnie żyje 4 żółwiki z rybami w oczku ale na zimę są w domu

romario07 - 2022-05-18, 22:53

Piękne oczko. Ja dopiero urządzam ale rybki już są i mam pytanie. Z pobliskiego stawu kaczki czasem przylatują do mojego oczka, czy zeżrą moje ozdobne karasie ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group