Woliera Strona Główna Woliera
Forum dla milosnikow ptactwa

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Kaczucha
Tytuł zdjęcia: Kaczucha
Opis zdjęcia: DO NINIEJSZEJ FOTOGRAFII MAM PEŁNE PRAWA AUTORSKIE,JEST ONA MOJEGO AUTORSTWA

Już prawie widać dno w karmie dla twoich ulubieńców ?
a Ty nie znosisz kolejek, zakupów taszczenia wielkich toreb ...
NO PROBLEM :)
Kliknij, zamów a My załatwimy za Ciebie resztę
www.zookoziolek.pl
Wysłał: calla70
Wysłany: 2007-08-19, 21:18
Odsłon: 476
Komentarze: 6
Wysłał: Rocki @ 2007-08-19, 21:22
ale czysta woda. gdzie była ta kaczka?


 
Wysłał: calla70 @ 2007-08-19, 21:24
Plitvickie Jezera w Chorwacji ale to Park Narodowy więc nie ma się co dziwić :) Po postu cudne miejsce.


 
Wysłał: mirass @ 2007-08-19, 21:25
Ostatnio naoglądałem sie strasznie dużo profesjonalnych zdjec ptaków, ale nie będę do końca krytykowal tego zdjęcia tak jak tamte.
Ale ostre zdjecie ptaszka to nie wszystko. Bardzo ważna jest perspekywa, tu ptak jest widoczny z góry, a zdjecie powinno byc zrobione z jego poziomu.
Światło na tym zdjęciu jest ostr i widac cienie. Najlepiej foci się z rana i wieczorem gdy światło jest miękkie i delikatne.
A tak w ogóle to życzę jeszcze wielu sytuacji do focenia ptaków i praktyki :)



 
Wysłał: calla70 @ 2007-08-19, 21:39
Mirass czasem nie da się zejść pod kładkę żeby zrobić zdjęcie z poziomu, a poza tym tam jest zakaz kąpieli :) a te cienie to mnóstwo ryb w ruchu. Wyszło tak jak wyszło.


 
Wysłał: Bażancia matula @ 2007-08-20, 09:28
fajna kaczucha , woda tak czyściutka , że po prostu jak by sie porównało z niektórymi polskimi wodami to shock !

,wyszło tak jak wyszło,, wyszło super w.g mnie !


Pozdrawiam , życzę wielu sukcesów w foceniu !!!



Kasia



 
Wysłał: calla70 @ 2007-08-21, 08:47
Piękne miejsce jak będziecie w Chorwacji koniecznie odwiedźcie odnosi się wrażenie że każda zrobiona fotka nadaje się na tapetę a woda no cóż marzenie - wręcz kiczowata turkusowo-zielona pełna rybek, które rzucają się jak piranie na każdy okruch pieczywa i wszędzie te wodospady och szkoda że ten czas minął :)


 
Sortuj:  


Powered by Photo Album Addon 2.0.51 © 2002-2003 Smartor

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12