Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Niezbędne dodatki do pomieszczeń hodowlanych - Sprzęt hodowlany - gdzie kupujecie

kacpisułtan - 2007-09-18, 19:10
Temat postu: Sprzęt hodowlany - gdzie kupujecie
Piszcie gdzie kupujecie sprzęt hodowlany do waszej hodowli i czy go polecacie :?:
Mogą to być sklepy innternetowe i inne.

mirass - 2007-09-18, 19:12

Ja ostatnio kupowałem gniazdka w ZooKoziołku, polecam sklep ;)
kacpisułtan - 2007-09-18, 19:19

Ja bardzo często kupuje siatki do woleir w sklepie internetowym hodowlany.pl i równiez bardzo serdecznie go polecam. Rozwija się w bardzo szybkim tempie i powieksza swój asortyment. Hodowcy ptaków znajdątam dla siebie bardzi wiele ciekawych produktów ;)
Luśka - 2007-09-18, 21:40

Dołączam się do polecających Hodowlany .pl ;)
kacpisułtan - 2007-09-19, 06:56

Ja jeszcze polecę sklep heka-inkubator.pl . Kupuje tam bardzo dobre pojniki oraz korytka paszowe. Kiedyś kupiłem też prześwietlacz do jajek i sztuczną kwokę. Z produktów jestem niezwykle zadowolony :!: Jedyną wadą sklepu jest to że często dość długo się czeka aż wyślą, ale zdarza się że przysyłają szybko.
Rocki - 2007-09-19, 16:06

Ja siatkę do moich wolier kupowałem w Praktikerze, jest tam nawet spory wybór siatek tego typu i w nawet przystępnych cenach... ;)
dadzio - 2007-09-23, 11:26

Ja poidla i karmidła mam swoje.Kiedyś mój tata pracował na fermie i kupił dużo poideł oraz karmideł więc nie musze kupować.Ze sklepów internetowych to polecem www.heka-inkubator.pl maja tam duży wybór produktów i nie są tacy drodzy.Mam zamiar kupić tam inkubator.Narazie nic nie kupowałem w tym sklepie. www.hodowlany.pl ma dość drogie inkubatory.
kacpisułtan - 2007-09-23, 17:51

dadzio, chyba się pomyliłeś. To właśnie heka-inkubator.pl jest bardzo droga a hodowlany.pl tani ;)
Krzysiek Prokop - 2007-09-23, 20:09

Ja na heka-inkubator nie narzekam ;) Kupowałem tam inkubator i póki co jestem zadowolony, bo jeśli chodzi o karmidła i te sprawy to jest spoty wybór w lecznicy na miejscu :P
dadzio - 2007-09-24, 14:05

Ja mówiłem tylko o inkubatorach.W heka-inkubator inkubator na 60 jajek osztował 350 zł baz kilku groszy.A na hodowlany inkubator na 24 jajka kosztował 689zł i 50 groszy.
mirass - 2007-09-24, 14:39

dadzio, zależy też od jakości sprzętu i producenta ;)
kacpisułtan - 2007-09-24, 18:31

dadzio napisał/a:
W heka-inkubator inkubator na 60 jajek osztował 350 zł baz kilku groszy.A na hodowlany inkubator na 24 jajka kosztował 689zł i 50 groszy.


dadzio, tak jak mirass pisał wszystko zależy od jakości inkubatora. Naprzykład ten z heki jest bardzo prowizoryczny i kiepskiej jakości. Poza tym hodowlany.pl skupia się głównie na innych niż inkuatory artykułach do hodowli ptaków i nietylko. Ja swój inkubator kupiłem w sklepie inkubatory-fest.pl za 350zł na 50 jaj kurzych i jest on znacznie lepszy niz ten z heki.

ptasiek - 2008-03-28, 19:03

Słuchajcie niewiem gdzie kupujecie siatkę na woliery ale polecam siatkę którą sprzedaje koleś w Wirach na ulicy Cienistej 16 siatka jest dobra i tania sam kupuje to jest pod Poznaniem ma jeszcze karmidła i łapice na kuny i szczury ;) ;) ;) ;) ;)
sochacka75 - 2008-05-24, 22:17

mój tata kiedyś chodował kury (4000 tyś. niosek) i często podawał im koniczynę lub saladerę przekręconą przez maszynę którą nazywał ''bąk'' .czy nie wiecie gdzie można coś takiego kupić lub jak to zrobić samemu,
Karolcia - 2008-07-23, 12:48

"bąk" to potoczna nazwa śrutownika bijakowego, na niewielką ilość drobiu nie opłaca się kupować śrutownika, z tego co mniej więcej wiem to chyba kosztują gdzieś około 800 zł najmniejsze
Payuta - 2008-09-20, 16:53
Temat postu: sklepy internetowe ze sprzętem do hodowli ptaków
Witam, ja polecam www.darewit.pl sprzedają tam sprzęt do inkubacji jaj - inkubatory, odchowalniki, prześwietlarki, sztuczne kwoki czyli promienniki podczerwieni. Sam posiadam taki inkubator ze sterowaniem elektronicznym i prześwietlarkę jaj, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić każdemu początkującemu hodowcy.
hefajsto - 2009-06-25, 17:32

Witam wszystkich.

Moze ktos z was wie gdzie mozna kupic typowy pojnik 5l dla golebi?
Chodzi mi o to ze potrzebuje go na teraz, nie przez net. Mieszkam kolo Tarczyna.
Dzis byl targ w Grojcu ale nie zdazylem. Wiecie gzdzie mozna nabyc taki pojnik w moich stronach?

dadzio - 2009-06-25, 21:37

hefajsto, poszukaj w sklepach z artykułami dla gołembi albo w sklepach rolniczych. Tam na pewno coś będzie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group