Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Magazyn "Woliera" - Internetowy Blog Stanisława Roszkowskiego

woliera - 2006-07-15, 16:19
Temat postu: Internetowy Blog Stanisława Roszkowskiego

BLOG (KLIKNIJ) -----------> (Click!)


Planuję pisać coś w rodzaju pamiętnika (bloga). Ale to jeszcze zajmie jakiś czas. Tam postaram się zdradzić, w jaki sposób przewoziłem jajka.
A jeśli chodzi o kury ras bojowych to w pewnym stopniu minohiki jest taką kurką. A jajka minohiki przywiozłem. Ale odradzam generalnie trzymanie kur ras bojowych bo są kompletnie nie przystosowane do naszego klimatu (brak piór puchowych, duże grzebienie itp).
Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Zobaczymy, co się wykluje, a potem odchowa. Jak zdążyliście chyba zauważyć nie jestem chytry i chętnie dzielę się tym co mam. Jeżeli powiedzie się odchowanie tych trzech ras (minohiki, totenko i jitoko) to na pewno będę się starał rozpropagować te rasy w Polsce.
Pozdrawiam
Stanisław Roszkowski

woliera - 2006-07-15, 16:20

Właśnie kończę redagować "dziennik internetowy". Jutro, najpóźniej pojutrze wrzucę go na wolierową i czubatkową stronę. Tak wszystko będzie opisane. W skrócie: wykluły się 32 kurczaki. W tym sporo jitoko. Ale trzeba je było praktycznie wszystkie wydłubywać ze skorupek.
STR


BLOG ZNAJDUJE SIE NA STRONIE
www.woliera.com

Kamil Kowalski - 2006-08-24, 21:17


BLOG (KLIKNIJ) -----------> (Click!)


Yhyhyh :hahaha: Miałem podobnie u weterynarza dwa lata temu, pojechałem zawieźć kurę żeby ją „zeszył” bo pies ją „potargał”… weterynarz zaczął się śmiać powiedział że to jeden z jego najdziwniejszych przypadków „kura do szycia” , zapytany jaki miał jeszcze inny dziwny przypadek powiedział że królika miniaturkę w gipsie.

Yhyhyhyh ale się Pan nachodził :mrgreen:

Kamil Kowalski - 2007-06-05, 20:44

Czyjuż nie będzie bloga?
sroszkowski - 2007-06-05, 22:28

Będzie. Ale miałem trochę "gorszy" okres i nie zawsze starczało mi motywacji do ciągnięcia tak wielu srok za ogon. Wymienić jakich?
Krzysiek Prokop - 2007-06-06, 15:04

Może to nie w temacie, ale strasznie jestem ciekaw jak panu poszły lęgi i czy jest pan zadowolony. Ma pan u siebie masę pięknych ptaszków i mnie zżera ciekawość, jak wyglądają :P
Może pan napisze coś, takie jakby podsumowanie i wystawi zdjęcia, żeby zaspokoić(pewnie nie tylko moją) ciekawość ?? ;)

sroszkowski - 2007-06-06, 15:58

Ostatani gorący temat to Japonia, gdzie byłem całe 8 dni, odwiedziłem chyba z 20 bardzo ważnych tamtejszych hodowców, odwiedziłem kilka wytaw, no i przywiozłem ponad 3.000 unikatowych zdjęć japońskich kurek. Chyba mam w tej chwili największe archiwum tego typu na świecie. Niektóre zdjęcia są naprawdę znakomite. Do tego przywiozłem nową partię jajek, w tym unikatowych, nie znanych w Europie ras, jak na przykład shoukoku. Mam też satsumadori z samego matecznika czyli Satsumy na Kiusiu.
Cierpliwości...

Kamil Kowalski - 2007-12-03, 14:22

www.blog.woliera.com




Luśka - 2007-12-03, 14:53

Mr Kur jest najlepszą zachętą :D

Lecę ! :taniec:

Kamil Kowalski - 2007-12-03, 14:56

A jakoś się ładnie wkomponował w reklame - yhyhyh i nawet jest na Okładce, pierwszej stronie "X" gazety :D :hahaha:

Mam nadzieje że Blog się wam poodoba/bedzie podobał.

Luśka - 2007-12-03, 15:11

Bardzo mi się podoba, zarówno graficznie, jak merytorycznie i literacko :)

Trochę dał mi do myślenia ;) Na pewno będę częstym gościem :)

Kamil Kowalski - 2007-12-06, 18:39

Nowy wpis - http://blog.woliera.com/index.php 8)
Luśka - 2007-12-06, 20:13

Ach ... i znów nie wytrzymałam 8-)
Kamil Kowalski - 2007-12-28, 14:15

Domagam sie nowego wpisu - byle żeby był mocny!

www.blog.woliera.com

Luśka - 2007-12-28, 14:17

Kamil Kowalski napisał/a:
Domagam sie nowego wpisu - byle żeby był mocny!

www.blog.woliera.com



Miałam ochotę napisać to samo :taniec:

Tylko niezwykła, wrodzona nnieśmiałość mnie powstrzymała :> :diabel::


edit kk: Taaaa i do tego jaka skromna :lol:

Kamil Kowalski - 2007-12-28, 14:26

Może napisze Pan coś bardziej tak yyy nie oficjalnego cos bardziej yyy prywatnego :D

Czyli opis jak było na wycieczce :) i przygoda ze samolotem ?

A może coś na inny temat ;)

:]

Kamil Kowalski - 2008-01-16, 14:33

UWAGA!!!



Witaj,

Blog www.blog.woliera.com bierze udział w konkursie Blog roku 2007 w kategorii tematycznej Moje zainteresowania i pasje (blogi tematyczne)

Rozpoczął się II etap Konkursu - kwalifikacja do oceny.


Jak głosować?

Każdy blog biorący udział w Konkursie posiada swój unikalny numer.

----------------------------------------------------------------
WYŚLIJ SMSA na nr: 71222 o treści H01752
----------------------------------------------------------------




Wszystko o głosowaniu

* Na wybrany blog można zagłosować tylko raz (w tym etapie Konkursu)
* Liczba blogów, na które można zagłosować jest nieograniczona
* Koszt każdego SMS, to 1,22 brutto
* Dochód z głosowania zostanie przeznaczony na wsparcie Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie
* Głosujący mają szansę na nagrody - czeka na nich 10 Ipod-ów NANO 4GB




Dziękujemy za udział w Konkursie i życzymy powodzenia w głosowaniu!

pozdrawiamy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group