Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Tereny zagraniczne - Teneryfa - Loro Parque

wanted - 2007-11-14, 21:32
Temat postu: Teneryfa - Loro Parque
Czy ktoś z WAS lub znajomy był w tym ptasim parku ?
sroszkowski - 2007-11-14, 21:51

Ja byłem dwa lata temu. Mam nawet fotkę z dyżurną papugą. Praktycznie co miesiąc w Wolierze jest korespondencja menedżera Loro Pargue o "nowościach" i ciekawostkach. Zachęcam do prenumeraty.
wanted - 2007-11-14, 22:21

sroszkowski, ja prenumerują i namawiac mni enie trzeba. Czytam też wszystko bo wierzę w to czasopismo i staram się też wnosić w nie jakiś swój wkład by było coraz lepsze.

Odnośni eLoro Parque, to wiele już dobrego słyszałem, al efotek widziałem mało :?

sroszkowski - 2007-11-14, 22:31

Prowadzimy rozmowy z bardzo znanym i odpowiedzialnym fotografem przyrody, u którego chcemy zamówić, tylko dla nas, kilkudniową sesję fotograficzną z tego pięknego parku. Jeżeli uda nam się to przedsięwzięcie, to po archiwum z kurzymi rasami będziemy mieli naprawdę czym się pochwalić. A sam Loro Parque jest przepiękny. A jakie tam bogactwo papug.
wanted - 2007-11-14, 22:34

Marzę kiedyś tam pojechać i mam nadzieję że mi się uda, wkońcu papugi mnie ciągną strasznie i za nimi pojadę tam napewno. Wiem ze to istny raj i napewno tak będę się czuł tam.
Chciałem pojechać w zeszłym roku, ale brakowało mi ludzi do ekipy. Może kolejny rok coś przyniesie.

Kamil Kowalski - 2007-11-14, 23:27

wanted, wycieczka tam na 7 dni na poczatku tego roku kosztowała 3500zł +wszelkiego rodzaju bilety wstępów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group