Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Woliery - Woliera dla papug

ejno - 2011-05-06, 10:51
Temat postu: Woliera dla papug
Witam , w najbliższym czasie mam zamiar kupić parkę papug nierozłączek . Chciałbym zbudować im wolierę ale nie wiem od czego zacząć jak ma ta woliera wyglądać jak by ktoś mógł podać jakiś plan, projekt woliery był bym wdzięczny.
AL - 2011-05-06, 15:16

Zależy od tego czy to ma być woliera zew. czy wew. Nierozłączki powinny zimować w pomieszczeniu gdzie temp. nie spada poniżej 0.
Chodzi Ci o wolierę czy klatkę ? Pamiętaj woliera to pomieszczenie dla ptaków, w którym człowiek może swobodnie stać i zrobić przynajmniej krok w każdą stronę :D

ejno - 2011-05-07, 15:38

chodzi mi o klatkę zewnetrzną coś w tym stylu :
AL - 2011-05-07, 15:44

ejno, To zrób coś podobnego :D zmodyfikuj do swoich potrzeb, ale pamiętaj,że to letnia woliera. Ta jest ładna , ale niepraktyczna, jak to czyścić, tylko jedne drzwi, bez przedsionka, w dodatku jest na nogach, co bardzo utrudnia wchodzenie do niej.
ejno - 2011-05-08, 11:31

może ktoś doradzi z inną klatką ? nie koniecznie musi być taka chodzi mi o taką zebym w zimie tak ze mógł przechowywać papugi
AL - 2011-05-08, 16:20

ejno, To co Ty w końcu chcesz - klatkę do przenoszenia wiosna-jesien do ogrodu czy całoroczną wolierę z ogrzewanym pomieszczeniem dla nierozłączek ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group