Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Inne ptaki egzotyczne - Opieka nad gwarkiem

kamil9912 - 2011-02-22, 17:34
Temat postu: Opieka nad gwarkiem
Witam,
Mam 3 pytanka dotyczące gwarków hodowlanych, kierowane szczególnie do ich właścicieli.

Zamierzam sobie kupić gwarka i moja mama jest ciekawa czy można go po oswojeniu wypuszczać na dwór na wolność(aby sobie troszkę polatał na świeżym powietrzu? :aniolek:

Czy gwarek nie czuł by się trochę osamotniony gdyby był przez lato trzymany w ogrodowej wolierze, i czy podczas2-3 tygodni czy ktoś mógłby przychodzić do niego i dawać mu pokarm i picie oraz sprzątać wolierę podczas mojej(i mojej rodziny nieobecności)?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

AL - 2011-02-22, 18:01
Temat postu: Re: Opieka nad gwarkiem
kamil9912 napisał/a:
Witam,
Mam 3 pytanka dotyczące gwarków hodowlanych, kierowane szczególnie do ich właścicieli.

Zamierzam sobie kupić gwarka i moja mama jest ciekawa czy można go po oswojeniu wypuszczać na dwór na wolność(aby sobie troszkę polatał na świeżym powietrzu? :aniolek:

Czy gwarek nie czuł by się trochę osamotniony gdyby był przez lato trzymany w ogrodowej wolierze, i czy podczas2-3 tygodni czy ktoś mógłby przychodzić do niego i dawać mu pokarm i picie oraz sprzątać wolierę podczas mojej(i mojej rodziny nieobecności)?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

1. Wykluczone
2.Żaden oswojony ptak nie może byc sam
4. To jest miękojad i sprzątanie u niego jest trochę utrudnione - woda i szmata :D

kamil9912 - 2011-02-22, 19:11

Wiem,że sprzątanie jest trudne ze względu na "wodniste"odchody.

Dzięki.

kamil9912 - 2011-02-24, 18:50

A jakie firmy robią najlepszy pokarm dla gwarków?
AL - 2011-02-24, 18:52

kamil9912, W sklepie Justyny masz szeroki wybór http://www.hodowlapapug.p...zial&m1=3&m2=28
zapytaj Ją które są najchętniej kupowane


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group