Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

Rozmowy o handlu - Giełdy drobiu z woj łódzkiego.

reymysterio94 - 2010-12-02, 19:44
Temat postu: Giełdy drobiu z woj łódzkiego.
czy ktoś może podać miejsce i czas jakiś giełd drobiu z woj. łódzkiego a najlpiej z powiatu sieradziego z góry dziękuje i pozdrawiam
sylwia2401 - 2010-12-02, 20:18

reymysterio94, w Zgierzu plac targowy w każdą niedziele.
W Łodzi na równej, i nieraz można, drób spotkać na Starcie

Tomek83 - 2010-12-02, 22:41

W Łodzi na rynku bałuckim - dolnym i na rynku w Zgierzu.
kamillo1395 - 2010-12-03, 22:23

i ponoć jest jeszcze giełda z ptakami w skierniewicach :D :hmm:
Mariusz14 - 2010-12-07, 14:58

kamillo1395, tak to prawda w Skierniewicach jest bardzo duży targ z ptactwem szczególnie z gołębiami.W Zgierzu jestem prawie co drugą niedzielę,tam też najwięcej jest gołębi,potem drób i egzotyka,oraz króliki.Na Bałuckim już jest bardzo,ale to bardzo mało sprzedających,tak samo jak w Strykowie przy bramie.Na placu wolności w łodzi też stoi paru sprzedających i na wojska polskiego był,a czy jest teraz to nie wiem.Wiem,że na barlickim był.
Tomek83 - 2010-12-07, 20:36

Mariusz14 napisał/a:
Na placu wolności w łodzi też stoi paru sprzedających i na wojska polskiego był,a czy jest teraz to nie wiem.Wiem,że na barlickim był.

Nic tu nie ma. Jest zakaz handlu żywymi zwierzętami, na Rynku Bałuckim także. Straż Miejska ściga i wlepia mandaty.

ShowGirl - 2010-12-08, 11:39

W Bełchatowie jest jeszcze taki mały targ i bodajże w Rozprzy, ale tego nie jestem pewna co tam jest, byłam tylko w Bełchatowie - głównie króliki, gołębie, z kur na wiosnę pisklęta, w ciągu roku towarówki typu jarzębatki i sussexy ostatnio były, trochę mutacji typu loczki, mixy czubatek [te mixy były ładniejsze od czubatek które były obok, jak i znaaacznie młodsze:>] no i czubatki ale jakieś w wieku emerytalnym. Jednym słowem zalezy jak się trafi.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group