Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Galeria - Pasja uczy życia szczęśliwym bez względu na okolicznści.

Karol Chmielewski - 2011-07-02, 20:58
Temat postu: Pasja uczy życia szczęśliwym bez względu na okolicznści.
Przedstawię tutaj część mojego archiwum, w którym nagromadziło się sporo fotografii. Przedstawione na nich chwile zostały uwiecznione w różnych zakątkach świata, w tym także rzeczy otaczające mnie na co dzień, tj. moja hodowla oraz inne moje pasje.

Zdjęcia są mojego autorstwa.

Pozdrawiam
Karol Chmielewski





Karol Chmielewski - 2011-07-02, 21:49






Tomek83 - 2011-07-03, 13:15

Przepiękne zdjęcia, wnioskuję po nich, że zwiedziłeś już kawałek świata ;)
Pozazdrościć pasji i czasu na rozwijanie ich.
Pozdrawiam

krzychuw1992 - 2011-07-03, 13:23

piękne zdjęcia ...
Karol masz talent ..

Karol Chmielewski - 2011-07-03, 13:28

Tomek83 dziękuję. Prawdę mówiąc jeszcze sporo przede mną. Po głowie lata mi ogrom planów, które w miarę możliwości będę starał się spełnić. Na razie jednak mam jeszcze naukę przed sobą, więc wszystko jest, można powiedzieć, przy okazji. ;)

krzychuw1992 dziękuję.

Trochę ujęć Karzełków Polskich:
1.Dorosły kogut odmiany białej w trakcie pierzenia oraz młody kogucik, także w tej odmianie.


2.Czarne karzełki.


3.Młoda kurka pomarańczowo kuropatwiana.

4.Młoda kurka odmiany ciemno kuropatwianej o różyczkowym grzebyku.

5.Młode nakrapiane kogutki.



SERAMA - 2011-07-03, 13:34

Karol Chmielewski, Fantastyczne robisz fotki chyba będę musiał się do Ciebie zapisać na kurs fotografowania.Karzełki prześliczne ze względu na słabość na biały kolor białe podobają mi się najbardziej.
Karol Chmielewski - 2011-07-03, 15:06

SERAMA dziękuję.

Wnioskuję, że chyba nie do końca dobrze wybrałem temat mojej galerii. Bowiem wyczytaliście z niego, iż fotografia jest moją pasją. Nigdy nie traktowałem fotografowania jako pasji, mimo że to bardzo lubię. Po prostu potrzebowałem mieć jakieś pamiątki z podróży. Warto także udokumentować jakoś pracę hodowlaną, m.in. za pomocą zdjęć. Jakieś ciekawe miejsca, sytuacje, rzeczy czasem zupełnie przypadkiem, same wpadały do pamięci aparatu. Ot, taki odruch. ;) Jak widać, fotografia u mnie wynika bardziej z potrzeby, nie do końca z pasji. Gdy jednak coś wychodzi to prawda, że chce się to robić dalej z większym zaangażowaniem. Tak chyba ma większość z nas.

Myśl, która stała się tematem mojej galerii została napisana przez osobę o nicku Forsaken, Rafał. Myśl ta miała ujmować jakby całość w jednym, czyli wszystko to, co lubię. ;)




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group