Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Wystawy / Spotkania / Giełdy - Ogólnopolska wystawa zwierząt futerkowych i ptaków ozdobnych

sebo - 2011-04-14, 21:32
Temat postu: Ogólnopolska wystawa zwierząt futerkowych i ptaków ozdobnych
W dniach 21-22 maja 2011r odbędzie się wystawa w Mszczonowie

http://www.ozhk.com.pl/wy...-ozdobnych.html

Kto się wybiera ??

Dla wystawców organizator przewiduje niespodziankę "Podczas trwania wystawy wystawcy wraz z rodzinami mogą skorzystać z basenów termalnych znajdujących się na terenie ośrodka po atrakcyjnych cenach."

sebo - 2011-05-05, 00:20

Kto z forumowiczów wybiera się na tą wystawę. Zgłosiłem kilka sztuk drobiu więc ja będę.
musial pawel - 2011-05-20, 21:56

I co słychać na wystawie ? ja prawdopodobnie wybiorę się jutro około południa
sebo - 2011-05-20, 23:22

Na wystawie dominują króliki na moje oko jest ich więcej niż było na wystawie narodowej, gołębi niewiele dominują z krótkim dziobem. Przechodząc do najważniejszego czyli kur, jest ich sporo bo myślałem że na regionalnej wystawie i w tym okresie(po lęgach poniszczone upierzenie kur, część stada sprzedane) będzie ich mniej, atutem wystawy jest fakt ze możemy zobaczyć na niej kury od najmniejszych( wąsacze, karzełki łapciate, nowoangielski min.) poprzez średnie (czubatkę dworską, araukanę) do dużych(kochin, brahma, malaj). Należy podkreślić ze jest to wystawa a nie pokaz, więc większość eksponatów została poddana ocenie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group