Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Konkursy/Gry/Zabawy/Zgadywanki - PROPOZYCJE KONKURSÓW !!!

Tiplerek - 2006-08-29, 16:14
Temat postu: PROPOZYCJE KONKURSÓW !!!
Bartek nie mysle ze sie czepiam, mimo iz odpowiedzialem na Twoje Konkursy to jest to zle zorganizowane poniewaz:
-brak nagrod
-brak daty Ich zakonczenia
-normalne ze Ja wystawilem Pawiki ale jak ktos wystawi Kariery to ze ze Mna wygra
-Ludzie moga wystawiac nie swoje Golebie badz Inne Ptaki
-nie ten Dzial co trzeba bylo Je dac (Pan Stanislaw juz o tym mowil "Administracja", skontaktowac sie z Nia)
-Bezsensowne Posty pisanie w kazdym Dziale
To wszystskie bledy ktore popelniles robiac Te Konkursy.
I jeszcze jeden najwazniejszy nie powinno pisac na Miss/Mistera Poloni, tylko Rasy w Telewizij jest Polonia ale nie w Hodowlach Ptakow bez sensu :!:
Napisalem Ten Post poniewaz jestem Redaktorem, i musze dbac o wyglad Forum i jego opinie. Nie wiadomo jeszcze co sie stanie z Ta sprawa

sroszkowski - 2006-08-29, 16:36

Bartek, chłopie, zrobiłeś straszny bałagan. Tiplerek ma rację. To musi być dobrze najpierw przemyślane, potem poddane pod ewentualną dyskusję a dopiero na końcu ogłoszone. Ty nie masz prawa organizować takich konkursów bo nie jesteś administratorem, moderatorem ani nawet redaktorem forum.
Tiplerek - 2006-08-29, 16:51

Panie Roszkowski wiec co z tym fantem zrobimy :roll: :?:
sroszkowski - 2006-08-29, 17:06

Do kosza. Potem - regulamin, ewntualne nagrody, terminy. Wróci Kamil z roboty to zrobi tu porządek.
Tiplerek - 2006-08-29, 17:23

I tak trzymac nagrody nowe Konkursy bedzie fajnie Ja zrobie dobrze fotki :-P
sroszkowski - 2006-08-29, 17:33

A może sam "bartek" opracowałby regulamin takiego konkursu. Ty też masz widzę głowę na karku. Może we dwóch... Moim zdaniem nie powinno być zbyt wiele kategorii. Nie wyobrażam sobie też żadnego jury. Najlepiej jakby fotki z krótkim opisem poddać pod ogólne głosowanie. Z tym że każdy zarejestrowany użytkownik miałby tylko, powiedmy, trzy głosy w każdej kategorii, bo inaczej byłoby totalne nabijanie licznika.
Proponuję kategorie
1. Drób wodny
2. Bażanty
3. Kury
4. Gołębie
5. Egzotyka
Liczyłaby się nie tylko uroda ptaka ale też "pomysł" na zdjęcie.
Termin długi, na przykład, trzymiesięczny.
Nagrody? Mogę coś uszknąć z wydawnictw Woliery. Ale mogą też być nagrody prywatne.
Wśród samych użytkowników też powinno się rozlosować nagrody.

Tiplerek - 2006-08-29, 18:07

Wspanialy pomysl to co Bartek chcesz ze Mna opracowa Regulamin Konkursow, Ja jestem za :-o :?:
Kamil Kowalski - 2006-08-29, 19:52

Tiplerek, BRAWO! Brawo! Pilnuje Pilnuj ;-)
już robie porządek ;-)

Kamil Kowalski - 2006-08-29, 21:29

Do Bartka:
Bartek chłopie !!!


Pierwsza sprawa CZY CZYTAŁEŚ STATUT FORUM? Jak nie to już Ci mówie jakie wykroczenia robisz:

4. Stosuj się do tzw. dobrych obyczajów i dobrego smaku.

15. Jeśli chcesz napisać nowy temat - nazwij go tak
aby opisywał maxymalnie treść postu. Wszystkie
tematy typu "Kupie", "sprzedam", "Koniecznie zobacz" itp.
- nie mówiące nic konkretnego o poście będą zmieniane
lub kasowane.

17. Za nim coś napiszesz przez chwile pomyśl! Jest tyle działów na forum… dbaj o porządek i pisz wszystko we właściwych działach oraz w właściwych tematach!


A tu coś ode mnie:

9. „Woliera.pl” zastrzega sobie prawo do kasowania
ogłoszeń bez podania przyczyny.

16. Wszystkie posty mało nawiązujące do danego tematu na forum będą przenoszone lub kasowane!

Posty, które nie będą spełniać w/w wymagań, będą
usuwane z forum lub przenoszone do KOSZA przez
administratorów.





I teraz konkrety Błagam nie śmieć! Te konkursy mogłeś napisać w jednym temacie z uwzględnieniem całej grupy ptaków czyli: Kury, Bażanty, Papugi, Kaczki, Egzotyka itp…
Z tego konkursu mało wynikło- jeśli organizujesz pisz konkretnie, ja na przykład po przeczytaniu tych wszystkich postów nie wiem czy to konkursy na najładniejszego ptaka, który jest na fotografii czy to może konkurs na najładniejszą fotografie…
To akurat mogłeś nie wiedzieć że lepiej uzgodnić konkurs z Administracją no chyba że konkurs organizujesz sam i Ty fundujesz nagrody to wtedy Oki nie wtrącamy się… albo jeśli robisz konkursie (coś jak zagadki) i nagrodą są punkty „zagadkowe”.
Niestety nic nie napisałeś o nagrodach …hmmm ale co tam nie samymi nagrodami człowiek żyje, Przed jakimkolwiek konkursem powinno się napisać regulamin –tak dla formalności i w przypadku niedomówień. OD konkursów Jest ODPOWIEDNI DZIAŁ nazywa się Konkursy/Gry/Zabawy/Zgadywanki , zawsze można poprosić o przyklejenie tematu albo coś (ja nie gryzę[jeszcze])


Bartku piszesz masę postów które składają się po „kilka wyrazów” - nie przesadzajmy, rozumiem napisać kilka wyrazów ale istotnych i wnoszących coś do tematu podam Ci lepiej przykłady to zrozumiesz o co mi chodzi (to są cytaty Bartka w oryginale):

A malafiere to co za kury?Może masz ich zdięcie?

Zanim zadasz pytanie o fotkę danej rasy zobacz np. na http://www.woliera.com/index.php?pid=193 tu masz sporo ras opisanych!

E tam nie chce mi się szukać (jak komuś się nudzi to niech popatrzy) , tak czy tak jest masa tego… Bratku proszę Cię weź sobie do serca to:
17. Za nim coś napiszesz przez chwile pomyśl! Jest tyle działów na forum- dbaj o porządek i pisz wszystko we właściwych działach oraz w właściwych tematach![/i][/size]

fasola1980 - 2006-09-21, 00:17

Dobrywieczor , dzien dobry, nie wiem jak was przywitac bo pozno juz troche ale spac nie moge chcialbym zaproponowac KONKURS ktory brzmial by "Najciekawsze zdjecie z waszym pupilem" Daje wolna reke co do wyboru zwierzaka moze to byc nawet dinozaur (jezeli ktos ma tak owego zywego :) ) ) Zwyciezce wydelegowali by oczywiscie dzialacze forum (administratorzy, redekcja itp) a za pierwszych 5 miejsc jakies punkty mozna by bylo dodac do klasyfikacji ogolnej (mysle o tych pkt z zagadek). 1 msc 10 pkt i po trochu w dol az do 5 msca . Rozwazcie to prosze . PAPAPAPA ide spac juz. :)
Krzysiek Prokop - 2006-09-21, 12:57

Trochę za dużo tych etapów, po co aż tyle... :-/ ?? Nie lepiej od razu zwycięzców wybrać??
wanted - 2006-09-21, 17:48

Jest bardzo prosty sposób.Otóż utwóżcie kilka grup tematycznych (np.drób wodny,drób grzebiący,ptaki dzikie,papugi itp.)Każdy kto b ędzie chciał wysłać fotke-musi wybrać odpow.miejsce (temat). Pod fotką niech będzie opcja "oceń" i każdy z userów będzie mógł ocenić fotkę w skali od 1 do 10 punktów.Punkty dodawane do siebie będą tworzyć średnią i tak się wyłoni najlepsze foty np.na 1-szym etapie.W następnym etapie oceny udział brać będą tylko "obsługa forum" która wybrała by po 4-5 najlepszych fot w każdym temacie i przedstawiła je wtedy do oceny całkowitej na forum-wszystkim userom (ponownie w skali 1-10p.) i tak wyłonili by się zwycięzcy w danych kategoriach. Z tych zwyciezców tych kategorii (1 m-ca)- Kamil lub p.Roszkowski wybrali by najlepszą 1 fotę. :lol:
No i koniec,co tu się wysilać i rozdrabniać. :evil:

fasola1980 - 2006-09-21, 20:02

Mysle ze wanted wyrazil sie jasno co do konkursu bartka i jest to na tyle przejzyste ze moglo by wejsc w zycie a czy ktos wypowie sie co do MOJEJ PROPOZYCJI???????
Ktos to zaakceptuje????????????????????????????????????????????????????????????????

majawn - 2006-09-21, 20:09

fasola 1980, moim zdaniem to fajny pomysł.
Maja

anna czarnota - 2006-09-21, 20:36

Ja też to popieram im mniej etapów tym lepiej, bardziej przejrzyście.
fasola1980 - 2006-09-21, 21:34

czyli moge zaczynac jako nowy temat????
Jezeli tak to niebawem sie to pojawi:)))))))
hehe

fasola1980 - 2006-09-21, 22:26
Temat postu: ///// K O N K U R S \\\\\
Konkurs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogłaszam konkurs na najciekawsze zdjęcie waszego pupila(ków) jezeli macie ich kilka :)
Zdjęć może być więcej niż jedno aczkolwiek nie ilosć decyduje o wygranej a pomysłowość w wykonaniu,im wiecej tym lepiej dla sędziow którzy będą to oceniać ( a są nimi oczywiście osoby odpowiedzialne za forum ) mają się naradzić i podjąć wspólną decyzję. Oczywiście jak w każdym konkursie SĘDZIOWIE NIE BIORĄ UDZIAŁU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(ok mogą wklejać ale ich zdjęcia nie biorą udziału w konkursie :) )

Zdjęcia proszę nadsyłać do końca miesiąca września

Proponuje 1 punkt dla każdego kto weźmie udział w konkursie
10 punktów za zajęcie 1-go miejsca
8 punktów za zajęcie 2-go miejsca
5 punktów za zajęcie 3-go miejsca

Życzę udanej zabawy i liczę na sprawiedliwą ocenę sędziów

POWODZENIA

wanted - 2006-09-21, 22:28

A gdzie mamy te zdjęcia konkursowe zamieszczać, bo chyba nie w ogólnym albumie ?
fasola1980 - 2006-09-21, 22:30

nie wlasnie tutaj, mysle kazdy wtedy bedzie mial wglad i bedzie mogl napisac cos od siebie lub zkomentowac niestety oceny dla zwyklych uzytkownikow forum nie sa przewidziane :)
(mam na mysli punktacje)

wanted - 2006-09-21, 22:45

No to jeśli każdy wyśle tu troszkę fotek, to ta strona będzie się otwierać wieki !
fasola1980 - 2006-09-22, 00:01

to co mam zrobic?????????????????????????????????????????????????????????????????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
wanted - 2006-09-22, 07:26

Kamil-wykombinuj coś. Stwórz w Albumie - poddział Foty konkursowe i tam będziemy to wszystko wstawiać. ;-)
sroszkowski - 2006-09-22, 08:51

Takie konkursy powinien zatwierdzać, po naradzie z pozostałą administracją, jeden z moderatorów, bo inaczej widzicie, że robi się zamieszanie. Kierowca musi być jeden. Nie oznacza to, że mam coś przeciwko pomysłom - na przykład Bartka lub fasola (jasia?) - wręcz przeciwnie, trzeba popierać każdą fajną oddolną inicjatywę, przecież to forum jest Wasze i Wy go redagujecie.

Poza tym mamy zamiar ogłosić kilka konkursów. Trzeba to jakoś skoordynować.
Poczekajmy więc na Kamila.
Opcja nowej kategorii w albumie jest moim zdaniem najbardziej optymalna.

Kamil Kowalski - 2006-09-22, 16:14

Dobrze To Robie nowy Katalog w albumie "KONKURSY" i w tym katalobu proponuje foldery z "nazwą konkursu" bo jesli by było kilka takich konkursów to by sie w jednej kategori wszystko pomieszało ;-)
fasola1980 - 2006-09-22, 19:24

to teraz juz wszystko rozumiem

fasola (jasia ?) heh mam nazwisko Jaśkiewicz i od podstawowki nazywali mnie jasiek ,jas, jas fasola no i zostalo fasola :) a teraz tez maniek :)

Kamil Kowalski - 2006-09-22, 22:33

Do albumu dodałem KATEGORIE KONKURSY ( fotografia miesiąca wrzesień 2006r)

Czy ktoś na ochotnika napisze regulamin?
i co z nagrodami? dajemy punkty jako nagrody do programu partnerskiego czy punkty konkursowe (te z zagadek) czy nagrody "fizyczne"?

fasola1980 - 2006-09-22, 23:18

troche niebardzo rozumiem gdzie mam teraz ten konkurs oglosic?
Adrian14 - 2006-09-23, 10:09

Myślę żę nagrody "fizyczne to lepszy pomysł niż punkty.
Nie każdy zbiera punkty, a nagroda fizyczna to swego rodzaju pamiątka.

wanted - 2006-09-23, 10:18

No to kto pierwszy ma zamiar coś rozdać gratisowo jako nagrodę ?
sroszkowski - 2006-09-23, 10:49

No to doczytajcie sobie "program partnerski". Zebrane punkty można zamienić na nagrody.
Kamil Kowalski - 2006-09-23, 19:36

Fasola narazie musimy dokładnie omówić ten konkurs.

Dobra czyli nagrodą będą punkty do programu partnerskiego:

Ja sugeruje

1 meijsce = 50 p
2 miejsce = 40 p
3 miejsce = 30 p

Nagroda specjalna Wyróżnienie przyznam ja :mrgreen: (Płyta DVD Kabaret "Ben Hill")

aaa Osoba która zajmie jakieś miejsce nie może dodatkowo zająć innago miejsca np. zajmujesz 1 miejsce to inna fotka nie może zająć miejsca 3 ani wyróżnienia (Jedna osoba jedno miejsce i jedna nagroda). Maxymalnie można wysłać 5 fotografi.

FOTOGRAFIA MA MIEĆ WYMIARY
SZEROKOŚĆ 800 pixeli
WYSOKOŚĆ 600 pixeli

FOTOGRAFIA NIE MOŻE ZAJMOWAĆ WIĘCEJ NIŻ 1 MEGABAJT (JPG)





OPCJE DO PRZEDYSKUTOWANIA

fasola1980 - 2006-09-23, 20:21

Rozumiem kamil ze ta fotografia miesiaca to przeksztalcony moj konkurs?
Kamil Kowalski - 2006-09-23, 20:37

Tak Fasola To twój konkurs ;-) (i wcześniejszy pomysł Bartka)

Ojj leniuchy nikt nie chce zrobić regulaminu więc chyba ja zo to muszę sie zabrać :-P

fasola1980 - 2006-09-23, 21:08

Chcialem tylko zauwazyc ze w ten sposob autor zdjecia moze sam swoje ocenic w maxymalnej punktacji:( to nie fer!!!! (zrobilem probe na swoim zdjeciu ale dalem sobie 1 :) )
wanted - 2006-09-23, 21:22

fasola1980, na taką sporą ilość userów to i tak nic mu zbytnio nie da ,nawet jeśli dał by sobie 20 p. Przeciętna punktów i tak będzie inna.
fasola1980 - 2006-09-23, 21:26

Ok chcialem tylko zebyscie wiedzieli ze jestem uczciwy :cry: no i nikt nie ocenia moich zdjec :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a ogladaja bo po odslonach widze :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
majawn - 2006-09-23, 21:31

fasola, no nie spiesz sie tak. Trzeba najpierw zobaczyc zdjecia innych zeby miec porównanie.
Maja.

fasola1980 - 2006-09-23, 21:32

dobrze,dobrze wykaze sie cierpliwoscia juz teraz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kamil Kowalski - 2006-09-23, 21:33

DO PRZEDYSKUTOWANIA


REGULAMIN KONKURSU "FOTOGRAFIA MIESIĄCA"


1. Konkurs ma charakter otwarty – Mogą w nim brać udział wszyscy użytkownicy Forum Woliera.
2. W konkursie prezentować można wyłącznie fotografie własnego wykonania, ukazujące ptaki dzikie jak i hodowlane.
3. Konkurs jest organizowany przez Administracje Forum Woliera (Podziękowania dla Fasoli i Bartka za inicjatywę).
4. Każdy Użytkownik Forum może zgłosić maksymalnie PIĘĆ PRAC (5 fotografii).
5. Wszystkie Prace należy umieszczać w odpowiedniej kategorii w ALBUMIE na Forum Woliera! -ALBUM – ODPOWIEDNIA KATEGORIA PRZYPADAJĄCA NA DANY MIESIĄĆ (np. FOTOGRAFIA MIESIĄCA -Wrzesień 2006) http://www.forum.woliera.com/album.php?c=16
6. WSZYSTKIE FOTOGRAFIE NIE ZWIĄZANE Z PTACTWEM BĘDĄ WYKLUCZANE Z KONKURSÓW!
7. Fotografie Muszą być (jak największych rozmiarów) najlepiej 800x600 pixeli tym samym nie mogą przekraczać 1 megabajta.
8. Jury w składzie Stanisław Roszkowski & Kamil Kowalski. (dzięki temu składowi więcej os. Np. moderatorzy i redaktorzy mogą brać udział w konkursie).
9. Dla zwycięzców przewidziano nagrody:
1 Miejsce 50 p. (do programu partnerskiego)
2 Miejsce 40 p. (do programu partnerskiego)
3 Miejsce 30 p. (do programu partnerskiego)

- wyróżnienie. (nagroda specjalna DVD „Ben Hill” Funduje Administrator)
10. Prace należy Dodawać do albumu (odpowiednia kategoria konkursowa) do 10 dnia każdego miesiąca.
11. Oceniane będą Jedynie Fotografie z opisem zięcia: DO NINIEJSZEJ FOTOGRAFII MAM PEŁNE PRAWA AUTORSKIE, JEST ONA MOJEGO AUTORSTWA. Wszystkie fotografie podlegające ocenia muszą spełniać wszystkie wymogi regulaminu.


Jesi regulamin jest ok to otwieram konkurs.
Przed otwarciem konkursu ALBUM BĘDZIE WYCZYSZCZONY!

CZEKAM NA OPINIE PANA STANISŁAWA. czy konkurs otwierać czy nie?

wanted - 2006-09-23, 22:00

10. Prace należy Dodawać do albumu (odpowiednia kategoria konkursowa) do 10 dnia każdego miesiąca.
Kamil, a czemu akurat tylko do 10-go dnia każdego miesiąca ? A co z pozostałymi dniami ?
Może lepiej do samego końca.

sroszkowski - 2006-09-24, 09:25

Proponuję do końca miesiaca, a rozstrzygnięcie do 5-go dnia następnego miesiąca.
Na razie taka przychodzi mi uwaga do głowy...
Poza tym mam też pomysł na nagrody w programie partnerskim. Przydałoby się, aby nie tylko w pula nagród pochodziła z wydawnictwa "Woliery", no i moje kurki. Każdy z Was ma przecież w swoich hodowlach jakieś nadwyżki ptaków - czasami bardzo cenne - których chciałby się pozbyć. Dlaczego nie miałby ich ufundować? W pewnym sensie udało się "uniezależnić" to forum od "Woliery" - i bardzo dobrze - tak naprawdę to jest Wasza własność i Wy pownniście nie tylko tworzyć własne struktury, a także opracowywać zasady współpracy. Jednym słowem sami możecie tu rządzić.
Może w przyszłości dojdzie do tego, że sami będziecie wybierać sobie moderatorów i administratorów? Taka mała "rzeczpospolita ptasia". A może by to forum zamiast forum "Woliery" przemianować właśnie na forum "rzeczpospolita ptasia"?

sroszkowski - 2006-09-24, 09:34

Aha.
Popełniłem straszną gafę pisząc, o wybieraniu nowej administracji tak jakby ta była zła. Nie jest zła, wręcz przeciwnie. Na przykład to Kamil stworzył to forum i nikt mu tego nie odbierze. Ale nikt nie jest wieczny. A jak mu Magda w intercyzie małżeńskiej da warunek: albo ja albo jakieś tam forum..? Zostaniemy tu sami jak te boże sierotki...
Druga niezręczność to fakt, że w jury powinni być zamiast mnie pomysłodawcy konkursu a więc Fasola (Jaś?) i Bartek.

fasola1980 - 2006-09-24, 11:12

""Druga niezręczność to fakt, że w jury powinni być zamiast mnie pomysłodawcy konkursu a więc Fasola (Jaś?) i Bartek.""

Zdrugiej strony to fakt ze jest tak przewaznie ze ten co oglasza konkurs nie bierze w nim udzialu :( tak wiec przepraszam i wycofuje swoje zdjecia z oceny..................

sroszkowski - 2006-09-24, 13:06

No właśnie, kolejny problem. Dlaczego juror miałby zostać pozbawiony prawa wysyłania swoich zdjęć? Może wprowadzić jakieś rotacyjne jury?
Bażancia matula - 2006-09-24, 13:21

kto t ojest jurror???
mirass - 2006-09-24, 13:55

juror to taka osoba która ocenia zdjęcia w tym przypadku......inny przykład: wybierają miss świata i sa jurorzy którzy oceniaja każda kobiete za jej urok czy coś....tu akurat chodzi o zdjęcia
Bażancia matula - 2006-09-24, 14:04

aha dzięki za miłą i sympatyczną , wyrozumiłą odpowiedź
Kamil Kowalski - 2006-09-24, 19:51

DO PRZEDYSKUTOWANIA


REGULAMIN KONKURSU "FOTOGRAFIA MIESIĄCA"


1. Konkurs ma charakter otwarty – Mogą w nim brać udział wszyscy użytkownicy Forum Woliera.
2. W konkursie prezentować można wyłącznie fotografie własnego wykonania, ukazujące ptaki dzikie jak i hodowlane.
3. Konkurs jest organizowany przez Administracje Forum Woliera
4. Każdy Użytkownik Forum może zgłosić maksymalnie PIĘĆ PRAC (5 fotografii).
5. Wszystkie Prace należy umieszczać w odpowiedniej kategorii w ALBUMIE na Forum Woliera! -ALBUM – ODPOWIEDNIA KATEGORIA PRZYPADAJĄCA NA DANY MIESIĄĆ (np. FOTOGRAFIA MIESIĄCA -Wrzesień 2006) http://www.forum.woliera.com/album.php?c=16
6. WSZYSTKIE FOTOGRAFIE NIE ZWIĄZANE Z PTACTWEM BĘDĄ WYKLUCZANE Z KONKURSÓW!
7. Fotografie Muszą być (jak największych rozmiarów) najlepiej 800x600 pixeli tym samym nie mogą przekraczać 1 megabajta.
8. Jury w składzie XXXXXXXXXXXXXX
9. Dla zwycięzców przewidziano nagrody:
1 Miejsce 50 p. (do programu partnerskiego)
2 Miejsce 40 p. (do programu partnerskiego)
3 Miejsce 30 p. (do programu partnerskiego)

- wyróżnienie. (nagroda specjalna DVD „Ben Hill” Funduje Administrator)
10. Prace należy Dodawać do albumu (odpowiednia kategoria konkursowa) do OSTATNIEGO dnia każdego miesiąca. - Wyniki będą podawane 5 dnia każdego miesiąca.
11. Oceniane będą Jedynie Fotografie z opisem zdjęcia: DO NINIEJSZEJ FOTOGRAFII MAM PEŁNE PRAWA AUTORSKIE, JEST ONA MOJEGO AUTORSTWA. Wszystkie fotografie podlegające ocenia muszą spełniać wszystkie wymogi regulaminu.




Dobra Co jescze jest do zmiany w regulaminie? W jury proponowałem siebie i Pana Stanisława - żeby nie było że kogoś wykluczam z konkursu przez dodanie do jury.
Dobra więć kto chce być w jury , albo kogo sugerujecie żeby był?
Co do nagrody ktoś chce zasponsorować?

wanted - 2006-09-24, 20:26

Teraz wszystko jest ok.
Czyli możemy już startować. :evil:

sroszkowski - 2006-09-24, 21:27

To w końcu fasola i bartek są w tym jury czy nie? Czy jest to tylko konkurs polegający na głosowaniu userów?
Kamil Kowalski - 2006-09-24, 21:37

Właśnie czekam aż się wypowiecie kto chce być w jury Ja i Pan Stanisław czy chcecie kogoś innego czy ktoś jest jeszcze chętny?

Ps: Ja nigdzie z forum nie odchodze (i nie zamierzam)! to że jestem nieraz troche krócej to nie znaczy że odchodze... a Magda jak kocha to zrozumie ( musi zrozumieć!) a do emerytury mi dalekkkooo...

Kamil Kowalski - 2006-09-26, 16:19

Brak odzewu? nikt nie ma propozycji?
Adrian14 - 2006-09-26, 17:08

Myślę że to wystarczy, co za dużo to niezdrowo. ;-)
mirass - 2006-09-30, 11:37

to będzie konkurs w tym miesiącu skoro tylko 4 zdjęcia :?: :-(
Rocki - 2006-09-30, 13:02

ja bym proponował żeby z kazdego miesiąca było wybierane najlepsze zdjęcie, i z 12 zdjęć z każdego miesiąca byli wybierani najlepsi...
wanted - 2006-09-30, 15:50

To nie był by konkurs tylko maraton długodystansowy. :evil:
Kamil Kowalski - 2006-10-02, 18:26

No to konkurs Rusza, mamy cały miesiąc! jak pisałem album został wyczyszczony.
Bażancia matula - 2006-10-02, 20:12

nie biore udziału
wanted - 2006-10-02, 21:22

No to startować z tymi fotkami z pełnej pary. :evil:
Ja będę zamieszczał z pewnością też.
Zobaczymy kto co posiada ? :-P

Kamil Kowalski - 2007-03-22, 18:50

Jest sporo nowych userów - więc może tak konkursik (zagadka) - sprawdzająca znajomość statutu forum? :-P Serio.
mirass - 2007-03-22, 18:51

No to zadaj Kamilu :mrgreen:
Arek-miłośnik - 2007-11-12, 23:55

Ej no stwórzcie jakieś nowe konkursy bo ja nie mam pomysłu a chętnie był się zabawił.Szkoda że tak mało a w zasadzie jeden był konkurs z nagroda.
wanted - 2007-11-13, 00:06

Arek-miłośnik, do konkursu musi być i sponsor, a to już nie takie łatwe. No chyba ze jesteś chętny.
Wiem coś o tym, bo na "zaprzyjażnionej stronie" (ze tak napiszę) sam organizowałem konkurs półroczny a dzisiaj zakończyłem 1 konkurs z 3 jakie były w tygodniu.

Kamil Kowalski - 2007-11-13, 16:48

Arek-miłośnik, jeden konkurs był?

Przecież konkursów było maseeee np co miesiąc fotograficzny z nagrodami.

Arek-miłośnik - 2007-11-13, 17:10

Wiem wiem tylko że ją na Wolierze jestem od niedawna a te konkursy są głównie z dawna.A jakie są nagrody za najlepsze zdjęcie
Kamil Kowalski - 2007-11-13, 18:00

Tu masz wszystko napisane http://www.forum.woliera....der=asc&start=0 i fotki nagród tych co były.
Kamil Kowalski - 2007-12-04, 23:17

Jakie nagrody w Konkursach by Was interesowały i jakiego typu konkursy?

wanted - 2007-12-04, 23:36

Napewno dla hodowców najlepszą nagrodą są ptaki :P
haaszek - 2007-12-05, 00:38

Prenumerata? np. półroczna?
mateusz20 - 2007-12-05, 19:05

Ja bym był za ptakami bądź akcesoriami hodowlanymi.
Rocki - 2007-12-05, 19:52

Oczywiście prezent w postaci ptaków dla każdego początkującego hodowcy wydaje się najbardziej mobilizujący, ale pojawia sie też drugi problem, a mianowicie sponsorów...
mirass - 2007-12-05, 19:56

Cytat:
a mianowicie sponsorów...

Nie musi być jeden sponsor......Można się poskładać.

Adrian14 - 2007-12-05, 20:13

A może wpisowe na wystawe?
To by była wystawa prawie z prawdziwego zdarzenia :D

Kamil Kowalski - 2007-12-06, 08:05

O sponsorów się nie Bójcie :D

Pytam o nagrody i jakie konkursy by Wam Pasowały?

Luśka - 2007-12-06, 10:18

Wydaje mi się, że najbardziej atrakcyjną nagrodą są zawsze ptaki ;)


Poza tym wszelki "osprzęt" do hodowli, publikacje tematyczne i prenumerata "Woliery".

dadzio - 2007-12-06, 15:13

Moim zdaniem najlepszą nagrodą jest sprzęt hodowlany i prenumerata ,,Woliery" oraz inne książki o ptasiej tematyce. Co do tematów konkórsów to jakieś nie fotograficzne. Może na przykład zareklamowanie naszego forum. Albo wykonanie loga dla forum.
Kamil Kowalski - 2007-12-06, 15:19

A może wirtualna krzyżówka?

ko0rci mnie jeszcze konkurs na np Komiks z np maskotką forum...
albo opowiadanie...
Ewentualnie pomysł na desing forum :P

Luśka - 2007-12-06, 15:30

Mnie się marzy konkurs fotograficzny z prawdziwego zdarzenia. Taki, żeby były różne kategorie: np. ptaki hodowlane, dzikie, przyroda ogólnie :)

Potem można by z nich wybrać to naj naj najpiękniejsze ;)

Kamil Kowalski - 2007-12-28, 14:21

To w zabawie "SKOJARZENIA" [ http://www.forum.woliera....der=asc&start=0 ] można nie podawać nazwy ptaka tylko cos ptako pochodnego?

Chyba że przenosimy sie ogolnie na zwierzeta/przyrode?

Luśka - 2007-12-28, 14:28

NIe wiem ... zrozumiałam, że skojarzenia mają być PTASIE, zresztą wyraźnie zaznaczył to Autor, ale ciągle ktoś schodzi na manowce ;)

Ptasie to, moim zdaniem, nie tylko nazwy ptaków, ale to co się z ptakami wiąże :)

Kamil Kowalski - 2007-12-28, 14:31

ale np mi z Bocianem kojarzy sie zaskroniec - więc?
Adrian14 - 2007-12-28, 15:23

Jako autor jestem za różnymi skojarzeniami :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group