Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Jak wstąpić do Stowarzyszenia? - Pytania dotyczące SHDR CP

koklas - 2011-02-18, 21:17
Temat postu: Pytania dotyczące SHDR CP
zamierzam wstąpić KCP
mam kilka pytań

Czy jest jeszcze możliwość zakupu obrączek?
Czy jeśli będę należeć do KCP to mogę wystawiać kury na wystawach?
Jak powinna wyglądać prośba o częściowe umorzenie składki?

Markus Kurspiot - 2011-02-20, 10:41

Tak, będziesz na pewno mógł zamówić jeszcze jakieś obrączki na ten sezon.
Tak, możesz wystawiać kury na wystawach, bo SHDR CP należy do PZHGR I DI.
Nie, nie ma w ogóle możliwości umożenia składek. Każdy płaci po równo.

Pozdrawiam!
Markus Kurspiot - członek SHDR CP

koklas - 2011-02-20, 11:31

żeby się zapisać to trzeba to wypełnić?
http://www.woliera.com/index.php?pid=821

Markus Kurspiot - 2011-02-20, 13:42

Na dzień dzisiejszy ta opcja chyba nie działa najlepiej... Najlepszym wyjściem jest skontaktowanie się z skarbnikiem - Wandą Rakoczy. Pisze ona również na tym forum...
Michał Prokopowicz - 2011-02-20, 13:43

Porozmawiaj z Prezesem/władzami stowarzyszenia... Wszystko Ci wyjaśnią. Bardzo łatwo się zapisać...
Pozdrawiam.

Markus Kurspiot - 2011-05-25, 17:16

Co z stroną internetową SHDR CP? Jakoś znikła z sieci.... Usunięta?
sroszkowski - 2011-05-25, 21:52

Została usunięta.
Przez długi czas starałem się namówić kilku członków Stowarzyszenia do jej aktualizacji i prowadzenia. Nie znalazłem... Widocznie nie była ona potrzebna?
Jaki sens było utrzymywać stronę, która nie była aktualizowana od ponad dwóch lat?

Markus Kurspiot - 2011-05-25, 22:00

Temat strony internetowej chciałem poruszyć w Serocku. Jednak uznałem go za temat zbyt mało ważny przy innych rozmowach i problemach. Szkoda... Chciałem zaoferować swą pomoc w prowadzeniu strony. Jednak za późno.

Myślę, że po spotkaniu w Olsztynku, trzeba będzie powoli wracać do tematu strony internetowej. Jak by nie było, jest to jedna z najważniejszych wizytówek każdej z działalności... A dla nas, szczególnie cenna.

sroszkowski - 2011-05-26, 08:25

Strona jest w "uśpieniu". W każdej chwili można ją odpalić i nadal na niej pracować.
Tylko ktoś to musi zrobić!!!
Podczas mojej kadencji bardzo zależało mi na tym, aby Stowarzyszenie Czubatka Polska była organizacją wspólną, wszystkich członków. Takie poczucie wspólnoty jest kluczowe w przypadku organizacji społecznych i gwarantuje stabilność i rozwój. Oczywiście powinien być też wyraźny lider. W kulturze wschodniej lider jest panem i władcą na zasadzie - car dał, car zabrał. Nie mi udało się stworzyć "firmy" na model zachodni gdzie lider ma duże zaplecze demokratyczne. Dwie lub trzy aktywne osoby to za mało.
Może nowy zarząd to zmieni?
Mam nadzieję, że wytłumaczyłem Ci, Markus, to i owo kawa na ławę.

Mini-Zoo-KW - 2011-06-24, 18:27

Jeśli po wyborach się nic nie zmieni to lider już jest.Przecież to nie jest normalne żeby ktoś taki jak ja kto chce wstąpić do stowarzyszenia nie mógł znaleźć możliwości jak ma to zrobić?żadne podawane linki nie działają,widocznie stowarzyszenie jest już bardzo bogatą grupą ludzi i nie potrzebuje nowych składek od nowych członków.Pozdrawiam.
Markus Kurspiot - 2011-06-25, 16:03

Obecnie strona internetowa nie istnieje. Inne internetowe "wejścia" do SHDR CP również...

JEDYNY sposób, aby zapisać się do SHDR CP, to skontaktowanie się z Wandą Rakoczy - skarbnikiem stowarzyszenia. To ona przyjmuje nowych członków. Jest ona obecna również na naszym forum. Można się więc skontaktować przez PW lub bezpośrednio telefonicznie.

Mini-Zoo-KW - 2011-06-25, 21:40

No cóż mam wątpliwości czy chcę wstąpić do w ten sposób działającego stowarzyszenia. Słyszałem że mają odbyć się wybory zarządu może po tych wyborach rozpacze wstąpienie do stowarzyszenia,na razie nie widzę siebie tam. Niemniej bardzo dziękuję za podpowiedz. Pozdrawiam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group