Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Wystawy / Spotkania / Giełdy - Spotkanie Klubu Czubatki Polskiej -8 i 9 września 2007r.

Kamil Kowalski - 2007-07-23, 23:18
Temat postu: Spotkanie Klubu Czubatki Polskiej -8 i 9 września 2007r.
Spotkanie Klubu Czubatki Polskiej -8 i 9 września 2007r.
na Mazurach u Staszka Zera

Może ktoś ma więcej info... itp...

Kto będzie?
Jak dojechać?
Jaka Miejscowość?
ITP...

Kamil Kowalski - 2007-07-23, 23:19

ja na 10% będę, zresztą sam nie wiem... ale raczej nie...
chyba że się pewne sprawy ponaprawiają...

Krzysiek Prokop - 2007-07-24, 10:47

Ja będę raczej na 99 %. Jest to koło Szczytna,a do Szczytna można dojechać pociągiem.
mateusz20 - 2007-07-24, 21:55

Kamil, co ja ci mówiłem ty będziesz tak jak Krzysiek na 99%, ja za to na razie pisze że 50 +1% jest za tym że przyjadę.
kacpisułtan - 2007-07-24, 21:57

Ja pojade jesli uda mi sie z kims zabrac :D
Kamil Kowalski - 2007-07-24, 22:31

mateusz20, zobaczymy... jeszcze sporo czasu i mase przemyśleń...
sroszkowski - 2007-07-25, 11:05

Kończę redagować biuletyn gdzie będą podane na piśmie wszystkie podstawowe dane wraz z mapką dojazdu do gspodarstwa Staszka Zera "Cztery Pory Roku". Warto dodać, że gospodarstwo to zostało uznane (druga nagroda) w 2003 roku za najlepsze gospodarstwo na Warmii i Mazurach. Oto link na stronę www. , gdzie podany jest dokładny adres i mapka.
http://agroturystyczne.com.pl/
W skrócie:
Spotkanie jest w niedzielę 9 września, początek godzina 10.00. Omówimy na nim sprawy organizacyjne. Min przyjęcie statutu, wybory, podział na okręgi, zimowa wystawa klubowa etc. Chętni jednak mogą przyjechać już w sobotę i skorzystać z gościnności Staszka. Koszt noclegu dla jednej osoby to 30 zł, wyżywienie 20, a więc nie jest to strasny majątek.
Obecnie Michał Studziński, którego o to oprosiliśmy "obdzwania" wszystkich klubowiczów i robi weryfikację - czy ktoś zalega ze składkami, weryfikuje telefony i adresy...


EDIT KK: Przeniosłem w odpowiednie miejsce z tematu o odmianie barwnej czubatek.

mateusz20 - 2007-07-25, 11:10

To prawda Michał do mnie już dzwonił, jak byłem na polu, zrobił mi małe przesłuchanie i jest wszystko OK.
wanted - 2007-07-25, 17:47

A czy ktoś spoza klubu może wpaśc ?
sroszkowski - 2007-07-26, 09:54

Oczywiście. Zapraszamy.
Iga - 2007-07-26, 23:21

Ja również powinnam się pojawić :)
jaras - 2007-07-29, 22:00

Ja także bardzo się będę starał przyjechać. Nie będzie to łatwe, ale powinno się udać. Jeżeli Gospodarz spotkania wyrazi zgodę, to przywiozę ze sobą kurki pawłowskie {3x (1+2)},które proponuję rozlosować wśród członków Klubu Czubatki. Oczywiście, tych będących na spotkaniu.
anna czarnota - 2007-08-29, 20:26

Co do spotkania to zostało uzgodnione, że byłoby miło odciążyć gospodarzy i przywieść jakiś placek, jeśli ktoś nie ma zdolności do wypieków to może zastąpić czymś innym np. sałatką lub...
sroszkowski - 2007-08-30, 19:32

Mam miłą niespodziankę dla tych, którzy pojawią się na spotkaniu klubowym. Swój udział potwierdził Pan Piotr Siewierski z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Niewykluczone, że przyjedzie też Pan Eugeniusz Węcek z Krajowej Rady Drobiarskiej.

Są to najważniejsze osoby w kraju zajmujące się na codzień sprawami drobiu w administarcji państwowej.

Rangę spotkania dodatkowo podniosą zapewne Adam Zdeb, nowo wybrany wice-prezes do spraw hodowlanych PZHGRiDO oraz Janusz Pajka, przewodniczący Kolegium Sędziów.
Ponieważ z całą pewnością będziemy obradować nad odtwarzaniem polskich ras kur takich jak czubatka starpolska, liliput polski oraz gołoszyjka lubelska(polska) i wzorcami tych ras to uczestnictwo tak potężnych sojuszników ma swoją wielką wymowę.

Rozmawiałem już z Adamem Zdebem co do rejestracji - nie mówiąc już o wspieraniu codziennej hodowli - polskich ras drobiu w katalogu ras europejskich. Jest tak samo zdeterminowany do takiego kroku jak niekórzy członkowie naszego klubu.

A przy okazji podchwytliwe pytanie: ile mamy polskich ras zarejestrowanych w Europie?
Odpowiedź brzmi: żadnej

przemek1 - 2007-08-31, 21:58

Witam

My z żoną na pewno wybieramy się na spotkanie klubowe. Bylismy juz u Stasia w lipcu. Bardzo nam się tam podobało. Ma fantastyczny teren, informacja dla osób przyjeżdżających z całą rodziną - jest plac zabaw dla dzieci. Zachęcam wszystkich do przyjazdu. Mam nadzieję że gospodarzowi zostało jeszcze trochę wspaniałej nalewki z płatków róży i zechce nas nią poczestować. Żeby odciążyć gospodarzy zabierzemy ze sobą ciasto.

Do zobaczenia

Przemysław Gąsiorowski

kacpisułtan - 2007-09-06, 19:03

No i spotkanie już coraz bliżej :!: Napewnie bedzie bardzo fajnie, dlatego zachecam wszystkich miłośników kur do przybycia ;)
maciej - 2007-09-06, 23:35

niestety ale mi nie uda się wyrwać od mojej hodowli z powodu ograniczonego czasu przez szkołę

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group