Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Kluby / Stowarzyszenia - Klub Hodowcow Golebi

Tiplerek - 2006-07-30, 19:01
Temat postu: Klub Hodowcow Golebi
Mam pytanie, Ja Hoduje Golebie i czy zechcial by ktos ze Mna stworzyc Klub Hodowcow Golebi, potem powiem wiecej jak ktos bedzie chetny narazie czekam na propozycje, jak Ktos bedzie sie zglaszal niech napisze jakie Hoduje Golebie
sroszkowski - 2006-07-30, 20:05
Temat postu: klub
To byłaby bardzo fajna rzecz taki kolejny klub. Na Zachodzie takie kluby to podstawa działalności i hodowli. Moim zdaniem Powinien Pan wybrać sobie jakąś rasę lub grupę podobnych ras gołębi. Woliera z całą pewnością będzie promować taką inicjatywę
Tiplerek - 2006-07-30, 20:10

Ja do Pana bede mowil Pan a do mnie prosze mowic na Ty bo ma 16 lat ;-) . Juz wiem jaka Grupe bym wybral Grupe Lotne. Ale szukam chetnych kto by Mi pomogl w Jgo prowadzeniu dziekuje za Woliere jestes wdzieczny. Czekam na propozycje
Tiplerek - 2006-08-06, 09:44

heh Polski Kurnik Moderator to Mnie nie interesuje Mnie tylko Golebie interesuja :mrgreen:
mirass - 2006-08-06, 09:45

tam jest też o gołębiach ale dosyc mało bo nie ma kto pisac o gołębiach bo mało hodowców gołebi jest - może ty bys coś napisał :!: :?:
Tiplerek - 2006-08-06, 09:51

Wiesz w Polsce wiekszosc to Hodowcy Golebi ile jest Golebnikow jak gdzies jedziesz np... a Tu przyklad duzo Osob pisze o Golebiach nie a Adrian14 moglby pomoc Mi z Bartkiem, tak samo zalozylem Temat o zalozeniu Klubu Hodowcow Golebi Pocztowych tylko Pan Stanislaw Roszkowski poparl Moj pomysl, ale to chyba Hodowcy Golebi Pocztowych maja to zrobic nie prawdasz. Pozdrawiam ;-)
Krzysiek Prokop - 2006-08-06, 11:40

Problemem jest, że są to najczęściej pracujące osoby, w podeszłym wieku i nie mające dostępu do netu :-/ Ale podejrzewam, że jakby znalazła się osoba, która by temu przewodniczyła, to by się udało założyć klub gołębiarzy :mrgreen:
wystarczy popytać ludzi na wystawach gołębi, myślę, że wielu chętnie by w to weszło :-P

Tiplerek - 2006-08-06, 14:37

Wiesz duzo Hodowcow Golebi ma Internet Ja sam znam przez Internet moze ze 100 Hodowcow wiec nie wiem czemu Ich Tu jest tak malo :roll:
mirass - 2006-08-15, 11:49

ja bardzo chetnie się przyłącze - poczatkowo z mała iloscia gołebi ale z czasem bede rozbudowywał hodowle - mam już kilka sztuk - nie sa to wybitme ptaki ale każdy ptak jest dla mnie ważny
maciej - 2006-12-23, 14:46

ja jestem za ale klub jakich gołębi
krooger - 2006-12-23, 18:31

ja moge sie dołączyc:-D hoduje gdańskie wysokolotne:)
Tiplerek - 2006-12-23, 19:04

Koledzy bardzo sie ciesze ze cos sie ruszylo w tym Temacie, napiszcie co Hodujecie dokladnie i jaki oczekujecie Klub. P.s chcialem Klub Wysokolotow bo mam Mikolajewskie bede mial tazke Szariki (Orliki). Czekam na odpowiedzi ;-)
Adrian14 - 2006-12-23, 19:07

A może taki internetowy klub??
Z tego co widze byla by nas przewaga młodych ;-)
ale do tego musimy miec chętnych...
Ja służę pomocą :evil:

Tiplerek - 2006-12-23, 21:30

Bardzo sie ciesze Koledzy ze tak chcecie pomagac. Adrian doklasdnie o to Mi chodzilo, ale napiszcie w czym byscie mogli pomoc oczywiscie chetni. I jakiego oczekujecie Klubu (Internetowego) jak narazie... :?:
maciej - 2006-12-24, 12:14

e niestety ale ja odpadam bo nie hoduje gołębi lotnych
Adrian14 - 2006-12-24, 13:51

Może na początek był by to internetowy klub gołębi wszystkich ras, a dopiero później gdy będzie widac jaka jest większosci hodowanych gołębi wyodrębnic jakis klub ze specjalizacją ;-)
Tiplerek - 2006-12-31, 00:22

maciej napisał/a:
e niestety ale ja odpadam bo nie hoduje gołębi lotnych


alez Kolego to nic nie szkodzi laczyc Hodowcow roznych Ras to ciekawa sprawa uwierz mi juz to robilem wychodzilo na dobre, wtedy duzo nowych rzeczy sie poznaje, ciekawostki i wiele innych. To jak chcecie jak Wam Koledzy sie widzi Strona chce wiedziec... :roll: ;-) :?:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group