Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Kurniki - Kurnik dla kochinek min.

piotd1 - 2011-02-16, 09:50
Temat postu: Kurnik dla kochinek min.
Witam Wszystkich !
Jestem zielony w tym temacie, ale bardzo dużo dowiedziałem sie od was i mam nadzieje że dowiem się więcej, za wszystkie rady bardzo dziękuje.
Dziś się zarejestrowałem na forum woliery, choć czytam was od roku. Mam na imię Piotr
Po długich perypetiach z żona, buduje, tzn. będę próbował :hmm: zbudować mały kurniczek .
Po długim namyśle, i czytaniu woliery, wielkość jaką mogę przeznaczyć na kurnik i wybieg, postanowiłem że będą to kochiny miniaturowe. 8 szt. tj. 2 koguty(1 kogut lokowany) i 6 kurek.
Będę wklejał zdjęcia z etapów budowy kurnika, może komuś się przydadzą :) 2 zd. to pole gdzie będzie stał kurnik, 3 zd. bramka, 4 zd. to zarys , 5 zd. ramki okienne , jeszcze nie pomalowane i nie oszklone, kotwy jeszcze nie wbite, bramka tylko oparta.

Starał się będę wklejać zdjęcia z etapów budowy, mam nadzieję, ze w sobotę będzie stał szkielet.

neron14 - 2011-02-16, 10:06

Piękny ten twój kurniczek chyba zbuduje na wiosnę taki sam dla moich kochinów min.
piotd1 - 2011-02-16, 12:29

Chciałbym aby był trochę podobny do tego ze zdjęcia :) Nigdy stolarzem nie byłem :diabel::
piotd1 - 2011-02-21, 06:50

Kurniczek musi poczekac ;( brak czasu, administratora prosze o usuniecie tematu ;(
AL - 2011-02-21, 17:06

piotd1, Po co, niech temat zostanie, może kiedyś zaczniesz budować i temat się pięknie rozwinie :D
piotd1 - 2011-02-26, 20:13

No to niech zostanie, na pewno go zbuduję, tym bardziej że na materiały do tej pory wydałem około 500 zł. :diabel::

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group