Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Magazyn "Woliera" - Prenumerata Woliery

Gulda - 2007-11-28, 13:08
Temat postu: Prenumerata Woliery
Witam chciałem sobie zaprenumerować czasopismo woliera na przyszły rok 2008 tylko mam mały problem wypełniłem druk na stronie nikt nie odpisuje, telefon podany jest wyłączony i nie wiem ile mam wpłacic pieniądzy na konto podane na stronie i z kim mam sie wrazie czego kontaktować , w przypadku nieprzewidzianych sytuacji.
wanted - 2007-11-28, 18:23

Gulda, najlepiej napisz PW do pana Stanisława R.
Kamil Kowalski - 2007-11-28, 20:50

O ile się nic nie zmieniło to 60zł

nr tel:
022-498-27-08
(0-22) 760-41-67 «

Maile:
prenumerata@woliera.com
redakcja@woliera.com «

sroszkowski - 2007-11-28, 21:39

Ten pierwsz numer jest juz nieaktualny. Najlepiej dzwonic na 022 760 41 67
Gulda - 2007-12-05, 19:10

Już wszystko załatwione prenumerata zrobiona.
Łukasz23 - 2009-01-07, 12:32

a czy jakiś adres się dostanie na który można wysłać pieniążki przekazem pocztowym :?:
sroszkowski - 2009-01-07, 13:01

Prenumerata jest najtańszym i najbardziej wygodnym sposobem "pozyskania" czasopisma. Nie zawsze jest możliwość pójścia do EMPIKU, saloniku Kolportera lub Ruchu. Często też się nie chce lub po prostu zapomina.
A tak jest spokój. Listonosz przynowi przesyłkę i już.
Pieniążki można wpłacić na konto Wydawnictwa Zagroda:
56 1240 6175 1111 0000 4576 8147
z adnotacją "prenumerata 2009". To wystarczy.
Pamiętajcie też, że trzeba dokładnie wpisywać swoje dane. Mamy kilkadziesiąt takich przypadków, że wpłata przyszła na nasze konto, a nie wiadomo kto jej dokonał. W takich razach czekamy aż dany delikwent obudzi się, że nie dostaje pisma, zadzwoni do nas lub napisze śląc nam najgorsze joby, jakie można sobie wyobrazić.

Łukasz23 - 2009-01-07, 14:42

uuuu la laaa.... mówi Pan najgorsze zjobki :/

już wszystko jasne :D czarno na białym wszystko jest wypisane na stronie głównej Woliery

sroszkowski - 2009-01-07, 17:35

Ale o wiele więcej mamy dowodów ogromnej sympatii. W grudniu, na przykład, kilka osób przysłało nam opłatek. To są ci, którzy wiedzą, jak trudno jest robić coś dobrego w naszym kraju, gdzie wróg czai się zza każdego węgła, bo jak nie mamy wroga zewnętrznego to sami sobie wroga kreujemy i z nim walczymy.
Dlatego też w moim najbliższym wstępniaku powieje aptymizmem. Pierwszy tegoroczny numer powinien być już w sprzedaży za jakiś tydzień.
Dla prenumeratorów 12 planszowy kalendarz.

witekpl - 2009-03-05, 19:57

Pamiętam jak po raz pierwszy wziąłem "Wolierę" do ręki. Miało to miejsce kilka lat temu w Empiku na łódzkiej "Pietrynie". Był to bodajże 3 lub 4 nr tego pisma. Po przerzuceniu paru stron stwierdziłem że to super sprawa i coś dla mnie. Następnie spojrzałem na cenę i... odłożyłem na półkę. Wtedy, jak na moją kieszeń, jej cena była dla mnie zaporowa :-(
Po jakimś (długim) czasie, w trakcie mojego kolejnego wyjazdu do Łodzi popędziłem na Piotrkowska do Empiku i kupiłem mój pierwszy nr "Woliery" Po powrocie do domu czym prędzej wypełniłem formularz zamówienia nr. archiwalnych. Już nie pamiętam ile razy (chyba ze 100) przeglądałem pakiet numerów które mi przysłano. Potem regularnie jeździłem do miasta i starałem się kupować pismo na bieżąco. Faktem było że nie zawsze na nią trafiałem i znów byłem parę nr. do tyłu. Potem miałem wypadek i koszty leczenia sprawiły że musiałem z "Woliery" zrezygnować. Na całe szczęście wszystko skończyło się dobrze i po zakończeniu leczenia znów wysłałem zamówienie nr. archiwalnych (coś ponad 20 ) i oczywiście by już nie jeździć i polować na magazyn, opłaciłem prenumeratę. Jest to najtańszy i najpewniejszy sposób zdobycia pisma. I choć przyznam że prenumeraty na 2009 jeszcze nie opłaciłem (brak czasu!!!) to wiem że można zrobić to wstecznie i zaległości wyrównać.
Ta więc LUDZISKA PRENUMERUJCIE, a żaden numer wam nie odleci!!!
Dziękuję i pozdrawiam. Witek.

andrzej - 2010-11-14, 23:25

Czy magazyn "Woliera" jest nadal wydawany? Czy jest w wolnej sprzedarzy
czy tylko w prenumeracie.? Czy istnieje możliwość zakupu egzemplarzy
archiwalnch? Pozdrawiam.

wj1964 - 2010-11-15, 00:00

Mogę odpowiedzieć na pierwsze pytanie:
Nie.
A żeby wyjaśnić dlaczego się tutaj tak "obficie " dopisałem wyjaśniam:
Jakiś miesiąc wstecz byłem odcięty od elektronicznych mediów, całkiem fajne uczucie bo zacząłem czytać "słowo pisane", między innymi "odświeżyłem" sobie wszystkie posiadane numery "Woliery", ba odkryłem nawet tekst z ostatniego jej numeru, którego nie przeczytałem wcześniej, bo szkoda mi było "wyrywać" załączony plakat.
Właściwie to też chętnie zakupiłbym brakujące mi egzemplarze archiwalne, ale z "pierwszej ręki"!

sroszkowski - 2010-11-15, 00:08

Proszę zadzwonić pod numer (22) 783 66 82. Odezwie się sekretarka, która przyjmie zamówienie na numery archiwalne. Można je także zamówić drogą elektroniczną za pośrednictwem e-zagrody.
adon - 2011-01-26, 21:05

Witam. Czy nadal można zamówić numery archiwalne Woliery?
sroszkowski - 2011-01-26, 21:40

Tak. Pod numerem 22 783 66 82 w godzinach 8-16.00

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group